.

A já ..... to udělala podruhé

Cestování

A já ..... to udělala podruhé

To přesně sedí...

Před dvěma roky jsem jela na dovolenou s kolegyní z práce a její rodinou. (A taky se svou samozřejmě) Po dvou dnech nám ztropila scénu a tím mi pokazila celý zbytek dovolené, a ač se snažila se normálně bavit a omluvila se, už to viselo ve vzduchu a já měla žaludek na vodě. 

Přesto jsem letos (já krááááááva) zblbla a jeli jsme opět naše rodiny na dovolenou. Říkala jsem si: omluvila se, uvědomila si, co udělala, dva roky je to OK, to půjde, alespoň nebude mezi námi viset vzpomínka na tehdejší její výstup. No a tak scéna byla pro jistotu hned první večer po příjezdu. Poprvé jsem si myslela, že na mě žárlí, a tak jsem se vyhýbala jakýmkoli nejasným řečem na jejího muže, ale letos jsme zjistili, že žárlí kompletně na celý svět. Nejraději by si toho svého zarámovala a nebo zavřela do klece. Když se jí ze srandy ptal: "Co myslíš? Mám žízeň?",  smáli jsme se, ale je to tragické, ono to tak fakt funguje. Položil-li můj muž otázku jemu, nestačil se ani nadechnout, a odpověď se nesla z jejích úst. Aniž bych se jí ptala na názor, když jsme chtěli jet do aquaparku, prohlásila, že na kraťasy a tričko to rozhodně nebude. Naštěstí bylo, my si užili a ona fučela, že jí to nevyšlo. 

Nechci zacházet moc do podrobností, ale než takovouhle dovolenou, to raději budu doma vysávat!!! Prostředí bylo nádherné, bylo kde zajet, zajít, ale když jedu s někým na dovolenou, tak čekám do pr.... , že se budeme respektovat. Už nikdy více s ní nebudu trávit svůj drahocenný volný čas, protože je to k ničemu. Nemůžu dodnes pochopit, proč vlastně nejezdí na dovolenou sami, když si potom toho svýho neví, kam schovat. V půl deváté ho pošle s holkou spát, jen aby se náhodou nebavil s někým jiným - a on by tak rád. Ale pro klid se raději sebere a jde čučet do tmy. Neuvěřitelné. Ti, co ji znají, se divili, že s ní jedu, ale teď jsou ještě více v šoku, protože to, co jsem tam prožila, je překvapilo. Myslím, že je zralá tak na psychiatra, ale pokud jí to ten její bude žrát a uhýbat, tak ona si to neuvědomí. Žije si ve svém světě a realita jí těžce utíká. Jen lituju její dceru. V osmi letech začíná mít podobné móresy a asi myslím, že dostane ještě pěkně na čumák, pokud nezůstane v blahé nevědomosti jako maminka. 

Tak jestli se někomu taky nepovedla dovolená, nezoufejte. Nejste sami. Je třeba se povznést (ale není to lehké, ani po 14 dnech jsem to ještě nezkousla) a těšit se na další dovolenou. A já už budu volit jen přátele, kteří jsou dejme tomu stejná krevní skupina jako já a můj muž. 

Hezký a pozitivní den přeje Fabka


Tak snad aspoň napotřetí s nimi už nepojedete... nebo ano?

Jinak také přeji krásný pozitivní den :-)

   
08.09.2005 - Zahraničí - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [18] sara.l [*]

  fabka: tak to je teda dobrý,potřebovala by mého exe ten by ji ukázal zač je v Pardubicích perníček jen si nemysli i ta klidná povaha jednou řekne dost,vím to podle sebe

  superkarma: 0 08.09.2005, 17:43:37
 2. avatar
  [17] *daisy* [*]

  Fabka: nejak nechapu... OK, neni prijemny, kdyz ti nekdy kyselym xichtem kazi snidane nebo vecere, ale snad jste nebyli svazani za rucicky-nozicky, takze jste mohli proste vypadnout nekam sami (jo, lituju jejiho manzela, ale je to jeho volba - a vase DOVOLENA)... I treba na tu plaz se da vypadnout o par metru dal a atsi tam haze xichty na okololezici lidicky
  Hele, prezila jsi, jsi chytrejsi, a nelitovala bych toho jako ztracene dovci, vzdyt aspon vis, ze mas doma poklad

  superkarma: 0 08.09.2005, 15:58:33
 3. avatar
  [16] Radka27 [*]

  Jó jó, puberta je pryč. Dospělí lidé mají na dovolenou jiné nároky než v bezhlavém mládí. Na dovolené si máme odpočinout, zvláště pokud stojí taky dost peněz a máme posledních 14 volných dní za rok. Výběr společnosti je proto velice důležitý. Docela se divím, že po zkušenostech z minula někdo může jet se stejnou hysterkou na dovolenou znovu. Já bych ji po takovém zážitku docela obětovala a nechtěla ji už moc vídat ani v běžném životě, natož na dovolené Navíc dovolenou dvou rodin, tj. 4 dospělí a cca 4 děti to už chce plán tzv. den po dni, kam se kdy jede, co se bude dělat, kdo co kdy vaří, kdo nakupuje a pod..., to by se mi zrovna chtělo... To už fakt není dovolená, ale práce jiného druhu mimo domov.

  superkarma: 0 08.09.2005, 15:58:16
 4. avatar
  [15] Amálie [*]

  No nevim, co na tom řešíš, jste si měli udělat svuj program a ne se jich držet A netušim, z čeho jsi ještě 14 dní po dovolené rozhozená Pust z hlavy takový kraviny, vždyť katastrofa vypadá jinak, ne?

  superkarma: 0 08.09.2005, 14:59:46
 5. avatar
  [11] Léthé [*]

  fabka: i já dělám celý život ty samé chyby ...já si stejně myslím, že to s ní ještě zkusíš do třetice .

  superkarma: 0 08.09.2005, 13:34:40
 6. avatar
  [10] Fripa [*]

  fabka: některý pasáže jakobys mi brala z úst... taky jsem prožila takový peklo, ale jen jednou, víckrát už by mě to fakt nenapadlo, jsou to 2 roky.

  superkarma: 0 08.09.2005, 12:40:53
 7. [9] mamoutek [*]

  fabka: někdo tu dnes někde psal "Nikdy, neříkej nikdy!"

  superkarma: 0 08.09.2005, 12:36:20
 8. avatar
  [4] Kelly [*]

  Fabko, děkuji, že jsi se k takové "tragické" dovolené přihlásila. Něco podobného se stalo i mi. Ta ženská na mne "vyblila" veškeré své mindráky ze života, ta snad záviděla i to, že dýchám. Já bych to i nějak skousla, lidi jsou různě praštění a vlastně za to kolikrát ani nemohou, ale byla to velmi ošklivá aféra a co mě na tom mrzelo nejvíc, že se mne manžel nezastal. Jeho slova: "Tak si to teď vyžer" budu slyšet v uších snad do konce života, i když se mi mnohokrát už omluvil a určitě jej to moc mrzí.

  superkarma: 0 08.09.2005, 11:54:21
 9. [3] mamoutek [*]

  dala jsi jí šanci, holt poučení pro příště, doufám, že s ní nepojedeš příští rok znova!

  superkarma: 0 08.09.2005, 11:52:11
 10. avatar
  [2] sara.l [*]

  tak potom písni až ji zdrhne ať je zase nějaké veselé SOS

  superkarma: 0 08.09.2005, 11:47:31
 11. avatar
  [1] Kekka [*]

  Budiž ti to ponaučením. Na dovolené má člověk odpočívat a ne se stresovat. K tomu má příležitostí celý rok až až.

  superkarma: 0 08.09.2005, 11:47:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme