Bulvár

Absolonová: Neobrážím postele, jsem sama!

 

Zpěvačka Monika Absolonová (31) si užívá svobody a volnosti. Po delší době se jí podařilo rozplánovat práci tak, že jí vyšly prázdniny bez honiček za kšefty, zkoušení v divadle nebo natáčení ve studiu. „Mám dva měsíce prázdnin a nikdo mne ani náhodou nedonutí, abych to změnila," řekla Monika.

Podle vlastních slov si odpočinek dopřává úplně sama, bez chlapa.

„Mužů mám sice kolem sebe dost, ale ani jeden není ten vyvolený. A nenechte se zblbnout některými plátky, které mne vidí v posteli tu s tím, onde s jiným. Jsem sama a tlachy o vztazích jsou jen vymyšlené bláboly," kategoricky tvrdí zpěvačka.

Říká se ovšem, že není šprochu, aby na něm nebylo pravdy trochu. Takže, jak je to ve skutečnosti s Vítkem Fialou, baskytaristou skupiny Lokomotiva?

„Je to můj nejlepší přítel a zdůrazňuji znovu slovo přítel. Občas se sejdeme, skočíme na kafe, pokecáme, nic víc a nic míň. A chcete-li slyšet, zda s ním spím, tak rozhodně ne!" už trošku nakvašeně odpověděla Monika Absolonová, která se podle svých slov do dalšího vztahu nežene.

„Až to přijde, tak to bude. V současné době je to ovšem hudba budoucnosti. Užívám si volna, i když přiznávám, občas se mi po nějaké náruči zasteskne, ale tlačit na pilu rozhodně nebudu. Jo, a za pár dnů jedu do Chorvatska k moři. Ne sama, ale s chlapem. Kdo to je? Přece můj bráška," dodává Monika Absolonová.

   
04.08.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Dudlajlama [*]

  Tahle divcina je mi dost sympaticka

  superkarma: 0 04.08.2008, 19:02:55
 2. avatar
  [1] alko [*]

  Ta fotka je hrozná. Fotograf by se měl stydět!

  superkarma: 0 04.08.2008, 11:10:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme