Bulvár

Affleck se bude mazat krémem a vonět

Každý muž se teď bude moci namazat nebo navonět pod dohledem Bena Afflecka. Herec totiž tento týden podepsal lukrativní smlouvu s kosmetickým gigantem L'Oreal a stane se oficiální tváří této značky.

Firma se v nejbližší době chystá zahájit masivní reklamní kampaň, a to nejen v médiích: na ulicích by se měly objevit plakáty s Benovým portrétem a v televizních reklamách zřejmě nepřijdeme o ono známé: "L'Oreal Paříž - já za to stojím" v Affleckově podání. Ben bude propagovat kosmetické produkty pro muže. Inkasovat za to bude více než jeden milion liber. Lákavá nabídka Benovi přišla pouhých pět měsíců poté, co se tváří L'Orealu stala jeho snoubenka Jennifer Lopez. Snad ve společné koupelně nedojde k přílišné řevnivosti...

Affleck není první známou mužskou osobností, která bude výrobky francouzské kosmetické firmy propagovat. V minulých letech "za to stáli" například šofér formule 1 Michael Schumacher nebo fotbalista David Ginola. Zástupci L'Orealu si od nové reklamní tváře slibují hlavně masívní nárůst prodeje. I když většina moderních mužů ví, že mazat si večer obličej krémem není ostuda nebo znak homosexuality, je třeba ještě přesvědčit alespoň tu "menšinu".

Proč se firma rozhodla tento úkol svěřit právě Affleckovi? "Ben ztělesňuje novou generaci mužů, kteří si uvědomují svojí osobitost a nemají přitom strach starat se o svůj zevnějšek," vysvětlila mluvčí L'Orealu pro časopis Hello!.  

   
02.06.2003 - Společnost - autor: Herta

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme