Milé ženy, tak zvládlo se to všechno?

Nákupní horečka, přípravy, štědrý večer??? Určitě ano. Vánoce v kruhu rodinném. Těch příběhů bude moc. Dárky si moc s manželem nedáváme, protože mámě auto, a tak nás čeká v lednu povinné ručení, pojistka, dálniční známka, zimní údržba. Celkem to vše, co jsem popsala vyjde na dost peněz, a to já pokládám za největší  dárek. Dáváme  si jen maličkosti, které nám udělají radost.

Ale mně potěšil nejstarší syn. Přišel dost vyčerpaný ze služby v 8 ráno, podívat se, zda zůstalala ta jeho dobrota na stole. Myslím tím bramborový salát od mámy. Pak se podíval, jak mám ověnčený počítač, a řekl mi: " Mami, proboha , co to máš za pádlo???" Myslel tím můj 4 roky starý monitor. "Já ti donesu ten můj, moderní, LCD , tenký skoro jako arch papírů. Já stejně používám je notebook". Potěšilo mě, že syn na mně myslí, a tak stejně, i když si říkáme, že si dárky nebudeme dávat, našla jsem pod stromečkem krásné knížky, karafu na víno, odborný kurz na vzdělávání Jupííííííí. To mi udělalo velkou radost.

Já jsem koupila pěkné dárky manželovi, synům, mamce, neteři,........prostě celé početné rodině, ale i kočkám. MINDUŠKA , naše šestibarevná kočka, dostala dobré krmivo, kocourek Mikeš taky a malé kočce DÁDĚ jsme dali malý kousek rybičky. A před vánocemi byl bowling. To byl též můj dárek.

Moc hezké vánoce jsou minulostí, a tak se budeme těšit na oslavu Silvestra a Nového roku. Milé ženy já už nemám ani den dovolené, tak mě čekají 4 dny práce - i na Silvestra. Dnes mě čekalo milé překvapení - rozkvetlé barborky na mém pracovním stole. Hezký den TANA M

Reklama