Bulvár

Adamovská má v ordinaci potíže s dětskými pacienty

Téměř celé prázdniny natáčela populární herečka Zlata Adamovská (49) nové díly seriálu Ordinace v růžové zahradě. V roli rázné doktorky Páleníkové „ošetřuje“ děti, a právě tyto scény patří k nejnapínavějším okamžikům natáčení. Jak herečka sama říká, dochází někdy k situacím, na které ještě dlouho vzpomíná celý filmový štáb.

„Občas mám se svými dětskými herci-pacienty velmi zábavné problémy. Nejčastěji se stane, že je v jistém úseku něco zaujme, a když mají mlčet, tak třeba zakřičí: ´Hele, mami, támhle je světélko!´ Nebo naopak si něco začnou prohlížet, a když mají říct repliku tak mlčí. V takovém případě padne stopka a jedeme znovu. Nikdo se ale na děti nezlobí, bereme to s úsměvem,“ prozradila Korzu Adamovská.
Ordinace v růžové zahradě je velmi populární seriál a mnozí diváci nedočkavě pátrají po obsahu nových dílů. Zlata Adamovská ovšem v tomto ohledu není sdílná, stejně jako její seriáloví kolegové.
„Mohu pouze prozradit, že v nových dílech v ordinaci nezůstanu sama a přijde nový kolega. Omlouvám se, ale víc říct nemohu a vlastně ani nesmím,“ dodává Adamovská.Role, divadlo i film si domů nepouští.
Zlata Adamovská za dobu své mnohaleté kariéry ztvárnila stovky rolí z různým charakterem. Přiznává, že každá z nich na ni zanechala nesmazatelné stopy. „Vždy se držím pravidla, že svoji práci nechávám za brankou našeho domu. Rozhodně si ale myslím, že každá role zanechá na každém herci stopy a samozřejmě i na mně. Základem herectví je, že člověk musí zlomit jisté psychologické bariéry a vcítit se do role. Musí ty postavy pochopit. Po řadě rolí se pak najednou stává tolerantnější k ostatním lidem. Umí je totiž lépe chápat než předtím,“ domnívá se herečka.

   
02.09.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [3] saruz [*]

  role v Ordinaci ji ohromně sluší Sml22

  superkarma: 0 26.02.2013, 13:54:16
 2. avatar
  [2] Julianna [*]

  Cinderela: mám to stejně, je úžasná a stále krásná.

  superkarma: 0 02.09.2008, 21:46:29
 3. avatar
  [1] Cinderela [*]

  Zlata je super herečka.Mám ji moc ráda a obdivu ji ji.

  superkarma: 0 02.09.2008, 19:17:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme