Přečtěte si příběh malé Adrianky, která se narodila se svou sestřičkou dvojčetem hodně předčasně. Bohužel menší sestřička měla srdeční vadu a zemřela při operaci. Ani Adrianka to neměla v začátcích lehké, ale všechno překonalal a dnes je z ní krásná holčička, kterou si můžete prohlédnout na fotkách

Dobrý den všem. Určitě si každá žena pamatuje na krásná slova: „Maminko jste těhotná“. Ne každá z nás otěhotní na první pokus a pro nastávající rodiče, jsou tato slova velkým štěstím. Je nám jedno, jestli se narodí chlapeček nebo holčička, ale hlavně, aby byla maminka i miminko zdravé. Naše obě děti se narodily v termínu a s normální váhou a už z nich jsou dospělí lidé.

Syn s přítelkyní nám oznámili, že čekají přírustek do rodiny, který vůbec nečekali. Společně vychovávali čtyři děti z minulých vztahů, a tak byli hodně velká rodina. Po ultrazvuku se zjistilo, že čekají dvojčata.

Těhotenství maminka proležela v nemocnici a nebylo to nic příjemného, aby děti donosila. Holčičky se narodily předčasně v sedmém měsíci a vážily 1.5 a 1.7kg. Ta menší měla srdeční vadu, tak ji odvezli do Prahy na operaci, ale bohužel při zákroku umřela. Malou Adrianku dali po porodu do inkubátoru a doufali jsme, že bude v pořádku. Musela podstoupit různá vyšetření, rodiče jezdili každý den do nemocnice a vozili malé mlíčko. Miminkám byla poskytována veškerá péče a zaslouží si v nemocnicích velkou pochvalu. Když rodiče vidí, že miminko začíná přibývat na váze a brzy si malého drobečka budou moci odvézt domů. Před lékaři smekám a zrození nového člověka je zázrak.

Dneska je už malá pěkná čiperka, postupně vše dohnala a jsme šťastni, že ji máme.

Postupně posílám fotky, jak nám rostla. Řekněte, není na poslední fotce ten úsměv nádherný? Život za tu námahu stojí.

adrianka

mimi

mimi

adrianka

S pozdravem Jindriska8

Moc krásná holčička.

Podělíte se s námi také o své příběhy, milé ženy-in? Máte některá z vás osobní zkušenost s nedonošeňátkem? Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama