Moje svatební noc
Za 14 dní to bude 23 let, no to je neuvěřitelné. Moc si toho už nepamatuji, protože moje noc nebyla nijak zvláštním zážitkem. Měli jsme svatební hostinu na takovém malém bývalém zámečku v podhorské vesnici. Protože to bylo docela daleko od bydliště a účastníci byli z různých míst, byly tam objednané noclehy.

Pro novomanžele takový malý pokojíček v hotýlku třetí skupiny, ani dvojpostel tam nebyla a přesunout k sobě se postele nedaly. Na stolku bylo bílé víno a dvě obyčejné skleničky na stopce, tak ty jsme si nechali na památku, ale už se od té doby rozbily. Byli jsme unavení, vždyť jsme vstávali strašně brzo. Zažili jsme spoustu zmatků a vůbec celý den neproběhl podle plánu ani podle mých představ. Vadilo mi to, ale rychle jsem to házela za hlavu, nechtěla jsem to řešit v ten můj „velký den“.

Strašně jsem toužila konečně si vyzout nové bílé boty, dost mě tlačily po celovečerním tancování. Neopili jsme se, takže nakonec i ten sex byl, nijak zvlášť se neodlišoval od našich předchozích milování, po půl roce občasného setkávání v posteli nám pořád byl vzácný. Ani to mě nepřekvapilo. Jediné, co mě překvapilo, když jsem ráno vykoukla z okna, byl první sníh, který napadl přes noc. Nikdo to nečekal, protože předchozí den byl na listopad moc krásný a teplý. Takže se chvilku musela rozmrazovat auta a jelo se domů, silničáři jako obvykle byli zaskočeni, ale přes horský hřeben jsme dokázali projet a pohled do té zasněžené vesničky byl nádherný. Takže snad přece jen nějaká romantika.
Bonda


Ano, musím říct, že ten sníh tomu dodává jakési literárnosti, nebo čeho.:-) Je to taková hezká rekvizita, dalo by se říct. Nám tenkrát pršelo, ale bylo to v létě. Takový ten teplý déšť, který ani tak moc nevadí. Ale sníh by se mi asi líbil víc.:-) Díky za příspěvek.
Pokud máte také zážitek, o který byste se chtěly podělit, čekám na něj na adrese redakce@zena-in.cz

Reklama