Novinky

A nakonec malej vykulenec

Má dnešní editace se nachýlila ke konci a já se s vámi loučím. Jelikož jsme dnes začali zvířátky tak se s nimi i rozloučíme. Vybrala jsem si jednoho mazlíka, kterého bych si nejraději ihned pořídila domů, protože je prostě k sežrání.

Už jsem zmiňovala, že jsem velká milovnice zvířat, a kdyby to šlo, tak bych nejraději měla doma takovou malou, no možná velkou ZOO. Bohužel to nejde, ale vím, že kdyby to šlo, tak mezi prvními exempláři by byl Outloň váhavý. Zvířátko, které je neskutečně roztomilé, a když se na vás podívá, dali byste mu nejraději korunu. Že nevíte, o co se jedná? Koukněte se na videa níže, určitě si ho zamilujete stejně jako já.

Ještě jednou mi dovolte se s vámi rozloučit, přeji vám krásný zbytek dne a za čtrnáct dní se budu na vás opět moc těšit. Takže čauky mňauky! :-)

   
31.07.2014 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [2] libuno [*]

  Nicméně jsem zapomněla napsat, že nicky některých věrných čtenářů, které jsem tu nikdy neviděla se vyjádřit vyhrávají. Nejsem jistě o tom přesvědčená jen já. A to mi vadí. Věrnostní soutěž= nalákat nejvíce lidí z éteru.

  superkarma: 0 31.07.2014, 21:49:56
 2. [1] libuno [*]

  Již téměř dva týdny mi připadá, že jsou tu prázdniny nebo že z nás dělají redaktoři hlupáky. Ráno začíná nějakým tématem, pak to skočí na bulvár. Hloupá témata, která mě nezajímají. Jarek Šimek, Tereza Maxová, kdo co kde nakupuje a ve finále taková pitomost, nějaká opice. Na to jsem se nedívala. 

  Mám pocit, že když ráno začne nějaké téma, mělo by to prolínat celým dnem. Vadí mi, že se tu objevují články, které vidím na jiných portálech. Nebo hloupé zprávy, které si přečtu na novinkách. To jsou tu v redakci lidé bez nějakého vnuknutí, kteří by čtenářky podnítily napsat nějaký článek (tím nemyslím v diskuzi pod článkem), aby se vyjádřily a článek by se tu objevil?

  Přesto musím říci, že se v redakci snažíte jak můžete, je doba dovolených. Klobouk dolů, komunikace funguje.

  superkarma: 0 31.07.2014, 21:39:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme