A opět víkend utekl jako voda a máme zde nový týden. Tedy tentokrát je fakt, že bude kratší, díky zítřejšímu svátku, a tím pádem i mnohem příjemnější. Navíc v pátek startuje Halloween, který já osobně mám velmi ráda.

O víkendu, když jsem kupovala dýně na dlabání, jsem si všimla, že čím dál tím více lidí začíná tento svátek mít rádo, nebo se jim alespoň líbí výzdoba z dýní. Všude, kam jsem se podívala, byla fronta a každý zákazník měl v ruce či v košíku hned několik dýní. Já si každoročně udělám kolem baráčku dýňovou výzdobu a máme i s kamarádkami naplánovaný nějaký ten tah po barech, samozřejmě v maskách. Nevěřili byste, jaká to je sranda. Letos vyrážíme znova do ulic a já už se hrozně těším…

Mě by však zajímalo, jestli i vy Halloween nějak slavíte? Ať už se jedná o dýňovou výzdobu, či pořádáte nějakou tu párty v maskách?

dsa

as
Zdroj foto: https://www.facebook.com/pages/I-Love-Halloween/169866862192?sk=photos_stream

Všem čtenářkám, které mají dnes volno, přeji krásný den, a těm, co musí (kdyby to četl šéf, samozřejmě i chtějí) být v práci stejně jako já, přeji ještě krásnější den. :-)

Reklama