Jak vypadá bezpečný adventní věnec, to se dozvíte v příspěvku k dnešnímu tématu „vánoční výzdoba“, který zaslala čtenářka Tetička25. Píše také o stromečku, který musí být živý…

Vydrží vám vánoční stromeček až do Hromnic? Pokud ano, zanotujte si se čtenářkou Tetičkou25 při čtení a diskutování jejího příspěvku k tématu: Vánoční výzdoba.


Vánoční dekoraci zatím u nás vévodí adventní věnec, který jsem letos vytvořila velmi bezpečný, neboť základ tvoří skleněný věnec, žádná hořlavá sláma, který je naplněný vodou a umožnil mě naaranžovat živé květy. Také svíčky mají skleněné podstavce, tak doufám, že hasiči by měli radost. Barborky patří také k živé výzdobě našeho stolu, snad i letos vykvetou. Dalším vánočním živým tvorem v naší domácnosti bude stromeček - borovička, který zatím roste na zahradě a půjde do stojanu až 23. prosince, za to s nám vydrží až do Hromnic, neradi se s ním loučíme už na Tři krále.

adventni

Tetička25

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

Reklama