Vztahy

...a teď kukej, otroku!


Mít doma masochistu může být pro nesadistku zkraje celkem legrace, ale vztah také může být zatěžující. Lenka je hodná, ale postrádá schopnost být průrazná. Naštěstí má bratra, kterému nechybí smysl pro humor a průraznost by mohl rozdávat…

Oba rodiče zemřeli, a tak Lenka vyrůstala od patnácti jen se starším bratrem. Jsou oba moji společní známí.

Z objevů, které Lenka od svých šestnácti let vodila domů, by nebyl nadšen ani největší liberál. Zloděj automobilů, cikán právě opustivší nápravný ústav, chovatel pavouků, jehož tělo vypadalo jako omalovánky a hlava díky piercingu umístěném na temeni a bradě jako veliká jitrnice. Nebo o 25 roků straší podivný „sběratel kostí“. Lenka je prostě moc velký dobrák a také je trochu naivní, až dětská, na svých dvacet dva let. Člověk po zkušenostech trnul hrůzou, CO přitáhne příště.  

Tak to tu ještě nebylo

Když přivedla ukázat toho posledního, zašuměli jsme překvapením. Pěkný, urostlý, dokonce pozdravil. Během návštěvy u nás se choval, jako by právě promoval na univerzitě bontonu.

Trochu nám bylo divné, že za ní běhal doslova jako pejsek a jeho komunikace s ní připomínala moment, když se vám rozlije sklenice s marmeládou a stéká a stéká…
„Lásečko, Lendinko, krásná paní.“
„Ano, samozřejmě, zajisté, udělám, posloužím, donesu, podám… ňu ňu.“
Vinul se kolem ní jako břečťan.

Museli jsme si přidržovat oči, aby nám nevypadly ve chvíli, když se při odchodu Lenka sklonila, aby si vzala boty. Vymrštil se jako pružina a s výkřikem „ooo ne, ooo ne“ se střemhlav vrhnul k zemi a nejenže jí boty podal, on jí je také obul i zavázal. Nato zamilovaně pohladil kličku tkaničky a odkráčeli. Stáli jsme na chodbě jako krystaly soli.

Okamžitě jsme se vrhli k telefonu a volali jejího bratra Mirka, se kterým sdílela rozdělený byt.

V noci ho má na háku!

Ani mi o tom magorovi nemluv! To se nedá povídat, normálně se přijď podívat. Co udělal z ložnice, to si nevymyslíš,“ reagoval později Mirek rozzlobeně.

Prostřední část stropu zdobil parádní hák, za který by se nestyděl nejeden stavební jeřáb. V poličkách se to hemžilo pomůckami jako ve středověku.

Ty vole, tady je v platnosti právo útrpné?“ zažertovala jsem.

Vejská tady každou noc jako eunuch, pako jedno. Ta ho mydlí, on se plazí po zemi a já se zblázním,“ komentoval to Mirek.
A ono to Lenku baví?“ ptáme se s úsměvem.

To víš, že ji to nebaví, jenže ta dobrota sama není schopná se s ním rozejít. Než se vrátila z práce, instaloval tady tenhle hák! Tam se nechává věšet. Nevím, co s tím budem dělat, až se s ním konečně rozejde a najde si někoho normálního, dyť todle není možný.

No co, pověsíš si tam boxovací pytel,“ žertovali jsme.
A proč mu to neřekne? Proč ho nepošle pryč?“

Jednou to zkusila, brečel a klečel, pak se řezal. Je jí ho líto, tak ho mydlí.

Kujujujuůůůůůůůů

Ptali jsme se Lenky, jestli z takového sexu, na který není stavěná, vůbec něco někdy má.

No málo, spíš ale jen srandu. Každopádně poznám, když už je. To musím být nahoře a pokaždé, když tedy jako dosednu, tak on řekne děkuju,“ vypráví. No a ta intenzita se zvyšuje. Když začne dělat děkuju, kuju, kuju, kujujujujuůůůůůůů, tak to znamená, že se mu to líbilo,“ líčí s trpkým úsměvem a my brečíme smíchy.

Jinak je to ale na nic. Nebaví mě to, to jsem nechtěla. Myslela jsem… byl takovej hodnej, sympatickej, jenže je skutečně ujetej, a to já nejsem. Nechce se hnout, řek, že se zabije,“ postěžovala si.

Bodejť jo, ty dobráku jeden. Když u něj po večerech tancuješ s důtkama a šlapeš mu po chodidlech, musí být blahem bez sebe. Tak to nedělej.
Hm… spíš bych chtěla, aby mě opustil sám, abych neměla pocit, že jsem mu ublížila. Ta výbava ho stála tisíce, furt chce nějaký hry, má fantazii jako blázen, je to děsný. Neumíš si představit, jaký je v latexu vedro.

Tak a kukej!

Když ho nelze přesvědčit, musíme ho naštvat. Použijem jeho zbraně,“ zahlásil Mirek po pár dnech. „Však on tě opustí sám, ségra, a ještě rád,“ pravil spiklenecky.
Plán měl krutý.

Když vyprávěli, co vyvedli, litovala jsem, že to nenatočili. Mám pro tebe novou prima hru,“ oznámila mu za pár dnů Lenka, když se ještě několikrát pokusila mu vysvětlit, že s ním nechce být, a on se nato jal demonstrovat několik kvalitních sebevražd.

Umístila ho spoutaného, zcela nahého na jezdicí židli a zavázala mu oči.
Vrněl blahem.

Jsem ukrutná a zlá otrokářka a ty jsi malý červ, který bude teď poslouchat, jinak tě budu trestat! Ho ho,“ dávala si Lenka záležet, aby ho dostala do varu. Říkal básničky, štěkal, mňoukal, mečel a byl v extázi.

A teď kukééééj!!“ zařvala a vrazila mu na uši sluchátka.

Kukal poctivě, urputně a procítěně.
Ani si nemohl všimnout, že ho ti dva odvezli do výtahu a zmáčkli přízemí.

Paní z desátého patra se málem zhroutila, když se otevřely dveře zdviže a ona spatřila nahého chlapa s erekcí, kterak sedě na židli hystericky kuká.
Debile vyšahanej!“ odměnila ho tato mladá dáma za produkci a zavolala manžela.
Ten ho vzal a se slovy: „Tady si kukej, ty úchyle,“ jej odvezl pod dům před hospodu.
Sklidil dlouhý, bouřlivý aplaus.

Opustil ji spolu se svým lodním kufrem plným bičíků a pout ochotně ještě ten večer.

Brutální, leč efektivní. Co jiného s ním? Šanci dostal, a ne jednu…

   
02.02.2009 - Láska a vztahy - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [87] Suzanne [*]

  Meander: špatně čteš Ačkoli nevidím důvod, proč na nepornografickém serveru rozebírat podrobně jednotlivé praktiky, snesu článek o tématu. Ale to, co se tu rozpoutalo minule, bylo nechutné. A výboje zainteresovaného níže se objevivšího čtenáře v diskusích mě prostě děsí, pod tím seriálem to bylo dost agresivní. Tobě to může připadat pokrytecké a maloměšťácké, na to máš právo a nehodlám proti tomu nijak argumentovat O ouchylech jsem nic nepsala, mně sadomaso připadá ouchylné až od určité hranice.

  superkarma: 0 04.02.2009, 18:57:22
 2. avatar
  [86] kareta [*]

  cristy.crow:

  superkarma: 0 03.02.2009, 08:49:50
 3. avatar
  [85] Michaela Kudláčková [*]

  cristy.crow:

  superkarma: 0 02.02.2009, 23:33:34
 4. avatar
  [84] Meander [*]

  Suzanne: Mně to přijde trošku maloměšťácké, pokrytecké. Jako bys chtěla říct "Protože je to menšinová záležitost, nebudeme o tom psát, ať si to ti ouchylové řeší na svých ouchylných serverech." Možná se pletu

  superkarma: 0 02.02.2009, 23:16:59
 5. avatar
  [83] wich [*]

  cristy.crow: Brečím smíchy.

  superkarma: 0 02.02.2009, 22:46:08
 6. avatar
  [82] cristy.crow [*]

  Já mám v sobě doufám ještě kus dítěte, ale to neznamená, že budu v ložnici běhat s dudlíkem a plenkami jemně pleskající o velká stehna. Ne - díky. Toho se jednou asi stejně dočkám ale kouzelné, rozverné a sexy to už nebude.

  superkarma: 0 02.02.2009, 22:40:07
 7. avatar
  [81] Suzanne [*]

  wich: to je to, co mě na tom děsí.

  superkarma: 0 02.02.2009, 22:13:09
 8. avatar
  [80] wich [*]

  Suzanne (68): "je to v tobě, jenom si to nechceš přiznat" To je děs. A o trošku větší děs je, že se to objeví hned v reakci 74

  superkarma: 0 02.02.2009, 22:05:04
 9. avatar
  [79] Asdareel [*]

  Kerridaenn: Slovo "domina" implikuje tvrdost, aroganci a obchodní přístup. Slovo "dominka" tedy běžně používáme, chceme-li přílišnou tvrdost slova "domina" zjemnit, dát mu spíše přátelský a partnerský charakter.

  superkarma: 0 02.02.2009, 22:00:23
 10. avatar
  [78] Kerridaenn [*]

  Asdareel: Každá žena je dominka. Fakt říkala dominka? Mě teda z principu věci přijde, že by měla být domina, ne? Subinka ještě možná, ale k té dominanci mi slovo dominka fakt nejde.
  To je stejné, že mi přijde krajně podezřelé, když chce někdo pusinku. Měla jsem takového přítele a nevydrželo nám to dlouho, když prostě nebyl schopný pochopit, že nejsem žádná cukrářka a jinou asociaci se slovem pusinka prostě odmítám. A že to rozhodně u dospělého není roztomilé.
  Tolik k jazykovému okénku :)

  superkarma: 0 02.02.2009, 21:51:55
 11. avatar
  [77] Suzanne [*]

  Asdareel: nelze odpovědět na otázku, po čem ženy touží, tudíž nejde říct, že každá je taková nebo maková. To samé platí o mužích. Proto to tvoje bývalá musela myslet jako pro vás možná vzrušující nadsázku.
  Meander: souhlasím s tyrkys. Kojení a porody jsou záležitostí většiny žen, i když se mě konkrétně netýkají, toleruju to. BDSM považuju za specifickou soukromou záležitost, tudíž snesu dva tři článku obecně, ale ne sáhodlouhý seriál jako minule. Podle mě to bylo dost agresivní. Pak by se taky teda mělo dostatek podrobné pozornosti věnovat všemu dalšímu ze sexuálního života. A to už by bylo na mě zu viel.

  superkarma: 0 02.02.2009, 21:47:32
 12. avatar
  [76] Asdareel [*]

  mindulinka: To opravdu nechci.

  superkarma: 0 02.02.2009, 21:03:47
 13. [75] mindulinka [*]

  Meander: no jo, ale o čem by se pak tady psalo? Na vaření - servr o vaření, na kojení a porod - servr, na souložení a polykání - tak vlastní servr a tak .........
  Asdareel - tak to jsi asi měl přítelkyni sobě rovnou a rozuměli jste si. Ale nemůžeš chtít po ženě, které sm a podobné praktiky nic neříkají, aby v tom našla zalíbení.

  superkarma: 0 02.02.2009, 21:01:14
 14. avatar
  [74] Asdareel [*]

  Moje bývalá přítelkyně říkala: "Každá žena je dominka. I subinka."

  superkarma: 0 02.02.2009, 20:36:15
 15. avatar
  [73] Meander [*]

  tyrkys: To jo Já třeba nechápu, proč se tu rozebírá kojení a porody, když je kvanta baby serverů
  Suzanne: Chápu. Mně ostatně taky není příjemné číst "soutěžní" příspěvky o tom, jak a kde by to kdo rád dělal a čím, a že kdo není promiskuitní, nešuká první ligu nebo aspoň první městský obvod, je lůzr a nikdo o něj nestojí

  superkarma: 0 02.02.2009, 20:19:10
 16. avatar
  [72] tyrkys [*]

  Meander: Já myslím, že je kvanta bdsm serverů, tak proč to cpát i sem. Je mi naprosto jedno, kdo se čím mlátí, ale nemusím o tom číst denně.

  superkarma: 0 02.02.2009, 20:02:45
 17. avatar
  [71] Suzanne [*]

  Meander: nevím, prostě dělá. Je mi fuk, co kdo provozuje v ložnici, ale nerada o tom čtu, resp. nerada detaily. Představa, že by se tu opět jako tenkrát rozebíralo, že to a to je zaručeně nejlepší, a kdo to nezkusil, je zajatec vlastního omezení, z toho je mi nevolno. Popisy praktik cizích párů mi prostě vadí.

  superkarma: 0 02.02.2009, 19:28:17
 18. avatar
  [70] Meander [*]

  Suzanne: Proč se ti z toho dělá nevolno?

  superkarma: 0 02.02.2009, 19:08:16
 19. avatar
  [69] Suzanne [*]

  michaela.kudlackova:

  superkarma: 0 02.02.2009, 18:05:45
 20. avatar
  [68] Suzanne [*]

  Proboha živýho, snad tu nebude zase seriál o BDSM Ano, přiznávám, dělá se mi z toho nevolno. A kvůli humorné historce (jakkoli třeba někomu připadá trapná) tady rozpoutat zase to, co tenkrát, včetně vševědoucích komentářů typu "je to v tobě, jenom si to nechceš přiznat", to je to, čeho se vyloženě bojím.

  superkarma: 0 02.02.2009, 18:05:21
 21. avatar
  [67] Solei [*]

  Asdareel: klidně si bojujte za bdsm, to je vaše věc, stejně jako je moje věc co si o tom myslím. Můžete to zkusit, ale nemůžete očekávat pokaždé úspěch. Příběh byl vtipný, dotyční aktéři, muž hrdinka dobračisko ani bratr z toho pěkně nevycházejí a já mám plné právo si o tom myslet co chci.

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:54:11
 22. avatar
  [66] wich [*]

  michaela.kudlackova:

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:27:45
 23. avatar
  [65] Michaela Kudláčková [*]

  Asdareel: 62 Víte pane, většina věcí je lidmi hodnocena pocitově a přes emoce. Dělá nás to lidmi.
  Můžeme mít stokrát pochopení a být stokrát morálně vyspělí. Můžeme být tolerantní i ohleduplní. Přesto je muž lezoucí po zemi, mňoukající a olizující podrážky latexové obuvi, nebo muž stojící za dětskou ohrádkou s dudlíkem v ústech s megaplenou kolem beder při vší tolernaci a pochopení opravdu ponejvíce úsměvným mdodelem. Jsme jen lidé a humor k nám patří.
  Chápeme to, ale Vy zase prosím pochopte, že představa sexy chlapa, je pro většinu žen opravdu trochu jinde.

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:16:36
 24. avatar
  [64] wich [*]

  Asdareel: Každýmu se přece nemusí zamlouvat všechno. Tak jako se někomu nemusí líbit soulož na zádech, tak se někomu nemusí líbít SM a nemá to nic společného s posunem v nazírání na tematiku Prostě to tak neprožívej. Jestli se to tobě líbí, nepotřebuješ k tomu chápavý souhlas obecenstva. Já taky dělám věci (nemyslím sex. charakteru), které většinová společnost nechápe a taky si nestěžuju

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:14:54
 25. avatar
  [63] Asdareel [*]

  Tak jsem si trochu nostalgicky ten seriál vyhledal, spolu s mými seriály o astrologii a mobbingu

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:10:17

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [62] Asdareel [*]

  Kromě toho byl tehdejší seriál pojímán převážně z pohledu dominance muže. Převažující pohled na muže v submisivním postavení vůči ženě je v naší společnosti přece jen poněkud úsměvnější.

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:02:33
 2. avatar
  [61] Asdareel [*]

  wich: Ano, v r. 2003, sám jsem se toho projektu účastnil. No, nesmál.... možná nesmál, ale pamatuji se, že tehdy byly reakce dost nesouhlasné. Zajímalo by mě, zda došlo k posunu ve vnímání bdsm u zdejšího osazenstva za těch šest let.

  superkarma: 0 02.02.2009, 16:00:12
 3. avatar
  [60] wich [*]

  A nesmál se tomu nikdo

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:52:48
 4. avatar
  [59] wich [*]

  Asdareel: Pokud vím, tak na ženě-in před časem byl celkem povedený seriál s touto tematikou Takže kdo chce, na své si přijde.

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:51:38
 5. avatar
  [58] Asdareel [*]

  wich: Ale jo, jo, dejme bohu a císaři co jejich jest... jen bych rád, kdyby nezůstalo jen u toho zasmání a kdyby se o těchto věcech hovořilo i seriózně.

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:39:48
 6. avatar
  [57] wich [*]

  Asdareel: Moc to prožíváš? To se nemůžeme zasmát humorné historce, protože se týká menšiny?

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:37:04
 7. avatar
  [56] Michaela Kudláčková [*]

  jiti: Otiskli jsme http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=38540&id=2 , http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=39930&id=5 a jiné

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:27:09
 8. [55] mindulinka [*]

  Pavla_b: to ano, ale já psala o tom, že se tomu nesmí divit, když je na Ž-I.

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:14:25
 9. avatar
  [54] jiti [*]

  Ježíš to je ale hňupovina . Je pravda že to dělá z určité skupiny lidí pitomce. S tím s asdrael vyjímečně souhlas. Chtěla bych vidět jak tu otisknou článek třeba o homosexuálech a o tom jak si kupují růžové ponožečky .

  superkarma: 0 02.02.2009, 15:06:39
 10. [53] Pavla_b [*]

  mindulinka:48 většina by to asi nedosouhlasila, ale určitě by se jich našlo víc než si myslíš
  Ona tady většina žen neodsouhlasí nikdy nic, tak by to nic zvláštního zase nebylo, ne?

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:47:31
 11. avatar
  [52] Michaela Kudláčková [*]

  Asdareel: 40 ...ano a rádi, stejně, jako rádi zvěřejníme historky humorné, až poučné.

  Vystavit člověka posměchu není pěkné.
  Stejně jako je nepěkné citové vydírání a využívání slabostí druhého.
  Demonstrování sebevraždy je pro druhého velice zátěžové. Vvolává pocit viny.
  Nic proti sex. jinosti, dokud tato neomezuje druhého bez pochopení jeho negace a svobodné volby.

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:42:56
 12. avatar
  [50] evelyn [*]

  Ťapina: zkousela, neproslo

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:37:35
 13. avatar
  [49] Asdareel [*]

  mindulinka: Tak za prvé si myslím, že je to vymyšlený příběh a za druhé bych byl rád, kdyby se tady otiskl naprosto seriózní příběh spokojeného bdsm páru. To by ale nebyla taková sranda, to by byla spíš nuda.

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:29:06
 14. [48] mindulinka [*]

  Asdareel: víš o několika, tak se koukni kolik je jich tady registrovaných - určitě méně než, aby ti tady většina odsouhlasila jak je bdsm skvělý. Nesmíš se prostě divit a už vůbec ne, když ten chlap v článku měl iq tykve.

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:24:17
 15. [47] 7kraska [*]

  hrozna historka...chudak kluk, co mu udelali....a Vy, pani Kudlackova, se tomu jeste smejete, hnus

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:17:47
 16. avatar
  [46] Asdareel [*]

  Ťapina: Pokud se jedná o skutečnou osobu, o čemž mám jisté pochyby, pak samozřejmě ano.

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:03:09
 17. avatar
  [45] Ťapina [*]

  Asdareel: No ale jistě uznáš, že tenhle dotyčný, pokud tedy existoval, musel být kromě bdsm+ taky poněkud IQ-, když mu normálníma cestama nedocházelo, že nemá tu vhodnou partnerku

  superkarma: 0 02.02.2009, 14:00:51
 18. avatar
  [44] Asdareel [*]

  mindulinka: Řekl bych jak která, vím minimálně o několika, že jsou bdsm+.

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:50:20
 19. [43] mindulinka [*]

  Asdareel: Ono by bylo asi dobré, kdyby jsi chodil-a na stránky bdsm zaměřené - tady nemůžeš očekávat bůhvíjaké zalíbení od většiny žen.

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:49:52
 20. avatar
  [42] Asdareel [*]

  Jinak článek mi stylisticky nápadně připomíná styl Zdeny Frýbové

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:48:55
 21. [41] mindulinka [*]

  Asdareel: holt sem chodí ženy jinak zaměřené - a osvěta asi sexuální náhled a orientaci nezmění

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:48:38
 22. avatar
  [40] Asdareel [*]

  Otázka pro redaktorku M. Kudláčkovou: Kdyby sem někdo poslal článek o spokojeném životě bdsm páru, otiskli byste mu ho?

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:47:43
 23. avatar
  [39] Ťapina [*]

  evelyn: Zkus to doma zavést

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:45:45
 24. avatar
  [38] Asdareel [*]

  Vidím, že na tomto serveru opět zavládlo značné nepochopení, hraničící s lehkým opovržením, vůči nám, bdsm pozitivním. Bude zřejmě nutné zde provést velmi důkladnou osvětu

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:44:44
 25. avatar
  [37] evelyn [*]

  nahodou byt Domina neni tak spatne. Ja videla nejakej dokument, kde se tim zenske zivily. Chlapi jim delali otroky, smejcili byt (teda pravda obleceni na to byli trochu neadekvatne ), holky jen drzely v ruce bic a peskovaly je, ze tamhle to spatne vycidil, tuhle spatne vysal A nakonec jeste dostaly zaplaceno za to peskovani

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:42:36
 26. [36] mindulinka [*]

  Myslím si, že kdyby přestala dělat ty jeho úchylárny, že by jí opustil sám.

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:37:29
 27. avatar
  [35] dajdada [*]

  chci jeho adresu, až mě doma naserou, tak za ním zajedu

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:29:06
 28. avatar
  [34] paníliška [*]

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:13:19
 29. avatar
  [33] cristy.crow [*]

  Uznávám, že vyprávění je to vtipný. Uznávám, že vyhrožovat sebevraždou je úchylný. Ale na druhou stranu je to ukončení "vztahu", byť se to s chlapem asi nedalo jinak, docela ponižující pro oba aktéry.

  superkarma: 0 02.02.2009, 13:05:03
 30. [32] Bundicka [*]

  Vtipné to sice je, ale tak nerálné až to bolí Ona mu nechce ublížit, tak udělá tohle, jasný, už to vidím. Stejně jako to,že si nevšimne, že ho vezou z bytu a výtahem a cizí chlap ho vyveze před barák

  superkarma: 0 02.02.2009, 12:06:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme