Domácnost

Aby podlaha nezestárla

Vrásky nemá ráda žádná žena. Tak, jak se snažíme omezit viditelné příznaky stárnutí na našem obličeji, hledáme řešení i pro naše podlahy. Dřevěné podlahy mají tendenci vysychat. Jak dřevo vysychá, objevují se škvíry a praskliny. Podlaha ztrácí postupem času lesk i barvu a opticky i fyzicky stárne. 

AlexLanolin je přírodní vosk, který má široké využití. Díky jeho zvláčňujícímu a zjemňujícímu efektu si získal nezastupitelné místo v kosmetice. Navíc se používá jako vyživující látka s impregnačními vlastnostmi pro celou řadu materiálů.

Proto specialisté v laboratořích vyvinuli, speciální recepturu nového ochranného čističe na podlahy Alex Protection Extra s obsahem lanolinu, který obnovuje přirozenou krásu dřeva a prodlužuje jeho životnost. Lanolin působí v přeneseném slova smyslu také jako ochranný štít, chrání podlahu před vlhkostí a skvrnami.

Alex Protection Extra dřevěnou podlahu vyčistí i ošetří v jednom kroku. Speciální látky zabraňují vysychání podlahy, vzniku spár a prasklin. Alex Protection Extra nalije život do „žil“ vaší dřevěné podlaze.

Doporučená MO cena 113,90 Kč

   
27.02.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [1] manislava [*]

    Sml80možná zkusím

    superkarma: 0 27.02.2015, 09:35:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme