Domácnost

Aby vaše kočka byla opravdu kočka!

Každý určitě chce, aby byla jeho kočka zdravá a spokojená. Občas ale není zrovna jednoduché skloubit tyto dvě věci dohromady. Buďto jí chceme dopřávat všemožné pamlsky, za což je nám odměnou její spokojený výraz. Nebo naopak dáváme přednost zdraví a volíme přísný stravní režim, díky kterému je naše čtyřnohá kamarádka sice fit, ale občas smutně loudí něco dobrého na zub.

Výzkumy uvádí, že až 50 % domácích zvířat v Evropě má nadváhu nebo je dokonce obézních, což je velmi varovné číslo. Přitom už pouhých 20 % nadváhy může později vést k závažným zdravotním problémům, jako je třeba artritida, problémy s pohyblivostí nebo onemocnění močových cest a diabetes.

www.hillspet.com.

Proto nyní přichází na trh nové unikátní krmivo Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá dosáhnout optimální hmotnosti, aniž by měla vaše kočka pocit hladu nebo aniž by dostávala méně chutnou stravu. Vyzkoušejte novou řadu krmiv Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, po které vaše kočka dokáže efektivně zhubnout a navíc si svou váhu i udrží. Perfect Weight obsahuje unikátní směs vysoce kvalitních ingrediencí a je nutričně optimálně vyvážený. Už žádné malé porce nebo méně chutné krmivo! Už žádné kompromisy mezi zdravím a spokojeností vaší kočky.  

www.hillspet.com.

Více tipů na optimální péči o vaši čtyřnohou kamarádku se dozvíte na stránkách www.hillspet.com.

   
30.10.2015 - Zvířátka - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Kadla [*]

  Bébina — #3S tou nadváhou... já měla vždycky více koček a ty dvě nejtlustější se dožily nejvyššího věku - skoro 20 let, v plném zdraví až do konce... Já při 5-6 kočkách doma nemohla hlídat, která toho kolik sežere.. Viditelně těm kočkám vyšší váha nijak nevadila... Nikdy nebyly nemocné (až na jednu rýmu) a jak říkám, dožily se skoro 20 let... bez nemocí..

  superkarma: 0 30.10.2015, 18:11:42
 2. [5] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 30.10.2015, 18:00:24
 3. [4] dadma [*]

  Bébina — #3 Tak to by naše kočka potřebovala také. Kdyby shodila kilo, tak by to bylo super .Vzali jsme jí z venku to byla hubená,ale nechali jsme jí vykastrovat a je v bytě,tak přibrala.Napřed žrala hodně ,jak byla zvyklá z venku , když něco našla a že potom třeba zase nic nebude. Já jí krmím Purinou Pro -Plan Sterilised.Občas jí koupím paštiku Gourmed,ale to jí dám půlku.Zase jí nechci úplně trápit hlady.

  superkarma: 0 30.10.2015, 16:24:15
 4. [3] Bébina [*]

  Hm, dávala jsem kočce dokonce Hills Metabolic, což je ještě dietnější krmivo s nižším obsahem kalorií, než toto. Bohužel při každé dietě se musí omezit dávka, žádné krmivo nefunguje tak, že by měla kočka dietní granule v misce, žrala podle libosti a hubla. Ne, je třeba denní dávku poctivě odvažovat. A těch +-60g granulí na den je sakra málo. Teď jsem zas najela na hubnutí, ale s Britem, což je česká zančka, která se nemusí stydět za složení. Neobsahuje sóju, pšenici ani kukuřici.

  Zase odvažuju, zas trápím kočku prázdnou miskou. Ráno odvážím dávku na celý den, do misky dám jen trochu, nechám sežrat a zbytek seberu. Ještě oddělím kocoura, abych měla přehled, kdo a kolik žere. Misky ráno seberu a celý den nic nemají, až přijdu z práce a zbytek porce na noc, aby mi kočka neřvala před ložnicí. Protože ta moje kočička má tak pronikavý ječák, že s hladovou se s ní nedá být v jedné budově. Za týden má holka dole 100g. Ale potřebovala bych, aby zhubla tak 2kg. Ach jo.

  1. na komentář reaguje dadma — #4
  2. na komentář reaguje Kadla — #6
  superkarma: 0 30.10.2015, 14:40:36
 5. [2] Janea [*]

  Tutu znacku mam, krmila jsme s ni jeden cas pejska na specialni dietku kvuli slinivce. Kocicku nemam, vlastne, muj deda ma takove ty typicke vesnicke kocicky, ktere ziji ve stodole a obcas se objevi doma. Davame jim i granule,ale stridame, pokud bych vsak mela kocicku doma, urcite bych zvolila jeden typ granulek,ktery by ji vyhovoval.

  superkarma: 1 30.10.2015, 08:56:48
 6. avatar
  [1] pajda [*]

  Naše kočka je spokojená i bez spešl granulí...

  superkarma: 0 30.10.2015, 08:22:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme