Dobré ráno,

já sama ještě miminko nečekám. I když manžel by chtěl, ale nejprve chci mít zajištěný pořádný bydlení, zatím bydlíme u našich. Vím, že až mu to řeknu, bude mít hroznou radost, ale moje povídání se týká mě, vlastně mojich rodičů.

Rodič se brali ještě když mamka studovala střední zdravotní školu. Taťka je o 6 let starší, chodili spolu 2 měsíce a vzali se a to "nemuseli". Přestěhovali se do Prahy a mamka nastoupila do Krčské nemocnice. O miminko se snažili celé dva roky a nějak jim to nešlo. Potom jednoho dne mamka zjistila, že je těhotná. Mobilní telefony nebyly tak rozšířené (jestli vůbec nějaké byly) a tak se rozhodla, že to tátovi řekne až přijde z práce. Bohužel musela zůstat na noční a doma ani neměli telefon, proto táta nevěděl co se vůbec děje.

Když přišla ráno domu už tam na ní čekal a začal se rozčilovat kde je a proč tam zůstávala na noční... Mamka mu chtěla oznámit radostnou novinu, ale když jí tak naštval hodila na stůl papír z vyšetření kde bylo napsáno, že je těhotná. Rozčílený táta v rychlosti přečetl papír a řekl: "No a ještě tohle, už kvůli tomu bys tam neměla být!" Nakonec měli oba velkou radost a dnes se tomu smějí.

Brácha se narodil o 19 měsíců dýl než já. Když doktorka zjistila, že je mamča těhotná, začala jí vypisovat list na potrat, že má dost malý dítě a k tomu další, to že ne. Mamka, která si zažila dlouhé čekání na mě, jí ujistila, že další mimi není plánované, ale určitě není nechtěné. U dvou dětiček naší zůstali, i když taky měla máma tendence ještě jednoho drobečka. Dneska říká táta, že kdyby přišla, že je těhotná tak by ho kleplo. I když v jejím věku je spousta maminek, ale ona už se těší na vnoučata. Jak říká: "Kdybych měla vlastní, určitě bych ti nechtěla hlídat to tvoje." Tak uvidíme kdy se dočká a jak na to nakonec zareaguje můj manžel.

Hodně kladných reakcí ze všech stran Vám přeje

Kentcappy


Děkujeme za pěkný a vtipný příspěvek a přejeme hodně štěstí Vám i budoucímu miminku :). Ať se Vám daří ;).

Víte, jak reagoval Váš táta, když mu máma řekla, že Vás čeká? Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama