Opět se potvrdilo, že kdo si hraje, nezlobí. A dle počtu Vás, které vidím v turnaji snadných samolodí úterý, středa, čtvrtek se toto pořekadlo opravdu potvrdilo. Některé z Vás mají neskutečné skóre. Určitě jste napnuté, kdo krásný balíček vyhrál.

Dnes máme v redakci milou návštěvu, čtenářku s nickem ekleinovka.  A tu jsem poprosila, aby vybrala výherce jednoduchých samolodí. Nahlásila jsem jí čísla od 1 až po číslo, které podmínku 42 tahů včetně splnilo, a ona vybrala vítězné číslo! Byla to milá a netradiční spolupráce a  doufám, že budete mít všechny radost. Děkovat můžete nicku ekleinovka.

  • Samolodě úterý: bleblemcy
  • Samolodě středa: tauferova monika
  • Samolodě čtvrtek: katenka73@seznam.cz

Všem výherkyním moc gratuluji, balíček i tak trochu závidím a přeji hodně štěstí v dalších soutěžích všem.

Balíčky Oriflame máme již v redakci, takže tento týden Vám budou odeslány.

A co na Vás v balíčku čeká?

  • Zdokonalující denní krém True Perfectiona a Obnovující noční krém True Perfection s výtažky z perské akácie

denniDenní a noční krém True Perfection zdokonalí vaši tvář nejen během dne, ale i v průběhu spánku.

Denní krém aplikujte hned po probuzení, noční zase ve večerních hodinách na dokonale vyčištěnou pleť, vyhněte se oblasti očí.

denni2Denní krém hydratuje pleť až na 24 hodin, dává pokožce zářivější vzhled a redukuje mdlý odstín. Nejlepších výsledků dosáhnete po nanesení séra hned po probuzení. Noční péče obsahuje navíc kyselinu glykolovou, která vyhlazuje první výrazové linky a zlepšuje texturu pleti během vašeho spánku. 

Prokazatelně viditelné výsledky již do 2 týdnů!

  • Magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow

Projasněná a svěží pleť od 1. aplikace

denni3Stres, únava, znečistěné prostředí a nevyvážená strava mohou způsobit vznik molekul zrychlujících stárnutí na buněčné úrovni. Důsledkem jsou nedokonalosti, nedostatek jasu, nerovnoměrný tón a textura pleti. Receptura magického séra True Perfection je kromě perské akácie obohacena o komplex InstantGlow s inovativními perličkami, které rozptylují světlo po pleti. Tento rozptyl vytváří viditelné výsledky již od první aplikace. 95% žen v klinickém testu uvedlo, že pleť vypadá zdokonaleně a znatelně zdravěji. Výtažek z perské akácie neutralizuje buněčné nečistoty, pomáhá redukovat viditelné známky únavy, dodá pleti sametovou texturu a vyrovnává její tón.

Reklama