Bulvár

Ahoj tam na druhé straně!

 

Ahoj všichni na druhém straně Internetu!!!!

 

Já hudbu miluju, ale takovou, u který se můžu zavlnit v bocích, sem tam i něco zazpívat, žádnou „tuc, tuc, tuc“, to mi nic neříká.

 

V práci naštěstí můžeme mít puštěné rádio, máme naladěnou jistou „nejmenovanou“ stanici a z ní zrovna zní Donna Lews I Love You Always Forever, vrtím se na židli, jako bych měla vlka, kolegyně nevěřícně kroutí hlavou a asi si říká, že už tu dovolenou nutně potřebuju, jinak že tu za chvíli začnu skákat po židlích.

 

Někdo si možná řekne, že jsem kulturní barbar, ale mně se líbí takový ten „komerční pop“, který většina lidí z oblasti hudby odsuzuje. Porota v SuperStar ho teda pěkně propírá. Ale přesně to se mi líbí – Helena Vondráčková, Bartošová, Bílá, ale zanotuju si i při Anetě Langerové, líbí se mi i cizojazyčné písničky. Při Mambo No. 5 mi „skáče“ krev v těle, tomu prostě neodolám. Mám škálu od hudby z filmu Hřišný tanec přes MIG 21 po Kabáty až po např. skupinu Divokej Bill. Ráda mám ale i hudbu z muzikálů. Zbožňuju Drákulu, Jsi můj pán v podání Lucky Bílé je tak elektrizující, Hamlet mě vždycky nakopne, zejména jejich neskutečně pravdivá písnička hrobařů.

 

Jsou samozřejmě směry, které opravdu, ale opravdu nemusím. Zejména metal a tvrdý rock.

 

A moje zážitky z koncertů. Byla jsem v sobotu na dni s Tatrankami v Pelhřimově. Po báječných Lachoutech (kteří zpívali písničky od Olympicu i jiných interpretů) až po zlatý hřeb večera Vlastíka Horváta, který byl prostě úžasný!!! To charisma!!!! Už se moc těším na jeho nový CD.

 

ValerieM, která si zrovna zpívá „Pá pa pa pá“ z Ameriky od Lucie

 

 

Krásný den,

Teď jsem si přečetla článeček Redakce se sluchátky a musela jsem se smát ;o)). To musí být skvělý pohled, když člověk přijde k Vám do redakce a každej si tam kývá hlavičkou v nějakým rytmu. Už to vidím u nás v kanclu. Je nás tu asi 20, no to by bylo pokoukáníčko ;-).

Jinak já sama mám radši rockovější hudbu. Od U2, R.E.M, Chinasky, Supporty, Buty, ale co taky můžu, je např. Robbie Williams. Ale co mě teď dostává uplně totálně a jejich CD se pouštím tak 2x denně je 4TET. Neskutečně pohodová partička lidí a z jejich zpěvu je to cítit. Opravdu můžu moc a moc doporučit. Jéé, asi si je teď zase nenápadně pustím, jen ať to šéfka nevidí ;-)

Krásný den Ajiii

PS: příští víkend se chystám už asi po šestý na Benátskou noc na Malý Skále, takže kdo má volný víkend, tak papa tam ;-)


Díky za pěkné příspěvky!
Mám radost, že mi to tu i vy pomůžete rozezpívat! :))

Vaše hudební tipy posílejte na redakce@zena-in.cz a já si jdu zatím pustit Ivu Fruhlingovou...

Po poledni bude soutěž a také vyhlásím výherce DVD!

Zpívejte si s námi a hezký den :))

   
20.07.2005 - Společnost - autor: Jindřiška Kleknerová

Komentáře:

 1. avatar
  [16] gerda [*]

  Bridgetj: k Ivetce - taky ji nemám moc ráda na poslech. Ale lidsky je mi jí dost líto, ona docela dře, je snaživá, chce toho moc dokázat. Jenomže podle mě nemá repertoár a lidem se zasekla do paměti Knoflíkama lásky a jinak moc zpívat neumí. Naivka do smrti smrťoucí nikdy jinak. Kdyby jí aspoň šla dobře ta cukrárna!

  superkarma: 0 20.07.2005, 11:12:51
 2. [10] r1911 [*]

  xantypa: Každý má rád to své. Jak by ten svět vypadal, kdyby byli všichni stejní a měli rádi stejné věci?

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:34:34
 3. avatar
  [9] xantypa [*]

  tak to me se to moc nelibi zrovna tenhle typ hudby neni moje parketa ale proti gustu zadny disputat ze?

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:26:37
 4. avatar
  [5] Lenika [*]

  ..If a had a hammer....uůůůůůůů uůůůů
  Miluju vokály, miluju spirituály, miluju rytmus kastanět, miluju valčík na krásném modrém Dunaji, miluju rockenrol, miluju pop... Traláálalala, tralááálalala....

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:15:08
 5. [1] r1911 [*]

  Ajiii, 4tet byl u nás v divadle v rámci koncertu různých interpretů. Nemělo to chybu, působili hrozně pohodově a museli přidávat. CD už mám zamluvené jako dárek k blížícímu se svátku.
  Ale jak jsem už před chvílí někam psala, můžu různou hudbu, jak kdy a podle nálady. Jen se mi nelíbí tvrdy rock, metal, nevyhledávám dechovku.
  Hudba má své kouzlo.

  superkarma: 0 20.07.2005, 10:04:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme