.

Adventní pohoda s medvídky HARIBO

Dárky

Adventní pohoda s medvídky HARIBO

Vánoce se slaví téměř po celém světě, i když rozdílnými způsoby. Spojují je   takové symboly, jako je rodinná pohoda, vzájemná láska i přátelství,  ozdoby i blyštivá světýlka, koledy, toužebně očekávané dárky, dobré jídlo, vůně cukroví a cukrovinek. V tomto výjimečném svátečním období bychom měli zapomenout na starosti všedních dní a užívat si vánoční atmosféru se svými nejbližšími. Různé dobroty k tomuto období patří stejně jako adventní zvyky, a proto společnost HARIBO připravila speciální vánoční edici svých nejoblíbenějších cukrovinek.

Haribo„Adventní čas patří k nejočekávanějším svátkům v roce. Český trh nabízí velký výběr výrobků s vánoční tématikou, ale jen málo z nich má tak dlouholetou tradici, jako cukrovinky HARIBO,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o.
„V tomto období se snažíme nabídnout zcela výjimečné limitované výrobky, které obsahují všem dobře známé cukrovinky, ale ve svátečním pojetí,“ dodává Rostislav Němec.

Společnost HARIBO vznikla zásluhou poctivé práce a píle pana Hanse Riegela. Z malé rodinné firmy se postupně stala společností zastoupenou po celém světě. Stále má však v úctě své tradice a bere své poslání vyrábět poctivé cukrovinky, které chutnají malým, stejně tak i dospělým, velmi vážně. 

Právě v době adventu, kdy se nejvíce ctí rodinné tradice a zvyky, připravila společnost HARIBO speciální edici svátečních cukrovinek. Nápaditě vyrobený sáček HARIBO Merry Christmas obsahuje

V běžné obchodní síti je HARIBO Merry Christmas 630g k dostání za 149,- Kč

630 g různých mini sáčků plných bonbónků, kterými můžete obdarovat své nejbližší. Balení HARIBO Weihnachts-Goldbären nebo velké balení HARIBO Weihnachtsbären nabízí klasiku v podobě figurky Zlatého medvídka.  HARIBO Christmas skrývá mini sáčky bonbonků ve tvaru vánočních motivů, které potěší při mikulášské nadílce, ale budou se skvěle vyjímat i jako ozdoba na stromečku či ve vánoční punčoše.

Haribo

V běžné obchodní síti je HARIBO Christmas 250g k dostání za 54,90 Kč
V běžné obchodní síti je
HARIBO Weihnachts-Goldbären 100g k dostání za 19,90 Kč.

   
20.11.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme