Bulvár

Aichmajerová s Hanychovou vyrazí za dobrodružstvím

 

Modelky, moderátorky a herečky Eva Aichmajerová (29) a Agáta Hanychová (23) se staly důvěrnými přítelkyněmi. Teď se spolu chystají na dovolenou. „Dohodla jsem se s Agátou, že si spolu užijeme výjimečnou dovolenou. Protože se říká, že nejlepší je vypůjčené auto, tak si nějaké vypůjčíme a vyrazíme zřejmě k moři do Francie. Obě máme řidičák, budeme se za volantem střídat. Pojedeme prostě na blind,“ svěřila se Eva Aichmajerová, jejíž lechtivé fotografie v různých časopisech okouzlily mnohé muže.

„Pojedeme někam na pobřeží, najdeme si krásný hotel, tam se usídlíme, užijeme si pláže, moře a pak vyrazíme zase dál. Budeme si užívat dobrodružství. Rozhodně se nebojíme, pojedeme nenalíčené,“ zasmála se Eva.

„Jenom je škoda, že s námi nemůže jet Lejla Abassová. Pozvaly jsme ji na tuto cestu, slíbila, že pojede, ale teď jsme od ní dostaly zprávu, že jí to prostě nevyjde,“ zalitovala vzápětí.

Eva Aichmajerová se rozešla se svým přítelem a kromě některých večírků, kdy doprovází Agátu Hanychovou, se věnuje především natáčení televizních pořadů. „Chlapa teď nemám, s přítelem jsem se rozešla. Kamarádím se hodně s Agátou. Když s ní někam jdu, musím si vzít střevíčky na velmi vysokém podpatku, abych si prodloužila nohy a abych vedle Agáty nebyla příliš malá. Jinak dost pracuji. Na Óčku mám dva pořady, jeden o módě. A pak nový pořad Proměny, do něhož se přihlásili divačky i diváci, kteří chtějí vypadat lépe. Já je vezmu do obchodů, butiků, budu s nimi nakupovat a doporučím jim, co se sebou udělat, aby se více líbili. Prostě je proměním,“ rozhovořila se Aichmajerová.

Jak dále přiznala, těší ji, že se také podílí na natáčení filmu Pátá žena, ve kterém si zahraje osudovou ženu. „Prostě jsem femme fatale. Ale v tom filmu budu zavražděna. Na jeho přípravě se podílí Nova a já jsem ráda, že si do něj vybrali právě mne,“ konstatovala Eva závěrem.

   
27.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Dudlajlama [*]

  Se nedivim, ze Abassova nejela, pripada mi, na rozdil od techto slipek, jako normalni osoba.

  superkarma: 0 27.08.2008, 18:45:35
 2. avatar
  [4] átéčko [*]

  Ony, sorry

  superkarma: 0 27.08.2008, 17:08:09
 3. avatar
  [3] átéčko [*]

  peknaholka: On se nemalují, aby po nich tak šíleně cizinci nejeli

  superkarma: 0 27.08.2008, 17:07:38
 4. avatar
  [2] peknaholka [*]

  Pojedou nenalíčené, dvě pipiny za volantem...

  superkarma: 0 27.08.2008, 16:01:37
 5. avatar
  [1] svetluszka [*]

  gagaga

  superkarma: 0 27.08.2008, 15:41:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme