Agáta Prachařová ještě v době, kdy se jmenovala Hanychová, a ještě více v době, kdy byla svobodná a bezdětná, byla často médii nazývána černou ovcí rodiny. Přitom její samotná rodina by ji tak netitulovala.

Nazývali mě černou ovcí rodiny, ale většinou to byli lidi, kteří mě vůbec neznali. A mně to bylo fuk. Máma i já jsme věděly svoje a je lepší být černou ovcí, než blbou ovcí: říká Agáta.

agatkaprach

Že Agáta v dětství sice zlobila, ale až tak černou ovcí zase nebyla, si můžete přečíst i v rozhovoru na Ženě-in, který byl zveřejněn před dvěma lety. S mámou jsme měly hru na Veroniku

A i když se od té doby mnohé změnilo, jedno se Agátě upřít nedá. Je stále velmi pracovitá, nadevše miluje svého syna, nového manžela Jakuba Prachaře i celou svojí rozvětvenou rodinu, kde není všechno jen černé a bílé.

foto: isifa.com

Přečtěte si také:

 

Téma dnešního dne: Černá ovce rodiny aneb v každé rodině je něco

Napište nám, ať už pod svým nickem, nebo anonymně, zda máte v rodině také nějakou takovou černou ovci.

  • A proč je černou ovcí?
  • Je ještě naděje na záchranu?
  • Mrzí vás to?
  • Kdy se to stalo?

Svěřte se, ať už se svými vlastními problémy, nebo s problémy své kamarádky, babičky, tety… věřte, že v tom nikdo není sám, ani vy…

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným „černým“ dárkem: černou kuchyňskou chňapkou s azbestovým vláknem a černou kávou Carte Noire.

chnapkaaaa

Reklama