Bulvár

A poté se ukáže...

Docela mne zaujalu vaše dnešní téma a málo příspěvků.

Myslela jsem, že se tu rozproudí diskuse mezi věřícími a nevěřícími. Já jsem věřící, i když jsem byla vychována jako ateistka a přišlo to až později. Proto jsem tolerantní a nechápu nenávist k nevěřícím na jedné straně a opovrhování věřícími na straně druhé.

Kdo má víru, má aspoň nějakou berličku v nelehkém životě, kdo ji nemá, snad si vystačí sám. Stejně se to všichni dozvíme až poté... jak to vlastně je.

Byla jsem sice vychována bez víry, ale zpětně si uvědomuji, že desatero - ač jiným způsobem - mi bylo výchovou dáno. Neřeším majetkové vyrovnání, odluku církve od státu a pod. pitomosti. Jen si myslím, že ať věřící nebo nevěřící by měli mít určitý řád a chování, za které se nemusí stydět a poté... se ukáže.

habroslava


Děkujeme za příspěvek...

Inu, vypozorované pravidlo na Ženě-in říká, že když se vášnivě diskutuje pod úvodním článkem, je méně příspěvků, neb se všichny vybouříte tam :).

Takže milé ženy-in, co kdybyste se ještě některá obětovala a zkusila zformulovat svůj názor do uceleného textu a poslat mi ho na redakce@zena-in.cz? Netvrďte mi, že jste nezažily nic zajímavého, týkajícího se víry, náboženství a církví :).

   
24.11.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Hysteria [*]

    habroslava.Myslím,že existjue určitý mravní kodex,je to na dlouhé povídání.Já jsem ateistka,věřícím jejich víru přeji.Já mám ráda všechny dobré lidi a věřím,že je jich víc,než těch druhých.

    superkarma: 0 24.11.2006, 15:18:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme