Domácnost

A pejskové nedostávají nic?

Milé ženy-in. Až na jednu výjimku to zatím podle příspěvků vypadá, že čtenářky našeho magazínu chovají převážně kočičky. Nebo snad majitelky  pejsků nedávají svým mazlíčkům žádné dárky? To se mi nechce ani věřit.

Vyzývám tedy majitelky pejsků, aby si napravily reputaci a napsaly, jaké dárky dávají svým mazlíčkům třeba k Vánocům nebo narozeninám. Jak se na dárky jejich pejskové „tváří“? Vyčmuchají si je sami, nebo jim je raději rozbalujete? Už jste přemýšlela, co dáte svému pejskovi letos?

Za svůj příspěvek na dnešní téma můžete získat dárek navíc. Něco na zub pro svého čtyřnohého přítele. Balíček kvalitního krmiva pro psy.

Tak neváhejte a pište.

Na vaše příspěvky tipy na dárky a třeba i příhody se budeme těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz  

   
08.11.2010 - Zvířátka - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] jastura [*]

  Já pesany obdarovávám v průběhu roku podle stavu peněženky a ve chvílích kdy na vhodný dárek narazím. Mlsky kupujeme častěji, balónky je hned následují. Uzly a jiné věci je moc neberou. Když nám jednou před bytem na schodech trůnil plyšový pes bez ucha, větší pesan si ho zabavil. Pak jsme zjistili, že plyšák po zmáčknutí packy kňučí a museli jsme ho schovat. On ten větší pesan bránil plyšáka před menším, který všechno rozcupuje. Neustále si ho někam přenášel, oblizoval ho, stavěl ho na nožičky a po každém kňučení ho ošetřoval. Bylo nám ho líto, tak jsme plyšáka zabavili a zůstáváme u balónků.

  superkarma: 0 08.11.2010, 10:55:33
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Už se stalo, snad to dojde včas,náš pejsek má hladíkSml16

  superkarma: 0 08.11.2010, 10:41:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme