Vztahy

Akce pro odvážné dospěláky: Erotica Sex 2010

Tradiční mezinárodní veletrh erotické kultury Erotica Sex se blíží. Na programu bude nadměrná dávka sexu, krásné striptérky i Radim Uzel. Přijdete se podívat?

eros

Že vám puritánství nic neříká a vůči sexu a erotice jste otevřený člověk? Že byste snesla i sledování cizí soulože naživo? Pak si nenechte ujít nejdůležitější akci letošního roku na toto téma.

Tradiční mezinárodní veletrh erotické kultury Erotica Sex se koná každé dva roky a právě letos opět otevře své brány. A opět ve velkém. Veletrh proběhne v holešovickém Výstavišti v Praze ve dnech 11. do 14. listopadu 2010. Hlavním tématem letošního ročníku bude osvěta v oblasti sexu. Dočkáte se tedy i přednášky známého sexuologa Radima Uzla.

Na ploše 3 200 m² se představí asi 35 vystavovatelů, v jejichž stáncích najdete vše s erotikou spojené. Od prádla, přes časopisy, dvd a erotické hračky, až po vymazlené sexuální stroje. Jeden jsme si představili například v článku Vynález pro sexuální lenochy: Křeslo, které souloží za vás.

Těšit se můžete na striptérky a tanečnice v akci, famózní travisti show, mnoho soutěží a bohatý doprovodný program, do něhož chtě nechtě budou zapojeni i návštěvníci. Ani v minulém ročníku nebylo výjimkou, že si z davu přihlížejících sličná striptérka vytáhla náhodného diváka, který ji pak mohl „při prácí“ sledovat zblízka. Možná víc zblízka, než by kdy chtěl. Na tohle chtějí organizátoři letos navázat a slibují několik dalších novinek.

Velkým lákadlem veletrhu bude jistě i 3D projekce erotických filmů a mnoho známých tuzemských i zahraničních tváří. Účast přislíbila i Dolly Buster. Své obecenstvo si určitě najde i Miss erotica a Miss a Mr. Svádění.

Vstupné činí 299 korun a darem ke vstupence vám bude nejnovější dvd. Vstup je pochopitelně povolen jen osobám nad 18 let. Máte-li mladistvý vzhled, radši si nezapomínejte občanku doma.

Podrobnosti o veletrhu a jeho programu najdete na stránkách bohem.cz

   
05.11.2010 - Ona s ním - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Introvertka [*]

    Letos jsem ho prošvihla, ale příští rok bych se šla mrknout.

    superkarma: 0 14.12.2010, 22:26:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme