.

Adidas představuje další běžecké boty, které pomáhají čistit oceány od plastového odpadu

Novinky

Adidas představuje další běžecké boty, které pomáhají čistit oceány od plastového odpadu

adidas by Stelly McCartney uvádí na trh Parley UltraBOOST X. Botu, se kterou můžete být lepší s každým během a zároveň měnit planetu. Značka adidas zdůrazňuje svůj závazek k ekologické inovaci a proto byly Parley UltraBOOST X vytvořeny v rámci spolupráce značky adidas s organizací Parley for the Oceans, a jejich výrobě byl použit i mořský plastový odpad.

boost

Design boty byl inspirován bezmeznou energií otevřených vod oceánů a kombinuje udržitelný přístup k módě Stelly McCartney s inovativním využitím technologií značkou adidas. „Pevně věřím v oblečení, které je eticky vyvinuto tak, aby vydrželo. Je to ideologie, ve které se shlížím a kterou aplikuji při návrhu každého jednotlivého kusu. Zachování a respektování planety má zásadní význam pro mě i pro to, co dělám a vždy se snažím, aby to na mé tvorbě bylo vidět. Jsem opravdu ohromena úsilím, které vynakládá značka adidas a organizace Parley for the Oceans na vytvoření materiálů, jež je možné používat v našem vysoce výkonném oblečení a obuvi,“ říká Stella McCartney.

boosty

Adidas Parley UltraBOOST X jsou inovativní a šetrné k životnímu prostředí, obsahují vysoce výkonné vlákno Parley Ocean Plastic™, ze kterého je vytvořena horní vrstva obuvi Primeknit. Podrážka obsahuje technologii Boost. Boty jsou navrženy tak, aby odrážely jedinečnost ženského chodidla, přizpůsobily se mu a poskytly tak optimální stabilitu a ultra lehké pohodlí. Parley UltraBOOST X mají výjimečný systém šněrování, který podporuje rychlé pohyby. Jsou elegantní a stylové bílé odstíny umocňují roli moderního designu, pro který je Stella McCartney známá.

st mc

dd

Parley for Oceans je organizace zaměřující se na životní prostředí, která zvyšuje povědomí o kráse a křehkosti oceánů a implementuje komplexní strategie pro ukončení jejich devastování. Společnost adidas jako jeden ze zakládajících členů s organizací spolupracuje od dubna 2015 a podporuje Parley for Oceans v jejich úsilí při komunikaci a vzdělávání, výzkumu a vývoji, přímé akci i ekologické inovaci.

   
31.03.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. [3] Lucieeta [*]

  jsou to moc pěkné boty

  superkarma: 0 02.04.2017, 18:50:29
 2. avatar
  [2] Myškomedvídek [*]

  moc hezkéSml59Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 31.03.2017, 12:39:02
 3. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

  Tak ty jsou přímo úžasné. Škoda,že jsem si zrovna koupila jiné,tyto bych brala všemi desetiSml59Sml59Sml59. Stella navrhuje úžasné věci Sml67, a myslí hodně ekologicky

  superkarma: 0 31.03.2017, 12:31:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme