Domácnost

Aby nábytek ožil

Vdechněte život vašemu nábytku. Vyretušujte jeho „vrásky“ vytvořené léty používání, dejte mu dostatek „šťávy“ pro jeho hladkou strukturu a zastavte jeho stárnutí a uchovejte jeho krásu.

AlexS věkem i nábytek stárne. Postupně přibývají rýhy, rozesycháním se objevují prasklinky, barva bledne. Léta se na povrchu nábytku podepíšou stejně jako na naší tváři.

Řada výrobků Alex Renovátor díky svému revolučnímu složení obohacenému o přírodní výtažky ze dřeva dává život a navrací krásu nábytku. Vyživuje jeho pomyslnou „pleť“ a dodává mu lesk.

Aerosol Alex Renovátor nábytku chrání nábytek a pečuje o něj. AlexObnovuje jeho povrch a nábytek je jako nový. Dokonce dokáže obnovovat barvu a vzhled nábytku. Ošetřené plochy jsou přirozeně lesklé. Je vhodný pro pravidelný úklid.

Antistatický sprej Alex Renovátor nábytku čistí a vyživuje naráz. Díky speciální receptuře, která obsahuje antistatické složky, zabraňuje opětovnému usazování prachu a nábytek tak zůstává déle čistý. Alex Alexsprej eliminuje otisky prstů, nezanechává mastné stopy a obnovuje přirozený lesk.

Prach i nečistoty z dřevěného nábytku odstraní snadno a rychle utěrky Alex Renovátor nábytku extra péče. Obnovují přirozenou barvu a zajistí okamžitý lesk.

Specialistou v péči o nábytek je letošní novinka krém - Alex Renovátor nábytku extra péče s přírodními výtažky ze dřeva. Chrání a renovuje nábytek a je maximálně šetrný k povrchům. Neobsahuje rozpouštědla. Krém zvyšuje lesk, oživuje přirozenou barvu, renovuje a dokonce dokáže překrýt i menší škrábance. Vdechněte život svému nábytku.

   
23.03.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] Izzy [*]

  Na nábytek používám pěnu, pěkně se po ní leskne a je dostatečně chráněná i struktura dřeva. Nerada bych poškození, mám teď nový a velmi pěkný nábytek.

  superkarma: 0 16.06.2015, 11:58:25
 2. [2] Serena21 [*]

  Můj nábytek už pohužel neožilani s Alexem. Tak jsme museli pořídit nový nábytek do ložnice, ale zase je to změna a vypadáto hezky.

  superkarma: 0 23.03.2015, 14:17:16
 3. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16Alex používám....

  superkarma: 0 23.03.2015, 09:04:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme