Dá se pokažená romantika zachránit? Čtenářka Evi je důkazem toho, že dá... její přítel nakonec z drobného trapasu vybruslil se ctí!

Evi, jak to dopadlo, vzali jste se?


Myslím, že většina žen miluje kouzlo romantiky. Nějak to k nám patří. Někdo více, někdo okrajově, ale je to tam! Já, zrozenec ryb, to mám dokonce vrozené... Přejdu k příběhu. Byla jsem mladá, bláznivě zamilovaná do jednoho kluka, který studoval stavařinu jako já, jen byl o dva roky výš. Podotýkám, že vztah byl vzájemný, krásný, romantiku nepostrádal. Já se chvílemi „vznášela v oblacích". Co dokázal vymyslet, mne dostávalo. Od kytiček položených ,,ledabyle" na mých knihách, po růže předané osobně, večeře při svíčkách, šampaňské, noční procházky městem... Jednou mne pozval do vyhlášené restaurace, že mi chce něco důležitého sdělit. Těšila jsem se, jako vždycky a hlavně jsem dumala, co zase přichystal za překvapení - to uměl! Napadal mne výlet, nebo osobní dárek... Svátečně jsem se oblékla, dokonce i namalovala a vyrazili jsme. Stůl byl zamluvený, večeře při svíčkách byla skvělá, konverzace mezi námi také...

... jen jsem pořád měla v hlavě, co vymyslel. A přišlo to: „Lásko, chtěl bych se s Tebou zasnoubit, kdybys nebyla proti," a z kapsy vyndal krabičku. Oči se mi rozzářily štěstím, nemohla jsem ani polknout, tudíž odpovědět. Otvírám krabičku a v ní prstýnek s bílým kamínkem: „Je nádherný, děkuji!" vypadlo ze mne konečně pár slov.

„A ještě jsem Ti miláčku přichystal opravdové překvápko," a vytáhl obálku. V mozku mi v tu chvíli snad pracovaly všechny závity, jak jsem přemýšlela, co to asi bude. Otvírám obálku a zírám.... nezaplacené složenky za plyn a elektřinu... Přítel zrudl a byl před záchvatem mrtvice. Já jsem pro změnu dostala také záchvat - smíchu... Dočkala jsem se během hodinky - když jsem otvírala tu ,,pravou" obálku, už se mnou šili všichni čerti, co objevím... Byl to víkend na zámku....

Evi

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama