Čtenářka jesterka se rozešla s přítelem po 10 letech. A z deprese ji vytáhl nový objev. Jeho vizuální charakteristiku máte v nadpisu. Zbytek níže v článku.

Nejlepší je nic neplánovat a nechat to volně plynout

Protože mi nedávno zkrachoval desetiletý vztah, který mimochodem „zašel“ právě na nudu z přechození a o nějakém žhavém sexu nemohla být ani řeč, tak jsem tuto otázku docela aktuálně řešila. Jsem docela pěkná, třicetiletá holka a rozhodně jsem nechtěla zůstat sama. Jenže jsme se vlivem souhry ještě dalších událostí dostala do deprese a vůbec jsme si nevěřila.

Naštěstí se objevila jedna známá, která se ujala role dohazovačky, a i když jsem po první domluvené schůzce byla docela v rozpacích, protože dotyčný mě fakt neoslovil, svolila jsme ještě k dalším „pokusům“. A tak se objevil ON – tmavovlasý, modrooký, mírně zarostlý pohodář, se kterým jsem si od první chvíle rozuměla. Šli jsme na večeři a pak si dlouho povídali, věděla jsem, že ho nemůžu jen tak pustit, a tak jsem ho pozvala domů na čaj. Tam jsme pokračovali v rozhovoru a zjistili jsme, že máme podobné životní zkušenosti včetně těch depresí a že se navzájem chápeme. Potom se mě zeptal, jestli chci pohladit, souhlasila jsem. Pak mě políbil a já byla ztracená. Mazlili jsme se, ale pěkně slušně, oblečení. Pak se ptal, kde má spát, a já ho pozvala do své postele. Celou noc mě hladil a líbal, měla jsem šílenou chuť se s ním milovat, ale zároveň jsem chtěla ještě chvilku vydržet a těšit se na to. On na mě nenaléhal, jen mě hladil a hladil. Ráno bohužel musel odjet, ale slíbili jsme si, že se uvidíme za dva dny.

Přijela jsme k němu domů a tam jsme se poprvé milovali, bylo to nádherné a je to nádherné pořád. Takový sex jako s ním jsem ještě nikdy nezažila, a tak si ho dopřáváme, kdykoliv je to možné. Samozřejmě, že vztah není jen o sexu, vaříme spolu, chodíme na procházky, snažíme si navzájem dělat radost a je nám spolu krásně. Rozumíme si téměř ve všem a oběma nám připadá, že se známe už dlouho, a ne teprve přes měsíc.

Zatím bydlíme každý ve svém, ale snažíme se vídat, jak to jenom jde, a do budoucna plánujeme společné bydlení. Asi nejvíc mě dostal tím, že jsme se znali sotva 14 dní, a on mi koupil auto. Mluvila jsem o tom, že nějaké ojeté auto potřebuju, protože mám novou práci, kam dojíždím, a chtěla jsem ho koupit za určitou sumu. To se mu ale nezdálo, tak koupil auto s nízkým nájezdem z roku 2008, na které já bych neměla.

Doufám, že nám takový nádherný vztah vydrží hodně dlouho. Je jasné, že se musíme oba hodně snažit, ale myslím si, že to za to opravdu stojí.

Vaše čtenářka jesterka
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji jesterko za pro všechny opuštěné nebo osamocené ženy povzbuzující a inspirativní čtení. A nevím proč, jak jsem četl o tom vašem nočním mazlení, vzpomněl jsem si na tenhle starý vtip:

ŽENA:

Leží vedle mě, vůbec mě neobejme. Kouká do stropu. Kdo ví, nad čím asi přemýšlí. Jsme spolu už dva roky. Je to příliš dlouho - zřejmě je nejvyšší čas vyměnit mě za mladší. Přece jen - za ty dva roky jsem dost přibrala. Teď se zamračil - to není dobrý. Myšlenkami je úplně někde jinde. Ztrácím ho, už pro něj asi nic neznamenám.

MUŽ:

Moucha na stropě. Jak to kurva dělá, že nespadne?

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama