Styl

Age Vitality make-up


ASTOR
přináší Age Vitality, poklad mezi make-upy, který každodenní rutinu nanášení make-upu změní v luxusní zkrášlovací rituál s úchvatným výsledkem.

 

Složení Age Vitality využívá pokročilé technologie zpomalující stárnutí. Skutečně jedinečná vysoce účinná receptura je plná ingrediencí, jež zabezpečují péči odpovídající vašemu věku. S Age Vitality cítíte, že vaše pleť je hladší a jemnější, na pohled je bezchybná a jasně zářící.

 

Neuvěřitelně jemná a příjemná konzistence obsahuje báječný mix ingrediencí, které mají hodnotu zlata!

 

Age Vitality viditelně redukuje jemné vrásky a viditelnost pórů až o 70 %. Pleť pak vypadá hladší a mladší.

 

 

Magický efekt kyseliny hyaluronové je známý pro zázraky, které uskutečňuje! Nejenže pleť znovu vypíná a vyrovnává, ale rychle jí dodává i krásnější viditelně hydratovanou texturu. Pleť je hydratována 24 hodin.

 

Aktivní zlato – čistý zlatý extrakt má pozitivní efekt na mikrocirkulaci a podporuje omlazování vzhledu. Dodává pleti dlouhotrvající zdravou barvu a mladistvou záři.

 

Kolagen komplex míchá peptidy a ceramidy, které viditelně zjemňují jemné vrásky až o 70 %. Jejich působením je pleť pružnější a napnutější.

 

Vitamin C pracuje jako magická zásobárna energie, vyhání povadlost a zpevňuje a projasňuje pleť. Vaše pleť získá až o 70 % viditelně zářivější vzhled za méně než 10 hodin.

 

Age Vitality má hypoalergenní složení neucpávající póry, SPF 22 je spolehlivým obranným štítem proti škodlivým slunečním paprskům.

 

Skleněná lahvička zajišťuje dokonalou ochranu pro tento šperk mezi make-upy. Elegantní tvar a luxusní grafika v tónech béžové a černé s jemnými dotyky zlaté ještě více vyzdvihuje excelentní make-up Age Vitality s kyselinou hyaluronovou a aktivním zlatem.

 

Jestliže potřebujete zamaskovat tmavé kruhy pod očima a jiné drobné nedostatky vaší pleti nebo minimalizovat jemné vrásky, stačí jen jednou kliknout. Age Vitality rozjasňovač vám zaručí krásnou mladě vypadající pleť. Unikátní složení pro zářivou pleť má schopnost zamaskovat nedostatky pleti a redukovat známky únavy.

ASTOR Age Vitality make-up

279 Kč / 339 Sk / € 11,3

ASTOR age Vitality korektor

      199 Kč / 239 Sk / € 7,9

 

 

Jedinečné složení
ASTOR Age Vitality make-up

Aktivní zlato

 

Zlato je jedním z významných prvků prospěšných lidskému tělu. Jeho přirozená vodivost pomáhá při bio-energetické stimulaci, která má pozitivní efekt na mikrocirkulaci, jež hraje velmi důležitou roli při regulaci zásobování tkání kyslíkem a živinami a správného vylučování zbytků ven z těla. Dobrá funkce mikrocirkulace je nezbytná pro zdravou pleť.

 

Kyselina hyaluronová

 

Kyselina hyaluronová je polysacharid odvozený od aminohexózy, který se ve vysoké koncentraci přirozeně vyskytuje skoro v každé buňce lidského těla. Má mnoho významných vlastností, jako je biokompabilita (slučitelnost živé tkáně), visko-elasticita a schopnost zadržovat velké množství vody. Významně přispívá k dělení a migraci buněk a její hlavní funkcí je zadržování vody v buňkách.

 

V kůži můžeme kyselinu hyaluronovou najít ve společnosti kolagenu. Obě tyto složky jsou nezbytné pro výživu a výstavbu kožní tkáně. Mladá pleť je hebká a pružná, protože koncentrace kyseliny hyaluronové, která udržuje pleť zdravou, je velmi vysoká. S věkem pleť ztrácí schopnost udržet si stejnou koncentraci této kyseliny a výsledkem je vysušování pleti a tvorba vrásek.

 

Vitaminy A, C a E

 

Vitamin A je známý pro svůj vliv na stimulaci metabolické aktivity a kolagenové syntézy. Má příznivý vliv na dělení buněk a regeneraci tkáně. Zlepšuje vzhled pleti a pomáhá při vyhlazování vrásek. Podporuje odstraňování mrtvých buněk. Přispívá k eliminaci suchosti a nerovností pleti. Dodává pleti jas a jemnost. Podporuje obnovovací aktivitu buněk pojivové tkáně stimulací kolagenové syntézy vedoucí k posílení dermis (střední vrstvy pokožky).

 

Vitamin C je důležitým antioxidantem podílejícím se na mnoha buněčných procesech, které efektivně potlačují účinky volných radikálů. Působí jako složka UV ochrany. Právě oxidační procesy vznikající v důsledku působení volných radikálů z UV záření jsou považovány za jednu z hlavních příčin stárnutí. Vitamin C je nezbytný pro tvorbu a dobré fungování kolagenu, který zajišťuje pružnost pokožky. Pleť prozáří, zesvětlí a působí také jako prevence proti pigmentovým skvrnám.

 

Vitamin E je velmi účinným antioxidantem, zbavuje tělo volných radikálů. Bojuje s nevázanými molekulami kyslíku, které mohou způsobit poškození lipidů, proteinů a nukleových kyselin uvnitř buňky, jež ohrožuje vazivovou integritu. Vitamin E je znám také jako zjemňující prostředek, který zlepšuje kvalitu pleti. Redukuje nerovnosti pleti a hloubku. vrásek. Vitamin E chrání před negativními vlivy UV záření, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí.


Více najdete na stránkách www.coty.cz

   
08.01.2009 - Krása - autor: Komerční článek

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [42] Manheru [*]

  :-)

  superkarma: 0 21.07.2009, 13:35:28
 2. avatar
  [41] Irena1 [*]

  Meander: ale jo, běží to byl asi nějaký momentální výpadek

  superkarma: 0 12.01.2009, 11:34:03
 3. avatar
  [40] Meander [*]

  Irena1: Nějak ten link nefachá

  superkarma: 0 10.01.2009, 23:28:22
 4. avatar
  [39] Irena1 [*]

  tak dneska mě kámoška tímhle make-upem nalíčila a byl moc příjemný

  superkarma: 0 10.01.2009, 19:33:16
 5. avatar
  [38] wich [*]

  femme.fatale: Tak to bylo drsné. No, možná to Kačenka potřebovala, ale mohlo se to říct taktně a až po zkoušce. To jeden na střední zas říkal: Holky, když už nejste hezké, buďte aspoň chytré

  Irena1: Díky za info.

  Manx: Mě tohleto celkem baví. Nedávám ničeho silné vrstvy, takže běžné denní líčení mám za 5-10 minut hotové. A teď díky tomu podkladu nemusím nic předělávat přes den, což zabíralo čas a zvyšovalo spotřebu přípravků

  Žábina: Rádo se stalo

  superkarma: 0 09.01.2009, 23:20:02
 6. avatar
  [37] Irena1 [*]

  ještě existují další báze, ale pro běžné použití doporučuju níže jmenované tři. Inglo na obrázku nemám, ale je to průsvitná tuba s černým víčkem.
  http://www.bra3.com/portal/images/stories/liceni_serial/DSC_5685.jpg

  superkarma: 0 09.01.2009, 12:20:52
 7. avatar
  [36] Irena1 [*]

  wich: add báze - jestli můžu doporučit, Dermacol je bezva a nejdostupnější, další v řadě v podobné cenové kategorii a kvalitě je od Sephory luminizer - prakticky stejný, jen maličko míň mastný...a jestli máte někdo přístup k polské kosmetice, tak nejlepší z nich je INGLOT - opět prakticky stejné složení, jen míň mastný, malinko hutnější a déle vydrží

  superkarma: 0 09.01.2009, 12:18:23
 8. avatar
  [34] Žábina [*]

  wich: díky za info

  Manx: mně tohle nebaví, co mě krutě nebaví je odličování...

  superkarma: 0 09.01.2009, 09:03:07
 9. avatar
  [33] Petunie [*]

  Koukám, že 20. se nebudu před komisí potit jen já

  superkarma: 0 09.01.2009, 02:25:04
 10. avatar
  [32] Ch.Z. Kochanská [*]

  To je pěkná paní.

  superkarma: 0 08.01.2009, 23:12:28

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [31] sanvean [*]

  femme.fatale: To bych paní doktorku poslala do háje, zkouška nezkouška.

  superkarma: 0 08.01.2009, 22:26:20
 2. avatar
  [29] femme.fatale [*]

  wich: jak říkáš, tisíckrát si můžu říkat, že o nic nejde, ale moc tomu nakonec nevěřím A co se ponižujících zkoušek týče, taky máme takové kantory Když jmse u té kosmetiky, tak se mi vybavuje hláška jedné paní doktorky na začátku zkoušky: "Kačenko, dejte těch 30 korun a nechte si vytrhat obočí." Nevím, jak Kačenka, ale já bych to asi nezvládla

  superkarma: 0 08.01.2009, 19:56:00
 3. avatar
  [28] wich [*]

  femme.fatale: To bude v pohodě. Ale zkušenost je nepřenosná, tak z toho, co je poprvé, jsou vždycky obavy. Pak člověk zjistí, že to tak nebolelo Ale včera jsem zažila takovou dosti ponižující zkoušku, přestože jsem připravená byla, že jsem si říkala, jestli ta moje nekonečná studia u práce mám za potřebí Ale snažím se bojovat

  superkarma: 0 08.01.2009, 19:08:59
 4. avatar
  [27] femme.fatale [*]

  wich: děkuji Jednak za radu, druhak za pochvalu - na těch fotkách vypadá fakt docela dobře (ta pleť), ale v reálu by to klidně mohlo být ještě o kousek lepší , třeťak za ty státnice Ale tyto snad budou v pohodě, v květnu (červnu) to bude horší. Ale myslím, že ty víš, o čem mluvím

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:56:52
 5. avatar
  [26] wich [*]

  femme.fatale: Poměrně dobře a hlavně dlouho drží make-upy Dermablend (Vichy). Jsou pro mastnou pleť a matují opravdu dobře. Řekni si o vzorečky v lékárně A dle fotek máš pleť opravdu krásnou. Hodně štěstí u státnic Já se v ten den budu potit na zkoušce z estetiky, tak si vzpomenu

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:43:45
 6. avatar
  [25] femme.fatale [*]

  wich: právě, já taky nerada kupuji věci jen tak na blind, aby mi pak doma ležely. Ale možná ji zkusím, 20. 1. mám státnice, tak bych mohla udělat takový zátěžový test, jeslti to vydrží i ty perné chvilky
  A ještě k tomu zmatnění - já si koupila Garinier Pure - zamtňující krém. Zmatňuje krásně a dlouhodobě, ale nemůžu na něj dát make-up. Ten krém totiž na pleti vytvoří takový "film" a make-up se pak při roztírání hrozně žmolkuje, vůbec to nejde. A vzhledem k tomu, že v kombinaci s jiným krémem mi ten make-up (Yves Rocher) nedělá potíže, tak to dávám za vinu tomu zmatňujícímu krému.

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:35:45
 7. avatar
  [24] wich [*]

  femme.fatale: V tom reklamním povídání píšou, že zmatňuje. Bohužel nemám, na kom bych to otestovala, leda, že bych to vyzkoušela na partnerovi a dám vědět . Taky radši 2x měřím, než koupím naslepo.

  prcekkiki: Pokud sedí, tak je to ok. Ty z drogérie kazí hlavně pobyt u zářivky v regálu. Všechno se tím kazí dřív

  K těm bázím je celkem informativní diskuze s vizážistkou Simonou Bártovou, tak čtěte, než nás zakážou jak pod diskuzí o Fann
  http://ona.idnes.cz/ptejte-se-vizazistky-simony-bartove-dse-/poradna.asp?p=vizaz&t=595

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:25:21
 8. avatar
  [23] wich [*]

  Žábina: Já to tak používám. Nechám vstřebat krém a lehce potřu obličej tou bází, stačí jedno zmáčknutí pumpičky. Pak make-up, dávku asi o velikosti zrnka hrášku. Stačí ho troška, protože neleze do pórů a vrásek a rozmazává se rovnoměrně.

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:17:18
 9. [22] prcekkiki [*]

  wich: já jsem ho vyhrála takže ho spotřebuji a pak uvidím. Mě zatím žádné hrudky nedělá, tak uvidím. Jinak díky za tip.

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:14:59
 10. avatar
  [21] femme.fatale [*]

  wich: ty provize bys požadovat měla A prosím tě, na jakém principu funguje ta báze? Nebo spíš tak...vy píšete o suché pleti a šupinkách, kdežto já mám opačný probém. Ráno si dám make-up, zapudruju a jsem krásná, ale už během dopoledne se často lesknu jak zrcadlo Myslíš, že by tedy ta báze dokázala nějak zabránit tomu lesknutí?

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:12:16
 11. avatar
  [20] Žábina [*]

  wich: děkuji
  jestli tomu dobře rozumím, natřu se pleťovým krémem /používám od Vichy/, na to tu bázi a na ní makeup?

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:06:03
 12. avatar
  [19] wich [*]

  Žábina: Budu požadovat od výrobců oblíbených produktů provize A narozdíl od propagujících celebrit poskytuji SKUTEČNÉ zkušenosti

  prcekkiki: Ten jsem zkoušela. Vzorek byl výborný, ale když jsem si koupila celé balení, v polovině mi začal dělat při mazání neplechu, jakoby drobné hrudky. Zkus Aera Teint od Vichy. Je sice 2x dražší, ale dá suchou pleť dokupy a stačí ho málo.

  Satin Make-up Base http://www.krasa.cz/vyhlazujici-baze-pod-make-up-satin-make-up-base.html

  superkarma: 0 08.01.2009, 18:02:59
 13. avatar
  [18] Žábina [*]

  wich: přesně, ty bys mohla dělat reklamu na kosmetické přípravy...souhlas se sanvean

  a propó jak se tedy přesně ta podkladová báze od Dermacolu jmenuje?

  superkarma: 0 08.01.2009, 17:50:48
 14. [17] prcekkiki [*]

  wich: Rimmel Recover.

  superkarma: 0 08.01.2009, 17:20:53
 15. [16] prcekkiki [*]

  Mám od Rimmelu

  superkarma: 0 08.01.2009, 17:18:06
 16. avatar
  [15] wich [*]

  prcekkiki: A jaký používáš make-up? Může ti je dělat on.

  superkarma: 0 08.01.2009, 17:14:45
 17. [14] prcekkiki [*]

  wich: musím říct, že tou bází jsi mě navnadila. Zítra si ji půjdu koupit a vyzkouším. Mám suchou pleť a i když používám modrou Niveu, tak se mi šupinky dělají pořád.

  superkarma: 0 08.01.2009, 16:58:39
 18. avatar
  [13] wich [*]

  a....: Ono nejde o věk. Pleť mám věku adekvátní, ale je hodně suchá a postupem dne má tendenci make-up nasávat a tvořit šupinky. Tohle vyřeší právě báze. Nutno podotknout, že Dermacol ji má povedenou, vyrovná se s přehledem Lancome, Givenchy...

  superkarma: 0 08.01.2009, 16:42:06
 19. [12] a.... [*]

  Přidávám se k vychvalování podkladové báze. Ten rozdíl je opravdu viditelný, i když jsem tomu nechtěla věřit, přesvědčila jsem se, že tohle opravdu funguje. Ksicht vám to vyfotošopuje jak filtrem.
  wich: ty to ještě ve svém věku tak urgentně nepotřebuješ

  superkarma: 0 08.01.2009, 16:28:45
 20. avatar
  [11] wich [*]

  sanvean: Jsem hrozná Kde na to pak mají lidí brát Ale zdvojnásobená ochrana pleti se teď při té mrazivé "kládě" hodí Mimochodem jsem se nechala taky takhle zlákat, připadalo mi to jako zbytečnost, ale spousty pochval mne zdolaly a přidávám se k nim

  Athenais: Tak tu podkladovou bázi zkus, mě se taky dělají šupinky, hlavně na chřípí nosu a na bradě a potom to vcucává make-up. Ta báze je jakoby zacelí. A na ta místa používej obyčejné, hodně mastné krémy (modrá Nivea v plechu, lékařská vazelína).

  superkarma: 0 08.01.2009, 16:14:32
 21. avatar
  [10] Athenais [*]

  wich: Jo, tak o šupinkách mi povídej. Pořád se nemůžu těch potvor zbavit, a to už jsem zkusila spoustu krémů. Trochu pomáhá peeling, ale ten zase na tu citlivou pleť nemůžu moc často.

  superkarma: 0 08.01.2009, 15:45:43
 22. avatar
  [9] sanvean [*]

  wich: Ty to vždycky tak popíšeš, že mám cukání jít si to koupit

  superkarma: 0 08.01.2009, 15:25:07
 23. avatar
  [8] wich [*]

  Athenais: Tip pro citlivou pleť - Já jsem teď začala používat bázi pod make-up od Dermacol. Stačí kapička a krásně zahladí pleť a chrání ji Make-up vypadá o 100 % lépe, než přímo na pleti , stačí ho pak úplně malinko, déle vydrží (od rána až do večerního odličování je stejný), hlavně neleze do pórů a nedělá šupinky (typický problém suché a citlivé pleti). Pleť je jak vyhlazená Photoshopem

  superkarma: 0 08.01.2009, 15:13:52
 24. avatar
  [7] Athenais [*]

  wich: Taky používám Rimmel, ten nejsvětlejší odstín, mám hodně světlou pleť. Je to jeden z mála, který mi vyhovuje a to mám i dost citivou pleť a jen tak něco nesnesu.

  superkarma: 0 08.01.2009, 14:56:43
 25. avatar
  [6] wich [*]

  kareta: Taky se mi líbí, tuším polská herečka.

  Jitulinka: Já si myslím, že 300 je dost tmavý odstín Mě přijde zase, že všechny odstíny, co prodávají Coty (Astor, Rimmel...), jsou hrozně tmavé na české podmínky. Ženský pak mají masku a bílý krk

  superkarma: 0 08.01.2009, 13:45:05
 26. avatar
  [5] Tulinka [*]

  wich:taky mám doma vzorek od Astoru odstín 300,ještě jsem se k němu nedostala,ale pro mne bude určitě opět světlý

  superkarma: 0 08.01.2009, 12:08:53
 27. avatar
  [4] Tulinka [*]

  No jo,když já si vždycky něco koupím a doma zjistím,že mám špatný odstín Ono to na těch umělých světlech vypadá jinak,než pak venku

  superkarma: 0 08.01.2009, 12:05:06
 28. avatar
  [3] kareta [*]

  nádherná baba

  superkarma: 0 08.01.2009, 10:32:10
 29. avatar
  [2] wich [*]

  A chválím design nových výrobků Astor, už začínají vypadat i jako kulturní kosmetika

  superkarma: 0 08.01.2009, 10:10:44
 30. avatar
  [1] wich [*]

  O tomto make-upu jsem teď, když mi došel můj uvažovala, vzoreček vyhovoval, ale ještě nejsem příslušná věková kategorie.
  Používala jsem Lancome Idealist a spokojenost. Před rokem mi přišel vzoreček Rimmel Renew and lift a koupila jsem. Jako jedni z mála mají odstín, který mi sedí přesně k odstínu pleti. Za málo peněz hodně muziky, už mám asi třetí balení.

  superkarma: 0 08.01.2009, 10:09:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme