Bulvár

A zase je tu pondělí

Všem čtenářkám přeji dobré, krásné ráno! Máme dnes první adventní pondělí, takže doufám, že už máte všechny správnou vánoční náladu. Jak jste se měly o víkendu? Už jste zdobily svůj byteček? A co dárky? Nakupujete, nebo je necháváte na poslední chvíli?

Já jsem se včera jen tak zkusmo courala dvě hodinky po obchodech a pár kousků už jsem koupila. Mámě svetr, tátovi košili, příteli rukavice a dceři mikinu. Tu ale asi půjdu vrátit, protože se mi doma zdála nějaká malá. Příjemné bylo, že obchody zejí prázdnotou, žádné davy a mačkanice.

Všechno je ale tak drahé! Je fakt, že jsem pár posledních měsíců trochu šetřila, ale těžce nabyl, rychle pozbyl - ještě dva takové nákupy a jsem zase bez peněz.

A tím se dostávám k dnešnímu tématu, kterým jsou PENÍZE. Jak s nimi dokážete hospodařit vy? Šetříte si? Máte se svým mužem společný účet? Když jdete nakupovat dárky pro druhé, stává se vám, že nakoupíte pro sebe? Jste držgrešle, nebo nedokážete korunu udržet?

To jsem fakt zvědavá, jak to s vámi je. Na vaše příspěvky se moc těším až do odpoledních hodin na známé adrese

redakce@zena-in.cz

   
30.11.2009 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Japina [*]

  Můj kamarád pracuje každý rok jen 14 dní a stačí mu to pak na to, aby vyžil po zbytek roku. Celý rok se toulá po světě a jen občas vezme nějakou práci, která se mu líbí. Jinak se pravidelně nechává najmout na 14 dní někde u Aljašky na výlov krabů. Jsou to nějaké půlmetrové potvory, těch 14 dní pak téměř nejí, nespí, neodpočívá. Je to prý jedno z nejnebezpečnějších povolání na světě. Ti krabi se smí lovit právě jen po tuto dobu, ale zároveň vždycky na moři panují extrémní podmínky.

  superkarma: 0 30.11.2009, 12:19:45
 2. [3] lleennaa [*]

  Obchody zely prádnotou? Tak tam bych chtěla být, protože  u nás byl včera blázinec,...do vánoc se z toho osypu...Od 6.00 do 19.00 jsem se zastavila dvakrát, nohy jsem večer necítila Sml15

  Peníze??? Co to je? nemám - neznám Sml80

  Přeji krásné pondělí,  já si jdu uvařit zasloužené kafíčko Sml16

  superkarma: 0 30.11.2009, 09:54:23
 3. [2] zdendulinekbudulinek [*]

  Dobré ránko. Dárky už převážně mám, zbává pár drobností. I cukroví už peču.

  K penízkům. S přítelem máme společný účet. Nějaké peníze spoříme, aby byla rezerva. Jinak se snažíme šetřit, protože jsem na mateřské. Ale i tak si občas dopřejeme. Jinak by se to asi nedalo vydržet. Sml16

  superkarma: 0 30.11.2009, 08:25:41
 4. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Dobré ráno přeji všem Sml53, jj peníze jsou kulatý, musí se otáčet Sml30Sml15

  superkarma: 0 30.11.2009, 08:11:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme