Ani nevim, proc jsem si na tuhle situaci vzpomnela. Manzel jezdi se zasobovanim do jednoho města, kde je skvela masna. Obcas mu napisu co chci a priveze mi to. Jednou jsem chtela pect roladu, davam pod ni zebra, aby se zespodu nepripekla. Naucila jsem se to u manzelovy maminky. Maso na roladu bylo, ale schazela mi prave ta zebra. Rikam manzelovi, kup mi tri zebra, budu pect roladu. Nevidela jsem v tom zadny problem, ma prece od maminky okoukane jak to pekla. Ale manzel me dostal. Neprinesl tri kusy zeber (v tom obchode je mají naporcovane na asi 15ti centimetrove kusy), ale opravdu 3 zebra. Pani mu nejdriv nabizela ty kusy co jsme chtela, ale on si pamatoval, ze ma prinest 3 zebra, tak si je z jednoho kusu nechal odříznout. Když jsme to videla, musela jsem se smat. Rikam mu, jak na tom upecu tu roladu? Dodnes se hadame, protože manzel tvrdi, ze jsem to spatne formulovala.

Maria

Přesně tak. Tři a troje je přece rozdíl :-)

Zasmály jste se? Tak jedeme dál. Náš veselý den totiž bude pokračovat až do pozdních odpoledních hodin. Posílejte mi vtipy, vtipná videa, hlášky, obrázky, dokumenty nebo své příběhy ze života. Zkrátka vše, čím byste chtěla sebe i ostatní pobavit. Psát můžete už teď na známou adresu:

redakce@zena-in.cz

Pokud bude váš příspěvek stát za to, během dne ho zveřejníme. A ten, který nejvíc podráždí naše bránice, se může těšit na odměnu.

Reklama