Představte si téměř čtyři miliony lahví, z nichž každá je jiná. Nenajdete ani dvě, které by byly stejné. Absolut vodka Vás vítá ve světě individualit, kde každý může být jedinečný.

Absolut

Třicet osm různých barev, jedenapadesát typů kresby, unikátní číslování každé lahve - to je nekonečné množství kombinací. Každý na celém světě si najde barevné provedení, které přitáhne jeho zrak a ABSOLUT UNIQUE se tak může stát prvotřídním překvapením večírku, součástí sbírky nebo osobním dárkem se šťastným číslem. Zářivě bílá etiketa kontrastuje s barevným provedením láhve vaší oblíbené Absolut vodky.

Světlo českého trhu spatří tato limitovaná edice během první poloviny října.

„Všichni naši zákazníci jsou jedineční. Chtěli jsme tedy každému z nich poskytnout láhev, jež je stejně ojedinělá jako oni sami. Zamilovali jsme se do konceptu, který nebylo snadné realizovat. Dlouho jsme dokonce uvažovali, zda je vůbec možné jej uskutečnit. A víte co? Podařilo se.“ Komentuje složitou cestu ABSOLUT UNIQUE od prvního nápadu po konečnou realizaci Jonas Tählin, vicepresident pro celosvětový marketing The Absolut Company.Absolut

Firma šla dokonce tak daleko, že změnila dlouhodobě zavedený výrobní proces. Linka na výrobu ABSOLUT UNIQUE vypadá spíše jako umělecké studio než jako továrna na láhve. Díky speciální technologii by bylo možné vyrobit tolik unikátních obalů, že by na jednoho obyvatele této planety připadlo 13 miliard vzájemně odlišných láhví.

Jedinečná lahev je na místě. Ukrývá totiž jedinečný nápoj, který se dlouhodobě pohybuje na nejvyšších příčkách mezi destiláty. Úspěch Originál ABSOLUT vodky spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice. Díky čtyřfázovému filtračnímu procesu po destilaci vzniká jeden z nejčistších destilátů na světě.

 Právě díky dokonale vyladěnému obsahu si výrobce může dovolit dát důraz na design. Ten je v tomto případě moderní, připomínající Street Art styl, jednotlivé barevné tóny na lahvích splývají, nebo naopak ostře kontrastují, některé obaly vypadají, jako by je malíř náhodně potřísnil barvou, jiné vzory připomínají důmyslné tahy štětcem. Najdete i takové barevné kombinace, které byste nečekali, a přesto Vás uchvátí.  Jedna nebo více takových lahví se může například snadno stát skutečně uměleckým doplňkem každého moderního interiéru, stejně jako naprosto originálním a zaručeně jedinečným dárkem. A co je na tom nejlepší – to vše za cenu, na jakou jste byli zvyklí.

ABSOLUT UNIQUE je další ze série úspěšných limitovaných edicí lahví ABSOLUT, mezi kterými byly například ABSOLUT DISCO, ABSOLUT ROCK či loňská ABSOLUT MODE EDITION. Spojení vodky ABSOLUT, designu, stylu a módy není žádnou novinkou. Na kreativním zpracování limitovaných edicí této značky se v minulosti podíleli největší módní talenty světa, jakými jsou například Helmut Newton, Tom Ford, Jean Paul Gaultier, Hussein Chalayan, Stella McCartey či Herb Ritts. Vodka ABSOLUT má za sebou dlouhou historii spolupráce s mnoha zahraničními umělci, v České republice značka spolupracovala například se známou značkou DEERS, která vytvořila limitovanou kolekce šperků ABSOLUT DEERS.

Absolut

Doporučená MOC – 369 Kč

Pro více informací navštivte http://www.media.absolutcompany.com nebo  http://www.facebook.com/absolutblog. Na tomto odkazu jsou k dispozici fotografie, videa a ještě více informací o ABSOLUT UNIQUE.

Absolut

Na http://www.youtube.com/absolut je k vidění film o tom, jak se koncept uváděl do života.

Na http://www.drinkspiration.com najdete receptury míšených nápojů s ABSOLUT

Reklama