Byly to Vánoce loňského roku. Měli jsme už dárky rozdané, dítko nám spalo a my leželi vedle sebe u vánočního stromečku, když jsi řekl… „Pojď ven a na nic se neptej!“. Zapli jsme chůvičky a vyrazili na hřiště kousek od domu. Ty jsi začal dělat ze sněhu kouli a já Tě ihned napodobovala v domnění, že se chceš koulovat. Omyl. Chtěl jsi stavět sněhuláka. Pustili jsme se do toho. Z jehličí jsme mu udělali vlasy, z kamínků oči a pusu… jen ta mrkev, mrkev mi tam chyběla…. Začali jsme se před ním líbat, vločky na nás padaly a my se čím dál víc vášnivěji líbali, až jsem v ruce ucítila něco tvrdého… byla to mrkev, kterou jsi měl s sebou předem připravenou. Začali jsme se smát a upevnili ji na NAŠEHO pana Sněhuláka.

Pak jsi mi řekl, že mám hledat doma další indicii. Vůbec jsem nechápala. Přišli jsme domů a já uviděla pod stromečkem něco, co tam být nemělo. Byla to hračka do vody našeho děťátka. Želva, která se dala otevřít. Klekl sis ke mně a objal.  Já ji otevřela a uvnitř našla nějaké peníze. Řekl jsi, že si mám za ně ještě koupit cokoliv budu chtít!

Obrátila jsem se k Tobě a poděkovala nejen slovy… začali jsme se něžně líbat, naše ruce se vydaly zkoumat naše těla, …chtěla jsem Tě, tak moc jsem Tě chtěla mít v sobě! Laskali jsme se po celém těle, náš tep se zrychloval nechtěli jsme dál čekat, jak moc jsme po tom oba toužili. Vstoupil jsi do mě. Byli jsme jedno tělo. Jak moc tenhle pocit miluji. Kroužil jsi ve mně a vzdychal a vycházel a vcházel, líbal mi ňadra i ruce… aaaach, když si na to vzpomenu do dnes mě polije horko. Odevzdali jsme se jeden druhému. Bylo to nádherné!

Né proto, že jsi mi dal peníze! Né, proto, že byly Vánoce! Ale proto, že jsi ke mně i po tolika letech tak pozorný, romantický a milý! Proto, že jsi nikdy nezapomněl na moje narozeniny, svátky a výročí! Proto, že mi stále dokážeš napsat zamilovanou sms nebo mě překvapit roztomilým e-mailem! Proto, že mi každé ráno dáváš ranní polibek na rozloučenou a na oběd se vracíš se slovy: „… tak jsem se na Vás těšil, zlatíčka moje!“

Miluji Tě a jsem moc ráda, že se naše životy spojily!

Reklama