V pondělí jsme připravili pro naše čtenářky předvánoční akci v pražské „Tančící kuchyni“ – což je krásný prostor kousek od naší redakce. Dá se tady vařit s partou lidí, ale také mít setkání s testováním v poetickém salonku s názvem „tančírna“ s nádherným výhledem na Vltavu a Pražský hrad.

tefalin

Tady se uskutečnilo setkání našich čtenářek, se kterými jsme testovaly parní generátory od značky Tefal. Parní generátory jsou vyšším levelem napařovacích žehliček, je to to nejlepší ze světa žehliček, co si můžete pro kvalitní žehlení pořídit.

My jsme testovaly parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62, stouply jsme si postupně k žehlícímu prknu a na různých materiálech zkoušely tlak páry a to, jak je prádlo vyžehlené.

Měly jsme sebou mnoho různých kousků oblečení z různých materiálů, od lehkých topů a tílek až po povlečení na postel, které vyžaduje hodně páry a vysokou žehlící teplotu.

parní

Jaké jsou naše první dojmy?

Musím říci, že když můžeme nějaký spotřebič osobně vyzkoušet, vidět a porovnat, jak funguje, je to skvělé pro následné hodnocení. Tento parní generátor nám jasně předvedl, co všechno umí a jak pracuje. Má snadné ovládání a v ruce se dobře drží.

Vyžehlené oblečení jsme hned zkoumaly, jak pěkně vypadá. Co na parním generátoru za redakci oceňujeme? Určitě je to síla páry, díky které je oblečení krásně vyžehlené. Následně pak funkční špičku parního generátoru, ze které proudí pára a skvěle se s ní manipuluje při žehlení kolem knoflíků, dírek, aplikací a nášivek, které jsou na oblečení.

Také jsme vyzkoušely „oživení“ šatů visících na ramínku pomocí páry – je do dobrý tip, když potřebujete oblečení provzdušnit a narovnat.

Podívejte se na fotky, jak jsme si testovaní užily, více v reportáži s videem, kterou chystáme na příští týden.

zdravíčko

Náš článek:

Reklama