Dárky

ABSOLUT ROCK EDITION 2009

rockZnačka Absolut představuje další limitovanou edici vodky Absolut Rock Edition 2009. Příznivci absolutně čisté vodky tentokrát svůj nápoj naleznou v rockovém kabátě. Lahev této limitované edice svým vzhledem vzdává hold rokenrolu a stylově se skrývá v černé kůži ozdobené kovovými cvoky. Jedná se o další z řady dárkových balení vodky Absolut, které navazuje na předešlé edice Absolut Masquerade, Absolut Bling Bling a Absolut Disco. Dárkový přebal Absolut Rock Edition je v nabídce v široké maloobchodní síti v ČR již od října za doporučenou maloobchodní cenu cca 360 Kč.

Ve vybraných barech bude pro všechny milovníky vodky Absolut připraven zajímavý program, který vám umožní stát se absolutním rockerem. Navštívit můžete také speciální stránky určené tomuto projektu: www.absolutrockedition.cz, kde naleznete skvělé aplikace ke stažení do mobilních telefonů iPhone nebo si s pomocí rockového editoru zkuste vytvořit vlastní rockovou skladbu.

Změňte setkání s přáteli nebo třeba předvánoční či silvestrovskou party v rockový koncert, za nějž by se nemusely stydět ani největší hvězdy! V duchu hesla, že v absolutním světě je možné cokoliv, se každý může stát rockovou star.


absolutSvět se o vodce ABSOLUT dozvěděl v roce 1979, kdy byla poprvé představena ve Spojených státech. Ovšem Absolut rent Bränvin neboli absolutně čistá vodka se ve Švédsku vyráběla již sto let před tím. Dnes je k dostání na 126 trzích po celém světě, ze všech prémiových destilátů zaujímá čtvrté místo a je značkou číslo dvě mezi vodkami. V loňském roce dosáhla spotřeba neuvěřitelných 96 milionů litrů, denně se vyrobí více než 500 tisíc lahví. I přes tak ohromný nárůst (z nějakých 90 tisíc litrů ročně) se vodka ABSOLUT vyrábí stále na jednom jediném místě, a to ve švédském Åhusu. Licenční výroba nepřipadá v úvahu, protože veškeré suroviny (pšenice, voda atd.) pocházejí z blízkého okolí destilérky.

Úspěch vodky ABSOLUT spočívá v jedinečném procesu zpracování ozimé pšenice, kterému se říká kontinuální destilace a kterou praktikoval již od prvopočátku vodkový král Lars Olsson Smith. Po destilaci je produkt podroben čtyřfázovému filtračnímu procesu, a tím vzniká jeden z nejčistších destilátů na světě. Mimochodem, víte, čím se vyplachují prázdné lahve před jejich naplněním? Ničím jiným než samotnou vodkou, aby nic nemohlo ohrozit její vytříbenou, čistou chuť.

   
15.12.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme