Zdraví

Aby se nám dobře dýchalo

Dutiny, sliznice dýchacích a polykacích cest, jsou vlastně takovou bránou do našeho těla. Slouží jako filtr a jakási klimatizační jednotka. Pokud jsou v pořádku ani nevíme, že je vlastně máme. Jakmile však vznikne nějaký problém, je to učiněná katastrofa. Zduření, zánět nebo pouze ucpaný nos, to jsou faktory, které nám dokáží velmi znepříjemnit život.

Naše sliznice jsou každý den zatěžovány obrovským množstvím nečistot a alergeny. Například nosem, který je navíc nonstop v provozu, projde denně 10 až 15 tisíc litrů vzduchu. Výstelka nosu neboli nosní sliznice, zachytává ze vzduchu nežádoucí částice tak, aby se nedostaly do plic a do těla. Není-li sliznice nosu v dostatečné kondici a nestíhá svou roli plnit, přizve si na pomoc hlen, který se začne vytvářet v dýchacích cestách.

Vincentka Nasalin

Tak jako bereme čištění pleti či zubů za naprostou samozřejmost, měli bychom pečovat i o své nosní dutiny. Dopřát jim pravidelnou péči a komfort, aby se zbavily nežádoucích látek a usazenin z vnějšího prostředí. Díky tomu můžeme své sliznice i celý organismus lépe ochránit před nežádoucími viry a bakteriemi.

Své dutiny výborně pročistíme například v moři, kde se při potápění mořská voda dostane do našich dutin, krásně je uvolní a odstraní nežádoucí usazeninky. Ne každý má ale tu možnost se k moři dostat, a pokud ano, rozhodně tam není několikrát do měsíce. Pro pravidelnou péči o nosní dutiny a nosohltan je však správný průplach vhodným roztokem nezbytný.

Vincentka Nasalin

Výborný je Vincentka NASALIS, účinný koncentrát k proplachu nosních dutin a nosohltanu. Je vytvořen na bázi přírodní léčivé silně mineralizované, jodové, uhličité minerální vody Vincentka.

Pravidelný proplach přispívá k urychlení obnovy přirozeného prostředí sliznic a ke zlepšení obranyschopnosti. Při akutním nachlazení a ucpání dutin přispívá k jejich uvolnění. Pomáhá proti vysychání sliznic během spánku či chrápání, proti častému krvácení z nosu i při tvorbě krust v akutních stavech, skvěle funguje při alergiích. Je ideální rekonvalescencí po nejrůznějších operacích v oblasti nosní dutiny, nosohltanu, aj.

Proplach dutin je také vhodnou přípravou před nejrůznějšími operacemi nosních a vedlejších nosních dutin či před endoskopickým vyšetřením.

Vincentka Nasalin

Čisté dutiny snadněji vstřebávají jiné léčebné preparáty a zvyšují jejich účinnost. 

Ať už jako prevence či v případě ucpaných dutin je Vincentka NASALIS vhodný i pro těhotné a kojící ženy či malé děti. 

 

Více na: www.vincentka.cz a https://www.facebook.com/VincentkaLuhacovice?fref=ts

   
20.02.2015 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] helča123 [*]

  Já si nos proplachuju Nasodrillem a dost mi to pomáhá na chronickou rýmu. Hodně se mi vysušovala sliznice, ale teď je to pohoda.

  superkarma: 0 27.02.2015, 17:25:25
 2. avatar
  [5] kobližka [*]

  prababka — #1 Je to vůbec zdravé,takhle denně proplachovat? Sml80

  superkarma: 0 21.02.2015, 14:18:55
 3. [4] watermelon [*]

  Taky proplachuju, konvičku mám červenou a používám mořskou sůl

  superkarma: 0 20.02.2015, 19:30:06
 4. avatar
  [3] AnteaX [*]

  Vincentka vyjde levněji než jiné přípravky a je opravdu účinná, používám ji na výplach nosu téměř denněSml67

  superkarma: 0 20.02.2015, 14:17:59
 5. avatar
  [2] vladka321 [*]

  Výborný tip. Určitě vyzkouším Sml67

  superkarma: 0 20.02.2015, 12:06:09
 6. [1] prababka [*]

  Díky za informaci. Používám denně sůl z Mrtvého moře , ale koncentrát Vincentky určitě zkusím. Kdo má za sebou četné punkce dutin , uvítá novinku z našich " luhů a hájů ".

  Jen ty ceny léčiv by měly být ostupnější.

  1. na komentář reaguje kobližka — #5
  superkarma: 0 20.02.2015, 09:27:08

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme