Bulvár

A šiml zařehtal a řehtá dál!


Úředníci - mám je moc "ráda"!

Jsem plně invalidní důchodce. Dostala jsem průkazku ZTP II. stupeň, ke kterému se váže označení na autě - dříve to byl trojúhelník.

Lidé s tímto označením mají přednost parkování, což je v mém případě důležité, jelikož chodím o berlích. A někdy ani tak nemohu dojít k autu před domem, natož někam dál, když na mne nezbyde volné parkovací místo blízko domu. Průkazku jsem dostala na 1 rok. Ve výzkumném ústavu v Praze se tomu divili, protože mé onemocnění je nevyléčitelné.

Ale šiml zařehtal!!! A "hodná" úřednice mi poradila, že k listopadu 2005 průkazka pozbyde platnosti, tak ať si o přezkoumání, eventuálně prodloužení průkazu zažádám v předstihu. Poslechla jsem ji. Už 7. srpna 2005 jsem podala žádost na prodloužení průkazu. K tomu se musí vyjádřit i posudkový lékař. K němu mne pozvali - na 20. 2. 2006!!!

A dodnes od nich nemám ani řádku - rozhodnutí, prostě nic

Tak tomu já říkám byrokracie jako řemen!

rozinaCo na to říci - vaše poslední věta vystihuje vše.


 

čtvrteční téma:
Barvy

 Máte ráda barvy?

Do jakých barev se ráda oblékáte?

Máte pocit, že barvy ovlivňují váš život, nebo jsou to jen názory psychologů?

Kterou barvu máte nejraději a kterou naopak nesnášíte?

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

   
15.03.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Věrulinka [*]

    Jsme s manželem oba invalidní a tuto zkušenost máme za sebou.Bohužel jim to trvá 2-3 měsíce.O tom to je,na to je času dost.Přišla jsem ke komisi a p.doktorka se podívá přezíravým pohledem jak na mršinu a řekne.Musíte chvíli počkat,za 10-15 minut příjde s kávou v ruce,než si zapisovatelka zapne počítač,do kterého zapisuje,opět čekání 10 minut.Akorát nepochopím,když je tak ta práce unavuje,proč nejdou do kravína?Ale chudáci ty nebohá zvířata.Zdravím a moc rozumím a cítím s Tebou.

    superkarma: 0 15.03.2006, 18:05:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme