Každý určitě chce, aby byla jeho kočka zdravá a spokojená. Občas ale není zrovna jednoduché skloubit tyto dvě věci dohromady. Buďto jí chceme dopřávat všemožné pamlsky, za což je nám odměnou její spokojený výraz. Nebo naopak dáváme přednost zdraví a volíme přísný stravní režim, díky kterému je naše čtyřnohá kamarádka sice fit, ale občas smutně loudí něco dobrého na zub.

Výzkumy uvádí, že až 50 % domácích zvířat v Evropě má nadváhu nebo je dokonce obézních, což je velmi varovné číslo. Přitom už pouhých 20 % nadváhy může později vést k závažným zdravotním problémům, jako je třeba artritida, problémy s pohyblivostí nebo onemocnění močových cest a diabetes.

www.hillspet.com.

Proto nyní přichází na trh nové unikátní krmivo Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, u kterého bylo prokázáno, že pomáhá dosáhnout optimální hmotnosti, aniž by měla vaše kočka pocit hladu nebo aniž by dostávala méně chutnou stravu. Vyzkoušejte novou řadu krmiv Hill’s™ Science Plan™ Perfect Weight, po které vaše kočka dokáže efektivně zhubnout a navíc si svou váhu i udrží. Perfect Weight obsahuje unikátní směs vysoce kvalitních ingrediencí a je nutričně optimálně vyvážený. Už žádné malé porce nebo méně chutné krmivo! Už žádné kompromisy mezi zdravím a spokojeností vaší kočky.  

www.hillspet.com.

Více tipů na optimální péči o vaši čtyřnohou kamarádku se dozvíte na stránkách www.hillspet.com.

Reklama