Dnešní denní téma se dá skvěle propojit i s nočním. Sex na pracovišti. Pro mnohé je to věc odsouzeníhodná, ale pro ty, kteří to zažili… Třeba se někdo najde. Pracoviště ale ještě působí docela civilně (pokud nejste jeřábník), ale co jiná prapodivná místa? Prožili jste něco vzrušujícího na neobvyklém místě?

Kdo to nezažil, zřejmě jen těžko pochopí, jaké je to mít utajovaný poměr s někým na pracovišti. To skrývání a tutlání a doufání, že si nikdo ničeho nevšimnul. Ty úprky na místo setkání, plížení se podél zdí, skrývání citů i rozkoše, letmé doteky na poradách i při náhodných i „náhodných“ setkáních v úzké chodbě, kuchyňce, výtahu…

A co teprve vztah se šéfem nebo šéfovou. Tady jde o poměr přímo existenciální! Když už se to stane, tak co s tím? Je to sakra šéf! Co teď? A jak se chovat k těm, kteří si toho nakonec všimnou? A co když protějšek není nezadaný?

Zkrátka a dobře určitě máte nějaké erotické zážitky svoje nebo svých kolegů, které jste načapali. Určitě nám o nich napište a podělte se!

Ale uznávám, že někteří z nás třeba pracují doma a nebo na sex na pracovišti prostě neměli štěstí (třeba na něm nikdy nebyl vhodný protějšek). Jsem si však jistý, že nikdo ze čtenářů tohoto magazínu není tak suchý, aby se jeho sexuální zážitky omezovaly pouze a jen na ložnici a na postel.

Všichni jsme byli mladí a všichni jsme aspoň jednou zažili nějaké dobrodružství někde venku (až na čtenářky, pro které je sex bez sprchy ta největší prasárna!). Určitě máte zážitek z nějakého netradičního místa nebo prostředí (sem bych vám započítal i stůl v kanceláři!).

Auto je klasika, čas od času si někdo troufne na MHD nebo telefonní budku. Kolegyně učitelka bohužel vyprávěla o deváťácích a zídce za školou… Jeden známý opravdu zkusil kabinku lanovky v Alpách. Přidá někdo kabinku na koupališti? Nebo deku na koupališti? Parky, lesy, všechno dnes počítám. A zvládne mě někdo ohromit? Moc se budu celý den těšit na večer!

Zažili jste sex na pracovišti?
Načapal vás někdo z kolegů?
Nebo jste někoho nachytali vy?
A co sex na roztodivných místech?
Máte rádi adrenalinové milování?
Překvapili jste někdy sami sebe?
Na jakém nejdivnějším místě jste se milovali?
Zahlédli jste milence na neuvěřitelném místě?

Pište nám adresu redakce@zena-in.cz
Určitě to bude všechny moc a moc zajímat!

Reklama