Advent, jedno z nejoblíbenějších období roku, je za dveřmi. Jeho atmosférou naplno ožívá i Centrum Černý Most, které připravilo čtyři sváteční víkendy plné inspirace, zábavy a služeb zpříjemňujících předvánoční nakupování.

Tematické workshopy či Strašidelný les pro nejmenší, galantní shopping asistenti a VIP lounge se zázemím pro věrné zákazníky – nejen jim bude patřit adventní program během pátků, sobot a nedělí od 27. listopadu do 20. prosince. Mezi 5. a 6. prosincem navíc děti potěší oblíbená „mikulášská“ nebo zdobení nejvyššího LEGO® stromu u nás, následující víkend se ponese ve znamení nejnovějšího pokračování filmové ságy Star Wars vstupujícího do kin 17. prosince. Čas příprav na příchod Štědrého dne završí v Centru Černý Most mezi 21. a 23. prosincem akce Christmas Night Shopping s prodlouženou otevírací dobou prodejen až do 22 hodin.

stromek

Centrum Černý Most letos pro své zákazníky připravilo nezapomenutelný advent, který po čtyři předvánoční víkendy nabídne pestrý program pro celou rodinu. Nejmenší návštěvníci se mohou již v sobotu 28. listopadu těšit na dílničky na téma „vykoulené Vánoce“, v jejichž rámci se naučí zdobit polystyrenové koule decoupage papírem nebo z nich vytvářet sněhuláčky; workshop se bude opakovat i 19. prosince. Sladká čerstvá vaflička pak čeká všechny děti, jež zarecitují básničku Mikulášovi, který centrum s čertem a andělem navštíví v sobotu 5. prosince v rozmezí 14. a 18. hodiny. Víkend mezi 5. a 6. prosincem bude vedle tradiční „mikulášské“ patřit i oblíbené stavebnici LEGO®. U prodejny ALDO totiž vyroste vůbec nejvyšší strom z jejích komponentů, jejž malí i velcí obdivovatelé kreativního světa barevných kostiček mohou zkrášlit vločkami z LEGO®. Jeho slavnostní rozsvícení je naplánováno na neděli 6. prosince od 17 hodin.

Dospělým adventní víkendy v Centru Černý Most zpříjemní služby pro pohodové nákupy. Galantní shopping asistenti jim vždy v pátek od 14 do 20 hodin a v sobotu a neděli od 12 do 21 hodin pomohou s odnosem tašek až do auta. Každý, kdo do centra zavítá vozem, může využít parkování zdarma. Držitelé věrnostní karty Centra Černý Most mají také možnost bezplatného umytí čelního skla automobilu ve VIP zóně. Poslední dny před Štědrým dnem, 21.–23. prosince, navíc přinesou nejen těm, kteří nechali výběr dárků pro nejbližší na poslední chvíli, Christmas Night Shopping s pro­dlouženou otevírací dobou prodejen až do 22 hodin. Večerní nákupy v tyto dny doplní i hudební vystoupení a malá pozornost ve formě sektu či vánočního punče pro věrné zákazníky.

„Letošní advent v Centru Černý Most spojuje tradice, jako je mikulášská nadílka nebo betlém s dřevěnými sochami a živými zvířátky umístěný od 10. do 23. prosince u západního vstupu, s populárními tématy. Vedle LEGO® stromu dostane prostor oblíbená filmová sága Star Wars – naši zákazníci se tak mohou od pátku 11. do neděle 13. prosince těšit na tematické LEGO® a Mattel hrací zóny nebo fotokoutek s možností tisku fotografií za nákup v hračkářství BAMBULE,“ popisuje Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most. „Věříme, že všechny naše zákazníky zaujmou i hudební a taneční vystoupení, která v programu chystáme. O sobotách 12. a 19. prosince se od 15 a 17 hodin představí Taneční centrum Praha - konzervatoř, v pátek 18. a v úterý 22. prosince pak Dětský pěvecký sbor Osmikvítek.“  

Po celé adventní období bude ve středy (15–18 hodin), pátky (14–18 hodin), soboty a neděle (10–18 hodin) u multikina CineStar přístupný Strašidelný les určený malým i velkým návštěvníkům, pro věrné zákazníky o víkendech zcela zdarma. Stylovou zábavu nabízí také unikátní točící panoramatický vánoční stromek se speciálními lavicemi, jež zájemcům každý den od 15, 17 a 19 hodin zajistí nezapomenutelný zážitek v podobě „jízdy“ za doprovodu koled. 7,5 metru vysoká vánoční dominanta centra je situována před prodejnou Marks & Spencer.

Více informací naleznete na www.centrumcernymost.cz nebo na www.facebook.com/centrumcernymost.

O společnosti Unibail-Rodamco
Společnost Unibail-Rodamco SE, která vznikla v roce 1968, je největší evropská akciová společnost investující do komerčních nemovitostí. Společnost působí ve 12 zemích Evropské unie a hodnota portfolia skupiny k 30. červnu 2015 byla oceněna na 35,7 miliard euro. Skupina je investorem, developerem a zároveň i provozovatelem svých aktiv – jejím cílem je pokrýt celý hodnotový řetězec nemovitosti. Unibail-Rodamco zaměstnává 1 500 profesionálů, kteří svoje zkušenosti zúročují ve vysoce specializovaných segmentech trhu, jimiž jsou například velká nákupní centra v evropských metropolích a rozsáhlé kongresové, výstavní a kancelářské prostory v oblasti Paříže. Skupina se odlišuje od konkurence zejména svým důrazem na co nejkvalitnější architektonické, urbanistické a ekologické zpracování svých projektů. Její vizí, založené na dlouhodobosti a trvalé udržitelnosti, je development či redevelopment jedinečných míst, kde lidé mohou nakupovat, pracovat a odpočívat. Skupina věnuje velkou pozornost ekologické, ekonomické a sociální trvalé udržitelnosti, což jí zajistilo místo v indexech DJSI (celosvětový a evropský), FTSE4Good a STOXX Global ESGL Leaders. Skupina je také v indexech CAC40, AEX 25 a EuroStoxx 50 a drží rating A od ratingových agentur Standard & Poor's a Fitch. Více informací naleznete na webových stránkách: www.unibail-rodamco.com.
Reklama