Tato neděle je první adventní a my vám přinášíme další inspiraci na jednoduché adventní věnce. Mají jedno společné. Jsou prosté, výhradně z přírodních materiálů a velmi jednoduché na výrobu. Můžete si je doplnit barevnými zdobit svíčkami a tu první hned v neděli zapálit.

V předchozích článcích (viz odkazy dole) jsme vás seznámili s postupem, jak adventní věnec vyrobit a jak ho zkrášlit. Možností je nepočítaně a záleží jen na vašem vkusu, jaký věnec bude zdobit váš stůl.

Možná vás předchozí inspirace moc nenadchly, přišly vám příliš zdobné a dekorativní. Možná máte raději jednoduché, přírodní věnce, které voní jehličím a vynikají krásou barvy a struktury. Snad se tentokrát trefíme do vašeho gusta.

Na výrobu takového věnce stačí opravdu málo. Hotový korpus koupíte ve většině květinářství nebo zahradnictví a vy si ho můžete jen dozdobit.

Pokud máte výhrady k věncům, ale chtěly byste mít nějakou adventní výzdobu na stůl, můžete si vyrobit, nebo naaranžovat adventní svícen. Důležitý je jen počet svíček.

Inspirujte se v této fotogalerii

Foto: Facebook love for all seasons

Čtěte také:

 

Reklama