Rodina

Akce pro maminky: Hledáme LEGO DUPLO reportérky!

Hrajete si rádi se svými dětmi? Staňte se LEGO DUPLO reportéry a postavte si s dětmi vlastní DUPLO svět.

Přemýšlíte čím novým zabavit své dítě? LEGO DUPLO nabízí zajímavé herní možnosti pro malé ručičky a napomáhá k rozvoji kreativního myšlení vašeho dítěte. Staňte se jednou z deseti rodin, které budou mít možnost stavebnice LEGO DUPLO testovat a podělit se o své zážitky s ostatními!

duplo

Stavebnice LEGO DUPLO je určená dětem od 1,5 roku věku a přináší jim nejen rozvoj jemní motoriky, kreativity nebo vnímání tvarů či barev. Přináší dětem první pohled do velkého světa, který si sami mohou prostřednictvím tematicky zaměřených stavebnic vytvořit. Chlapci si jistě rádi pohrají s policejními auty nebo hasiči. Holčičky jistě ocení zvířátka z farmy nebo ze ZOO. Přidejte se i vy ke svému dítěti a bavte se společně.

Pokud i vy se svojí rodinou chcete LEGO Duplo vyzkoušet, napište nám, proč zrovna vy byste se chtěli stát jednou z rodin, které budou mít možnost LEGO DUPLO testovat. Z došlých odpovědí vybereme 10 z vás, které LEGO DUPLO obdrží a následně se o své zkušenosti z hraní s ním podělí s dalšími čtenářkami. Staňte se DUPLO reportérkami!

Jaký bude váš úkol, když vás vybereme? Pokud se stanete DUPLO reportérkami, budeme chtít, abyste pravidelně každý týden po dobu dvou měsíců zapisovaly na vytvořený blog své poznatky, zážitky, historky, testování LEGO DUPLO stavebnic, které vám tato firma věnuje. Každých 14 dní se můžete těšit na novu LEGO DUPLO stavebnici pro vaše dítě!

Své vyjádření, proč byste se chtěly stát LEGO DUPLO reportérkami nám napište pod tento článek! Na vaše odpovědi se těšíme do 25. 3. 2011!

   
09.03.2011 - Rodina - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [169] ValerieM [*]

  Dobrý den, už jsem je kontaktovala před více než týdnem, že mi to nejde a pořád mi to nejde. Zkusím tam večer zase napsat, že ani ta slíbená další stavebnice nepřišla.

  superkarma: 0 10.06.2011, 08:26:13
 2. avatar
  [168] mio [*]

  ValerieM — #167 kontaktuj je, že ti nejde vkládat příspěvky. Mně to taky pořád zlobí. Už jsem jim psala několikrátSml24. Naposledy mě paní z PR s omluvou ujistila, že tento (myšleno ten minulý) týden, posílají další stavebnici (taky máme jen tu první). Stále nic nepřišlo..Hlavně se jim musíme připomínatSml22Sml3

  superkarma: 0 07.06.2011, 14:58:16
 3. [167] ValerieM [*]

  Tak dneska je 7.6. a ze slíbených 4 stavebnic nám dorazila 1 někdy v dubnu a na stránky mi to teda ještě pořád vkládat nejde. Tak už ani další stavebnice snad nečekám Sml15

  1. na komentář reaguje mio — #168
  superkarma: 0 07.06.2011, 14:23:56
 4. avatar
  [166] mio [*]

  honzavl — #165 taky jsem tam psala dotaz, na to přišla hromadná odpověď, zřejmě všem vybraným reportérům. Zřejmě mají nějaké technické potíže. Věřím, že co nejdřív stránky rozjedou a my se dočkáme dalších lego krabic a taky konečně začneme něco "reportovat"Sml16

  superkarma: 0 12.05.2011, 20:47:08
 5. [165] honzavl [*]

  Dobrý večer,

  byli jsme jedni z těch, kteří byli vybráni jako LEGO DUPLO reportéři. Dostali jsme jednu stavebnici LEGO a e-mail s tím, že stránky, na které se posílají příspěvky jsou teprve připravovány... Po mém dotazu na autorku e-mailu mi tato oznámila, že ještě tak 14 dní zbývá do zprovoznění stránek... Od té doby je zase už daleko a nic se neděje. Jen děti se ptají, kdy už příjde to nové LEGO, co vyhrály.

  Co tomu říkáte???   Honza

  1. na komentář reaguje mio — #166
  superkarma: 0 12.05.2011, 20:02:03
 6. [164] Paradajka [*]

  Už je rozhodnuto??? Tak to jsme neměli, ale moc blahopřejeme dětem a maminkám, které byly vybrány! A těšíme se na zprávy od Vás. Kdy se asi můžeme těšit na první???

  superkarma: 0 05.04.2011, 10:34:19
 7. [163] ula [*]

  Děkujeme za to, že jsme byli též vybráni, radost veliká! Budeme informovat o našich hracích dnech...

  superkarma: 0 04.04.2011, 18:33:01
 8. avatar
  [162] bokul [*]

  Jsem moc ráda, že jsme byli vybráni! Těším se, ja s Vámi budeme moci sdíílet naše zkušenosti!

  superkarma: 0 04.04.2011, 16:59:25
 9. [161] puhrova [*]

  Dobrý den,

  Moc rády bych se stala  Duplo reportérkou.Mám Syna 3 roky a dceru 6 let.Můj syn je velice hravé dítko a moc rád si stavý pyramidy a domečky z lega.Když byla dcerka malá dostala jeden výrobek z lego duplo a občas se stane,že si sním hraje i dnes.:-)

  Pokud bych byla vybrána k testování Dupla,mohla bych přinášek denně nové informace ohledně stavebnice.Vše bych mohla také dokumentovat fotograficky.

  Zkušenosti ze psaním mám,občas přispívám na dětské servery.

  Byla bych velice ráda kdyby má rodina byla vybrána do testování.Byl by to velký přínos hlavně pro mého syna.

  Krásný den maminka Petra

  superkarma: 0 29.03.2011, 12:23:06
 10. [160] Akynora [*]

  Dobrý den,

  velice ráda bych se zhostila této práce :-) Psaní mě velice baví. Za mých mladých školních let jsem přispívala do časopisu články, básničky a různé jiné příspěvky.

  Nyní jsem maminkou dvou dětí. Mám šestiletého syna a tříletou holčičku, což si myslím, že je na testování Lego Duplo parádní kombinace :-) 

  Lego Duplo doma zatím nemáme, ale moc dobře ho známe. Moje sestra má dvě děti a doma Lego Duplo mají. Moje děti se vždycky za tetou velice těší, až si zase budou moci pohrát s Legem. U nás doma se o něm často mluví, zatím však nejsou volné finance na zakoupení :-( I proto bych se velice ráda stala reportérkou! 

  Pokud vyberete naši rodinku, slibuji, že budu pilně posílat všechny článečky, poznatky i historky, které při hraní s novými stavebnicemi Lego duplo všichni společně zažijeme. A že to jistě budou super historky! :-D

  S přáním krásného jarního dne maminka Veronika

  superkarma: 1 25.03.2011, 13:30:26
 11. avatar
  [159] bokul [*]

  Dobrý den,

  chtěla bych se stát lego duplo reportérkou, protože jsem přesvědčená o tom, že společně s mým 25 měsíčním synem jsme ideální dvojka na podobnou testovací akci.

  Davídek je celkem zručný, ale je také velmi živý a moc dlouho u jedné věci nevydrží. Na přání tatínka dostal ke druhým narozeninám "malé lego", tedy pro větší děti než je on a snaží se skládat. Myslím si ale, že malé kostičky mu nepřinesou tolik podnětů jako by mu mohlo dát duplo jeho věku.

  Pokud bychom byli vybráni pro testování, mohla bych tedy posoudit, jak si vyhraje s duplo kostkami v porovnání s malým legem a eventuelně zhodnotit, jak tyto dva sytémy spolu kooperují, protože jistě rodiče, kteří budou výsledné blogy číst, zajímá i to, zda v budoucnu budou moci lego duplo doplnit o Lego Creator kostky, event. jinou lego edici.

  Psaní blogu bych se s chutí ujala, nebot si myslím, že by mi to nedělalo problém. 

  Máme doma relatině velký prostor takže bychom mohli eventuelně k testování přizvat i děti ze sousedství, které jsou ve věku +- 1 rok od mého syna.

  Vše bychom rádi zdokumentovai alespoň několika fotografiemi. A myslím si, že do testování by se hravě zapojila celá rodina.

  Pokud si nás vyberete, rádi se pustíme do testování!

  superkarma: 0 24.03.2011, 08:28:16
 12. [158] Paradajka [*]

  Dobrý den,

  máme doma dva kluky - (David - 4 roky a Michal - 15 měsíců). Když se nám narodil mladší syn, donesli nám přátelé, místo obvyklé kojenecké soupravičky, další stavebnice LEGO DUPLO. Pro mne i Davídka to byl ten nejlepší dáreček, který mohl náš malý dostat:-))) Skvěle nám to rozšířilo naši domácí sbírku. Byla jsem moc překvapená, jak syn přestavěl čistící vůz na kombajn a jindy na řezačku trávy, kterou tehdy viděl za domem, když zemědělci řezali trávu na senáž. Přiznám se, že od té doby vybírám další stavebnice jinak – více se zajímám o jednotlivé dílky a přemýšlím, co by se z nich dalo ještě postavit a jak je zkombinovat s díly, které máme doma. Nedávno jsem v knihovně našla zajímavou knížku o povoláních a se synem si ji moc rádi čteme. Pak jsme si postavili nádraží a povídali jsme si o různých profesích, se kterými se tam můžeme setkat. Prodávali jsme jízdenky, vypravovali vlaky, vozili panáčky do školy, do práce... a na nakreslených kolejích jsme si přesouvali vagóny s nákladem. A další panáčci jeli pracovat do banky, nakoupit materiál na stavbu, dřevo na výrobu nábytku..... (zapojili jsme různá povolání z celé rodiny, tak aby si to syn dovedl lépe představit). Bylo to bezva a moc jsme se u toho bavili.

  A náš mladší Michal si s LEGO DUPLO hraje taky moc rád. Asi od 11-ti měsíců si s ním hraje a velice mne překvapil, když už před svými 1. narozeninami dokázal kostky spojit. Teď má nejradši zvířátka, o kterých si zpíváme písničky.

  Naši kluci jsou každý úplně jiný a je velice zajímavé sledovat, jak co dělají a co mají rádi. Co jednoho zaujme, druhého třeba vůbec né. Zajímavé bylo také, jak se syn ve stavění zlepšil, od doby, kdy začal chodit do školky a hraje si s ostatními dětmi. Doma máme kalendář, do kterého si píšu zajímavé hlášky a co se jim povedlo a několik zápisů v našem kalendáři se týká právě i LEGO DUPLO. A nechybí ani pár fotek Davídkových výtvorů.

  Práce LEGO DUPLO reportérky by tak byla zajímavá a kreativní jak pro děti, tak i pro mne. Bylo by to velice příjemné zpestření při rodičovské dovolené a jednou i krásná vzpomínka na dny strávené při hře s našimi dětmi.

  Přeji hezký den, Marie.

  superkarma: 0 24.03.2011, 00:48:38
 13. [157] Leontynka1 [*]

  Dobrý den, reportérkou LEGO DUPLO se mohu stát téměř hned, je ho již dnes s našimi dvojčaty plný byt i plno zážitků, ale od výrobců bych uvítala trochu rychlejší vývoj novinek a variabilitu jako u "Lega 4+"  a ještě bych uvítala, kdyby do objemných krabic vkládali takové množství kostek, co se do nich opravdu vejde, tedy i 2x více, ostatně jejich cena je už nyní dost vysoká. S pozdravem

  superkarma: 0 23.03.2011, 15:15:44
 14. [156] ronička [*]

  Hezký den, Lego mám moc ráda, at už normální či Duplo. Mám doma dvě dítka 2 roky a 12 let, proto kupuji Lega obě. Dost často se stává, že velké dítě si staví s menším dítkem a vydrží u Dupla i několik hodin. Normálně jsou na sebe, jak kočka a pes, ale u Dupla vydrží bez kočkování Sml16. Opět platí jedna velká moudrost, kdo si hraje nezlobí. A proto, abych měla doma dva andílky místo dvou čertíků, budu moc ráda, pokud budu testovat Lego Duplo.

  superkarma: 0 23.03.2011, 14:53:37
 15. [155] mdvori1 [*]

  Dobrý večer,proč bych chtěla být reportérkou Lego-Duplo?

  protože bohužel teď na rodičovské dovolené nemáme tolik peněz,abych mohla malému kupovat tyto krásné stavebnice a tak bych mu je ráda dopřála touto cestou, to by byl určitě nádherný zážitek a o ten bych se s Vámi potom ráda podělilaSml67Markéta

  superkarma: 0 22.03.2011, 21:20:25
 16. [154] honzavl [*]

  Když jsme si přečetli podmínky soutěže, napadlo nás, že bychom právě MY tedy NAŠE DĚTI mohli být dobrými reportéry. Hned jsme je zavolali a zeptali se jich.

  HonzíkSml54 a ValentinkaSml30 hned začali povídat a vymýšlet, co všechno postaví. Třeba domeček, stáj, loď, farmu, chtěli by mít hodně zvířátek, koníků, třeba i pejsky, kočičky, králíčky. Nebo také dinosaury, hasiče a auta...

  Děti se hned začaly domlouvat, kdo bude každý týden psát zprávy a reportáže. Honzíka napadlo, že bychom ho mohli natočit a poslat jako reportáž video. Valentinka se zase jako správná modelka nechá vyfotit a pošle v reportáži své fotky s koníky a domečky.

  Myslíme si, že by naše děti byly zuřivými reportéry a vše bychom zvládli na jedničku!!! Sml67

  Už se všichni móóóc těšíme.Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 22.03.2011, 19:51:26
 17. [153] martinik [*]

  Máme doma několik stavebnic LEGO DUPLO a stále dokupujeme, neboť se našim dvěma dětem a tatínkovi zdá, že jich máme doma málo. Vždy když totiž zalehnou na zem mezi kostky, nějaká ta kostka chybí, a tam by se ještě něco mohlo dostavět a tady ten komín by mohl být vyšší... Když pak skončí, svoje díla si vystaví a maminka je musí přijít okouknout. Na "výstavce" vydrží ale jen krátkou dobu, protože zanedlouho mají zase jiný nápad a ten je třeba postavit. Těší se Lukášek (4 roky) a Verunka (2 roky).Sml16Sml59

  superkarma: 0 22.03.2011, 16:26:00
 18. [152] Juraska [*]

  Chtěli bychom LEGO vyzkoušet. Máme doma 19. měsíční dcerku a zatím žádnou stavebnici LEGO a jí podobnou nedostala. Sml23 Ráda něco montuje a ještě raději rozdělává.Sml30 Jistě by ocenila zvířátka z farmy. Ráda si zvířátka prohlíží v knížce a hraje si s těmi pár plastovými, co doma máme. Navíc čekáme další přírustek, takže se u nás lego neztratí.

  superkarma: 0 21.03.2011, 22:47:24
 19. [151] kvitko59 [*]

  Všichni si hrají-lego u nás frčí jak u našich dětí tak i vnoučata ho milují..a děda ten teprve pomáhá..

  superkarma: 0 21.03.2011, 11:27:16

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [150] Baldova [*]

  Dobrý den!

  Moc ráda bych se stala lego duplo reportérkou. A to čistě ze sobeckých důvodů. Mám 2 děti: Markovi jsou 3 a Míše 5,5. S legem si hrají doma i ve školce a moc je to baví. A nejen je. Naše třetí "dítě" - tatínek,  se ve stavění domečků, hradů, robotů a dalších s dětmi přímo předhání. A novými modely a stavebnicemi bych tak zabavila všechny členy domácnosti a konečně měla také chvilku jen sama pro sebe  :-)))

  superkarma: 0 21.03.2011, 10:13:17
 2. [149] danka7 [*]

  Zveme vás k nám, abyste se podívali, jak tvořivě si dcerka (za nedlouho 3 roky) hraje právě s Legem DUPLO!

  Máme doma sadu s číslicemi a dále sadu Zverimex, což sice jsou více základní než speciální sady, nicméně dcera si vydrží hrát s několika kostkami doslova hodiny. Chvilku to jsou holčičky a chlapečci (to jenom my nefantazijní dospělí tam vidíme barevné věžičky), chvilku autobus s hranatými koly a za chvíli zase zakletý hrad, který hlídá černá kočka. DUPLO mé dítko nesmírně obohacuje a byla bych ráda, kdyby tomu tak bylo i nadále a ideálně i ve větším rozsahu.

  Já pak jen tiše žasnu nad kreativitou a nespoutanou představivostí, ale nutno dodat, že většinu úžasných nápadů své dcery zapomenu, takže pokud bych se stala DUPLO reportérkou, přineslo by to plus také pro mě a moji paměť.Sml22

  A v neposlední řadě věřím, že by mé zápisky (úsměvné i vážné) obohatily také čtenářky.Sml61

  superkarma: 0 20.03.2011, 22:35:27
 3. [148] andreacool [*]

  Náš syn 2 roky dostal své první Lego tento rok, bylo neuvěřitelné, jak moc se mu líbilo a opravdu věřím, že i když není jedno z nejlevnějších, finančně se tahle hračka opravdu vyplatí, nebudeme ho sice moc kupovat pravidelně, ale i tak věřím, že tohle první nám vydrží hodně dlouho. Je kvalitní, barevně velmi povedené, figurky jsou moc krásné a já už jen kvůli synovi bych si moc přála, abychom mohli vyzkoušet i jiné modely a tipy těchto krásných stavebnic, určitě nám pomůže víc rozvíjet motorické schopnosti a dovednosti. A přiznám se , že i mě osobně moc láká vyzkoušet tyto stavebnice a ráda bych se stala právě danou reportérkou pro Váš "projekt" .

  Kdyby můj syn uměl mluvit a  psát, určitě by se k tomuto názoru určitě rád připojil Sml22

  superkarma: 0 20.03.2011, 21:48:06
 4. [147] losK [*]

  LEGO můžu jedině doporučit!!! Někde jsem četla, že LEGO bylo vyhlášeno hračkou století, a osobně si myslím, že zcela zaslouženě!

  Já na LEGU vyrostla. S žádnou jinou hračkou jsem ti tak nevyhrála. Na LEGO nedám dopustit. A tak není divu, že jsme našim dětem (dcerka 2 roky, syn 5 let) už  před několika lety pořídili LEGO DUPLO a začíná se u nás objevovat i LEGO.

  DUPLO je u nás rozhodně nejvyužívanější hračkou, děti si s ním hrají dennodenně. Společně vymýšlíme a stavíme nejrůznější věci. Fantazii se přece meze nekladou ;-)

  Často stavíme domečky se zahrádkou či garáží, dětské hřiště se skluzavkami a houpačkami, bazén s tobogánem, poslední dobou je velmi oblíbená nemocnice, a stavěli jsme už dokonce i lékárnu nebo kostel. Přestože doma nemáme všechny "speciální" kostičky, které bychom třeba zrovna "potřebovali" na to, co stavíme, nechybí nám. Vždy si nějak poradíme. Z vozíčků zapojíme a postavíme vlak, šuplík používáme jednou jako mikrovlnku a jindy jako pračku, hasičské auto nám často slouží jako autobus nebo sanitka, hasičskou hadici používáme jako sprchu a podobně.

  Rádi stavíme taky nejrůznější zvířátka jen z kostek. Nedávno jsme stavěli slona a žirafu, jindy jsou to třeba kačenky, čáp nebo krokodýl... Spoustu legrace si užijeme, když děti staví zvířátka a já hádám, co postavily, a pak se vyměníme a já stavím a ony hádají...

  Jsem přesvědčena, že LEGO i LEGO DUPLO neuvěřitelně podporují dětskou představivost.

  Zážitků a zkušeností s DUPLEM máme spoustu a rádi se o ně dělíme i s ostatními. Mnozí naši přátelé po návštěvě u nás pořídili svým dětem DUPLO taky.

  Bylo by nám velkou ctí, kdybychom se na psaní DUPLO-reportáží mohli také podílet.

  superkarma: 1 20.03.2011, 21:29:16
 5. [146] Enischka [*]

  děti sice nemám, ale ráda bych LEGO vyzkoušela pro své dvě neteřinky, dvojčátka, se kterými si jako hodná teta často hraju :)

  superkarma: 0 20.03.2011, 18:22:27
 6. [145] HECKUL10 [*]

  dobrý den chtěla bych se stát lego duplo reportérkou moc ráda si hraju s mou 4.letou dcerkou Terezkou lego máme doma a moc nás baví chtěla bych pro dcerku nějakou novinku od lega duploSml59

  superkarma: 0 20.03.2011, 15:16:31
 7. [144] slunicko321 [*]

  Dobrý den,

  máme 2 kluky Tomáška a Davídka 2 roky dvojčata.  Koupili jsme jim už lego duplo Farmu. Kluci jí mají rádi. Stavíme domeček a zvířátka dělají mňami. Dáváme jim kytičky. Kdyby jsme měli více kostek věřím, že by jsme postavili i nějaké to zvířátko z kostek. Kluci jsou nápadití. Někdy nevěřím vlastním očím co postaví. Dneska jsme stavěli most a garáž pro auta. Sml16

  superkarma: 0 20.03.2011, 13:38:07
 8. avatar
  [143] Monicie [*]

  Dobrý den, proč zrovna my bychom chtěly a měly být Vašimi reportérkami?

  Protože jsme hravé, nápadité a tvořivé, jsme tři ženské od čtyř do 45 let, a tak bychom klidně nahradily tu mužskou chybějící část a ukázaly bychom Vám, jaké jsme šmikule. Že nejen chlapi mají technické nadání na stavění hradů, domů a dalších hračiček.

  Lego doma ještě nemáme, zatím jsme vyzkoušely kostky a stavebnice české výroby a teď když nám dáte příležitost, přesídlíme na Lego.

  A když nám budete důvěřovat, ukážeme Vám, co umíme za zázraky..-)

  Takže děkujeme za možnost a přejeme hezký den.

  MonikaSml79

  superkarma: 0 19.03.2011, 17:37:00
 9. [142] veera [*]

  Krásný den! Proč právě já se svými dětmi bych se měla stát LEGO DUPLO reportérkou?? Se psaním blogů při testování nových výrobků mám určité zkušenosti. V letech 2009-2010 jsem byla vybrána společností Weleda mezi deseti maminkami na testování dětské kosmetiky. Pro velký ohlas u mých příspěvků mě společnost Weleda oslovila znovu, takže jsem se svou dcerou testovala dokonce dvakrát! Byla to příjemná, zajímavá zkušenost a pravidelné psaní blogů mě velmi baviloSml67 Takto bych si to představovala i s LEGEM. Neznám žádnou jinou stavebnici, která by odpovídala přáním a potřebám dětí všech věkových kategorií. Můj 6-letý syn si s LEGEM vyhraje stejně jako moje 3-letá dcera. Rozdíl tří let mezi dětmi není při hraní vůbec znát. Oba jsou do hry stejně zapálení, je to snad jediná hra, u které se vůbec nepohádajíSml30Máme doma LEGO DUPLO VELKÁ FARMA - syn si oblíbil traktor s válcem a dcera se stará spolu s farmáři o zvířátka. Bohužel není v mých možnostech, abych dětem pořídila více druhů LEGA, ale kdoví, třeba se nám poštěstí a bude vybrána právě naše rodinka. Slibujeme, že bysme pravidelně přispívali a věřte, že by bylo pořád o čem psát. Vždyť každých 14 dní by nás čekala nová stavebnice a spolu s tím nové hry a super zábava!!! Štěstí prý přeje připraveným, tak uvidíme, moc bysme se snažiliSml22 Veronika a dětiSml16

  superkarma: 0 19.03.2011, 14:07:16
 10. avatar
  [141] Japina [*]

  Máme dvě holky 5 a 2,5 roku, přestože holky rozhodně nejsou panenkové, ale stavebnicové, lego ještě nemáme. Zatím staví ze stavebnic cheva, seva, LaQ, seko a taky milují puzzle. Lego samozřejmě znám a synovcům kupuji z řady technik pravidelně různé strojovny Sml16. Z legem u nás ale pořád váhám, synovci totiž vždycky postaví model z obalu a ten už tak zůstane, přijde mi to škoda. My jsme spíše tvůrčí - postavit, co nás právě napadne - rozebrat - postavit - rozebrat ...

  superkarma: 0 19.03.2011, 13:52:13
 11. avatar
  [140] peteresek [*]

  maminka reportérka ze mě asi nebude ale co takhle tatínek reportér Sml57

  Mám tříletého kluka a bylo by moc fajn si s ním pohrát s Legem duplo. Bylo by to zase něco jiného než hračky, které má doma :-)

  superkarma: 0 19.03.2011, 12:39:19
 12. [139] zoulinka [*]

  Ráda bych se zapojila do projektu a se svou rodinou testovala lego.

   Mám 3 chlapečky  - zastoupení věkem - školák skoro 7, předškolák 4 a batole skoro 1,5 roku. Děti jsou zvyklé si spolu hrát a spolu vymýšlet svůj svět. Každý má svůj pohled na danou hru a tím obohacuje toho druhého. I když občas hra končí velkým řevem, hračky jsou rozmetány po celém pokoji, ty chvilky , kdy staví a plánují, jsou úžasné. A co dokážou vymyslet, to mi někdy zůstává rozum stát, a´t už v dobrém nebo zlém :o))  Večer se jejich výtvory nestěhují do krabic, ale na "výstavu" a druhý den se začíná znovu, pokud je ještě materiál v krabicíchSml30. Protože kostek není nikdy dost! A napádů je nekonečně mnoho.

  Lego je opravdu fajn stavebnice. Na klasickém legu jsem i já vyrostla a duplo má úspěch i u dětí!

  superkarma: 0 18.03.2011, 21:39:42
 13. [138] Kaktusa [*]

  Jako maminka 21 měsíčních dvojčat bych mohla skoro spoléhat na to, že se děti zabaví spolu samy. Ale opak je pravdou musím vymyslet zábavu pro oba, ale jejich zájmy jsou rozdílné. Holčička je tvořiváSml79 a chlapeček je ničitel, bořitelSml80. Hra s kostkama obvykle končí tak, že dcera trpělivě staví komín, který jí syn vmžiku rozboříSml15 Ovšem Lego Duplo jsme nezkoušeli. Třeba to bude cesta pro nás. Jestli nás vyberete, připravíme reportáže o rozdílnosti stejně starých dětí v zájmu či nezájmu o jednotlivé stavebnice. A třeba objevíme takovou, která by zajímala obaSml59A tu si pak pořídíme rovnou 2x aby se o ní nepraly. Každopádně přejeme šťastnou ruku při výběru reportérek a na reportáže se už teď těšíme. Kateřina, Maruška a Venoušek

  superkarma: 0 18.03.2011, 14:09:53
 14. [137] káva [*]

  Máme chlapečka Matěje (20 měsíců), se zájmem o všechny "klučičí" věci. Má rád svoje hračky. Svoje auta, hlavně traktory a náklaďáky, svoje knížky s krtečkem, svůj kufřík s nářadím...Mysleli jsme, že každý kluk si rád hraje se stavebnicemi. Koupili jsme stavebnici, ale moc velkého nadšení jsme se nedočkali. Možná proto, že díly do sebe přesně nezapadají a na jejich rozpojení a spojení je potřeba moc velké síly. Byli bychom rádi, kdyby si Lego mohl vyžkoušet. Možná každá stavebnice není stejná. Třeba by Lego bavilo i našeho Matěje!

  superkarma: 0 18.03.2011, 13:28:20
 15. avatar
  [136] svetluska975 [*]

  Po kuchyni pobíhají dva kluci (4 a 1,5 roku), v pusinkách

  komíny z Dupla, rukama naznačují plavání a ten starší hlásí: „Mami, my

  jsme potápěčové!“. Ano,  máme doma dva

  kluky  Duplomaniaky.  Začínali jsme základním boxíkem, ten starší z něj

  stavěl komíny. Později doma přibyly tématické sety (domeček, policie), které

  jsou báječné k přehrávání neuvěřitelných příběhů. Když si chce syn ale postavit

  pořádného robota, raketu nebo třeba dort, vrátí se k základním kostkám a

  popustí uzdu své bezedné fantazii ):  „Mami,

  hele, tady zatáhne robot za tu páku a poletí do vesmíru!“. Jindy přinese

  bizarní různobarevnou stavbu a hlásí „Mám pro tebe polárkový dort, koukej, tady

  je vanilkovej, jahodovej a čokoládovej“. Teď už se zapojuje i mladší syn a už

  taky staví komíny nebo auta. Vzhledem k tomu, že má šikovného staršího

  "školitele",  má spoustu inspirace a stavění mu jde rychleji. Jen

  ten komentář zatím není tak barvitý, vystačí si s obligátním:“Máma, heue!!“.

  Každopádně, Duplo je u nás v kurzu takřka pořád, určitě by bylo každý týden o

  čem psát. A co vy, už jste taky někdy šlápli na kostku Lega?

  superkarma: 0 18.03.2011, 00:29:59
 16. [135] Kameli [*]

  ...protože jsme legomaniaci :-), lego u nás frčí každý den a legokatalog je nejoblíbenější časopis. Dokonce nám zachránilo nudu v nemocnici, kde se syn dlouhodobě léčil, vozili jsme si lego sebou v kufříku a stavěli v postýlce všechno možné i nemožné, že to i sestřičky a lékaři obdivovali :-). A protože je syn ještě stále bez imunity a nemůže do kolektivu, tak jsme skoro pořád doma a tím pádem bysme testovali opravdu důkladně :-)

  superkarma: 0 17.03.2011, 22:04:23
 17. [134] kozlik8 [*]

  Protože je to opravdu stavebnice,která rozvijí nejen motoriku ruky,ale i rozumové schopnosti a kolikrát nejen u dětí.

  superkarma: 0 17.03.2011, 20:34:31
 18. avatar
  [133] babytka [*]

  Naší holčičce je teď v březnu 20 měsíců.Má staršího brášku,který už nějaké to Lego(Hasičskou a Policejní stanici) má,ale nechce ho sestřičce poučet,co kdyby prý nějaký kousek spolkla????A právě na Lego se ihned v jeho pokojíčku vrhne,neumíte si představit ten řev - syn,že mu to bere a dceruška,že si s tím hce hrát.Možná kdyby měla svoje.......

  superkarma: 0 17.03.2011, 15:43:20
 19. [132] lulana [*]

  Malá má nyní 3,5 roku, ale od roku se nehraje skoro s ničím jiným než s lego duplo,máme toho doma opravdu hodně, ale pro děti je to super, ráda bych se stala reporterkou a testovala něco nového, co ještě neznámeSml16

  superkarma: 0 17.03.2011, 14:09:32
 20. avatar
  [131] vercaonline [*]

  Mám roční holčičku, když už ji pořizujeme nějakou tu hračku, snažím se aby měla nějaký význam a ne že ji jednou počochní, hodí do kouta a konec. Nedávno si ale začla hrát s pár plastovýma kostkama a snaží se je stavět a hrát si s nima. A Lego Duplo? TO je asi nej stavebnice pro děti, učila by se je skládat, viděla by různá zvířátka. Určitě by bylo super, kdyby jsme ji mohly otestovat. Bavila by nás obě dvě. A určitě i Lucčinýho tatínka...takže to vidím tak, že ke stavebnici bych se nedostala, ale dělala bych pouze "reportérku".Sml54 Rádi bychom se zúčastnili!

  superkarma: 0 17.03.2011, 10:55:33
 21. [130] Tanuška [*]

  Ja mam dvojčata ktery už chodi do 1 třidy ale moc radi hrajou a staveji tuznyvěci,mame kostky od sousedskeho hošička ktery už vyrost a hračky nepotřeboval,tak moji kluci staveni zabovi a mužou stavit hodně ,maji vytvarny schopnosti.Byla by moc rada kdyby mohla otestovat LEGO DUPLO a rada by podělila svim nazorem z ostatnima.

  superkarma: 0 17.03.2011, 08:49:12
 22. [129] kakamilkas [*]

  Mám 2 malé raubíře, plánuji třetí miminko a mám takové tušení, že to bude opět kluk. Naši kluci milujou LEGO, jsou velmi tvořiví a šikovní. Bohužel od příbuzných dostávají jako dárky spíše oblečení a myslím, že by tímto dostali další námět na dárky, když by viděli, jak to děti baví. A o tom nepochybujiSml38

  superkarma: 0 16.03.2011, 19:57:49
 23. [128] katerinanda [*]

  testování by zabavilo nejen dceru 3 roky ale i syna 1,5 roku a hlavně tatínka 37 let Sml16

  superkarma: 0 16.03.2011, 19:25:34
 24. [127] misulineckas [*]

  Hezký den,

  velmi by nás potěšilo, kdyby naše rodina mohla otestovat Lego Duplo. Mladšímu synovi bude za chvíli rok a půl, je to malý neposeda, ale třeba by ho právě Lego Duplo zaujalo a na dlouhé chvíle zabavilo. Staršímu synovi je 5 let, ale věřím, že se k testování rád připojí, stejně jako máma a táta. Rádi se vrátíme do dětských let a s nadšením poreferujeme i ostatním, jaké ty naše dětičky dělají pokroky, co je Lego Duplo naučilo a určitě nebude nouze o zábavné historky :-)

  S pozdravem Máma, Táta, Adámek a Tomášek

  superkarma: 0 16.03.2011, 14:52:33
 25. [126] diplopeta [*]

  Dobrý den.

  Jsem mamina dvou holčiček: 3,5 a 2 roky. Ako každé deti i my stále hledáme něco nového, veselého. Stavět kocky, stavět letadílka, auta, hrát se se zvířaty. Lego nám v tom určitě pomáha. I my máme už pár stavebnic a co je zajímavé, jěšte se nám nezunovali. V ždy najdeme něco nového, co sme nevyskoušeli, ale rádi se vracíme i k klasice. Lego je vždy super zábava. A navíc je to zábava i pro taťku a je radost sledovat, jak im to spolu pěkne jde.

  dcerky Miška a Viki a mamina Peťa

  superkarma: 0 16.03.2011, 13:19:39
 26. [125] jar1 [*]

  Já bych velice ocenila, kdybychom získali možnost vyzkoušet stavebnici Lego Duplo, protože zakoupení této kvalitní stavebnice si v současné době nemůžeme dovolit, protože nějak nezbývají penízky.

  Můj 6-letý syn je velmi hravý a tvořivý a hrozně rád něco staví a až vyroste, tak prý bude architekt. Tak bych ráda v něm tuto myšlenku podporovala, protože dokáže namalovat a postavit neuvěřitelně krásné věci, tak třeba z něj bude nový moderní Santini. 

  superkarma: 0 16.03.2011, 13:12:56
 27. [124] Anke [*]

  Dobrý den,

  máme s manželem 4 děti (7, 5 a 3 roky a nejmladší 9 měsíců). Všechny jsou holčičky, ale s panenkami si moc nepohrají, nejvíce je baví tvořivé hry jako například stavebnice, puzzle, malování atd. A protože je nás tolik, to si pište, že bychom vám Lego pořádně otestovali Sml22Sml30. Tatínek by se taky vyřádil. Tak neváhejte.

  holky Šrámkovy

  superkarma: 0 16.03.2011, 11:21:49
 28. [123] novoš [*]

  Dobrý den.

  Máme děti 4 a 2 roky. Od Lega máme již 2 stavebnice a u mých dětí jsou velmi úspěšné. Stále něco staví (domečky, komíny, garáže, malý se se zvířátky učí, jaké zvuky vydávají...) Jistě by rádi uvítali nové kousky pro své dovádění. S každotýdeními příspěvky nemám žádný problém. Pokud nás vyberete, uděláte nám všem velikánskou radost. Sml59

  superkarma: 0 16.03.2011, 10:51:11
 29. [122] pipalka [*]

  Dobry den, moje dcera ma teprve 19 mesicu, ale Duplo miluje. Hraje si s nim denne, takze muzeme kazdy den reportovat co se u nas noveho stalo Sml16 Ve skrini na ni ceka dalsi krabice Duplo, kterou dostane za 2 tydny kdy ma svatek. Kdyz ji nedavno ve skrini zahlidla, tak zacala nadsene vyskat Sml16 Na to, ze je dcerka tak mala, tak s legem si dokaze vyhrat i sama dlouhou dobu.

  S pozdravem,

  Marta a Ema

  superkarma: 0 16.03.2011, 09:23:32
 30. [121] xsarkanx [*]

  Vlastní děti bohužel ještě nemám. Ale pravidelně několikrát týdně chodívám za mým úžasným čtyřletým synovcem. Strávíme spolu několik hodin, hrajeme si společně všelijaké hry či stavíme z kostek. Je úžasné sledovat jeho bujnou fantazii. Lego přímo zbožňuje. Dokážeme z něj společnými silami vytvořit neuvěřitelné množství kombinací různých staveb. Až člověk někdy žasne, jak jsou děti kreativní. Vím, že by to to pro mého skvělého synovce byl nejlepší dárek, kdyby mu tetička nosila na testování nové Lego. A samozřejmě bych zase já na oplátku poctivě zapisovala Vámi požadované údaje. Určitě bychom si s malým užili spousty legrace a jeho rodiče by mi taky zcela jistě byli vděčni, že mají trošku času pro sebe! Sml30

  superkarma: 0 16.03.2011, 07:49:26

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme