Agent Provocateur vidí spojení mezi vůní a sváděním. S unikátní vizí ženskosti, značka začala vytvářet úspěšnou řadu vůní před více než deseti lety. Jakou vůni vám chceme doporučit?

KONCEPT

Inspirovaná femme fatale z Hollywoodu 40. let. Mysteriózní, svůdná, okouzluje své milence neodolatelnou touhou. Noční diva odhalující utajenou stranu sama sebe v čase západu slunce. Bezstarostná, nikdy neztrácí kontrolu. Smyslná a elegantní s velkým smyslem pro luxusní životní styl.

agent

Pokouší Vás k objevení jejího úžasného světa plného temného půvabu a extáze!

Láká Vás na přitažlivou, svádivou vůni. Na nápoj lásky.

Je nebezpečnou exotickou zábavou, smrtící zbraní přitažlivosti….

ŽENA

Moderní femme fatale využívající opojnou návykovou vůni k okouzlení jejích milenců, aby byla navždy zbožňována.

Je ženou s úspěšnou kariérou, která pracuje tvrdě a hraje tvrdě.

Je inteligentní, chic, na úrovni, provokativní, zábavná a nebezpečná…

Odlišná, svede Vás svým vypočítaným ženským chováním. Podmanivým půvabem a krásou ve stylu starého Hollywoodu. Tato Femme FATALE vyzařuje sebedůvěrou, kterou ji všechny ženy závidí. Je ženou, kterou všichni muži chtějí… ale nemohou mít!

Je nádherná a elegantní svůdkyně inteligentně maskující své skryté úmysly, ke konečnému fatálnímu půvabnému důsledku. Zatímco ve dne skrývá své smyslné přednosti, noc jí pomáhá odhalovat její tajemnou stránku.

Je nápojem touhy – mocnou zbraní svádění.

Elegantní svůdkyně s tóny krásy, které používá k podmanění a svádění.

VŮNĚ

agentRozkošná, sexy, květinově návyková:

Lákající, svůdná a tajemná vůně s neodolatelným charakteristickým rysem se stává zřetelným příkladem Femme Fatale. Neuvěřitelně odvážné a lákavé horní tóny nápadné směsi aromatického růžového madagaskarského pepře naproti šťavnatému mangu a exotickému černému rybízu pro nepopsatelně mysteriózní pocit, který zjitří smysly.

Lákající květinové srdce svádí s výrazně ženskou, nebeskou gardénií, s jedinečně elegantní dřevitě sametovou vůni kosatce a temně sladkým sofistikovaným kouřovým dotekem indonéského pačuli. Návykový základ smyslného a jemného pižma, krémově vanilkové orchideje, neodolatelné labužnické čokolády a ostřejšího španělského labdana dodává dlouho trvající sílu, hloubku a afrodiziakální vlastnosti k dovršení svodu.

Perfumer: Jean-Marc Chaillan, IFF, New York

  • HORNÍ: růžový madagaskarský pepř, nektar manga, exotický černý rybíz
  • STŘEDNÍ: sametová gardénie, královský kosatec, indonéské pačuli
  • ZÁKLADNÍ: smyslné pižmo, květ vanilky, čokoládové potěšení, španělské labdanum

 30ml Eau de Parfum

50ml Eau de Parfum

100ml Eau de Parfum

Soutěžte s námi o tuto krásnou vůni!

Vůni můžete zakoupit exkluzivně v síti Sephora a na FATALE.

Nebo ji vyhrajte na ženě-in!

Vůni  Agent Provocateur 30 ml můžete nyní vyhrát v rámci našeho Věrnostního klubu zena-in.cz/vernostni-klub nebo v soutěži – najdete ji v rubrice Soutěže žena-in.cz/sekce/souteze

Reklama