.

Ajurveda a Zen spirit. Vychutnejte si chvíle pohody

Dárky

Ajurveda a Zen spirit. Vychutnejte si chvíle pohody

PlanetZen

Stejně jako celá ajurvéda pohlíží na člověka jako celek, tak i ajurvédská masáž je komplexním prostředkem k relaxaci celého organismu. Cílem ajurvédské masáže je harmonizace těla, duše a mysli. Masáž hlavy napomáhá k lepšímu prokrvení pokožky hlavy a mozku, aktivuje důležitá energetická centra na hlavě a stimuluje růst vlasů. Masáž obličeje stimuluje mimické svaly, odstraňuje z obličeje napětí, spolu s teplým přírodním olejem redukuje jemné vrásky a zpomaluje proces stárnutí. Masáž posiluje svaly, zvyšuje pružnost těla a blahodárně působí na celulitidu. Celkově ajurvédská masáž vyrovnává krevní tlak, napomáhá odplavování škodlivých látek z těla a zvyšuje obranyschopnost organismu. Uvolňuje zablokované energetické dráhy v těle, odstraňuje psychickou únavu a stres. Pravidelným opakování ajurvédských procedur se jejich účinky výrazně zvyšují.Dle typu člověka a jeho obtíží je pro masáž vybrán olej, který napomáhá překlenout místa s omezeným či zablokovaným tokem životních energií.

PlanetZen

Vyhněte se šablonám všech masážních center a dopřejte si olejovou masáž doslova na tělo. Terapeut přizpůsobí svoje tahy a tlaky jen a jen Vašemu aktuálnímu stavu a potřebám. Tato „free style“ masáž představuje individuální přístup ke každému z Vás a využívá různé kombinace a prvky všech poskytovaných procedur v Planet Zen. Cílem je zlepšit krevní oběh, odbourat z těla škodlivé toxiny, uklidnit nervový systém a podpořit Vaši imunitu. Hlavně ale bude vyslyšen konečně hlas vašeho těla.

Vyberte si z nabídky vánočních balíčků Planet Zen s 30% slevou!

A věnujte tak svým blízkým rovnováhu a uvolnění, které si zaslouží!

PlanetZen

O aktuální nabídce vánočních relaxačních balíčků Planet Zen Vás rádi informujeme přímo v našich salonech. Všechny balíčky prodáváme v originálním vánočním balení.
Přejeme Vám příjemné vánoční nakupování.
PLANET ZEN, VÁŠ STRÁŽCE ROVNOVÁHY
Nabídka dárkových balíčků je platná v průběhu prosince 2011 v provozovnách v hotelech Maximilian a Icon.

Více informací na www.planetzen.cz

 

 

   
12.12.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme