Zdraví

A co zkusit se nenudit ve více lidech?

Na nudu v posteli recept univerzální pravděpodobně neposkytnu. Zatím se nenudím, a nikdo dosud neměl tu drzost, aby řekl, že se nudí se mnou… Ale v dobách „před dávnými časy, v předaleké galaxii“ mívali jsme v našem panelovém domě velmi přátelské sousedské vztahy. Natolik, že když začaly být v tuzemsku dostupné erotické filmy na videokazetách, sedávali jsme s jedním milým a příjemným manželským párem ze sousedství před obrazovkou, a doplňovali si tak mezery ve vzdělání.

Lze celkem pochopit, že časem nezůstalo jen u sledování a přešlo se i k praktickému vyzkoušení odpozorovaných vědomostí, ke kterémužto účelu se velice dobře hodil rozkládací gauč neuvěřitelných rozměrů. Dodnes je mi záhadou, jak vlastně mohl být do bytu nastěhován, když na první pohled bylo zjevné, že žádný rozměr toho kusu nábytku není kompatibilní s šířkou dveří…

Ale to nakonec není podstatné. Hlavně že na jeho měkké a příhodné ploše bylo dostatek místa po čtyři lidi toužící po něžném pohlazení… než se někdo stihne pohoršit, střelhbitě dodám, že samozřejmě každý se svým zákonitým partnerem! Jestli mi to budete věřit, je druhá věc… a jestli takové hrátky je někdo ochoten považovat za zpestření nudy v posteli, to už ponechám na uvážení jednoho každého případného čtenáře ;-).


No já bych to přímo doporučil. Tohle nemůže nikomu ublížit a třeba by se líní pánové nechali takhle hezky vyprovokovat k nějaké aktivitě, aby si neuřízli kšandu před sousedem! To je ale dobrý nápad!

Má někdo podobné zkušenosti? Určitě se musí najít někdo, kdo potvrdí zajímavost tohoto nápadu!:)
Já stále čekám na adrese redakce@zena-in.cz!

   
04.10.2006 - Zdraví - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [4] bonda [*]

  Hmm, taky jsme byli na jedné takové návštěvě, ale bohužel to takhle neskončilo, asi proto, žeměli jen malý byt a malinkou pohovku.Ale určitě tam ta prestiž hraje velkou roli.

  superkarma: 0 05.10.2006, 01:28:46
 2. [3] 1Mona [*]

  Radim:sex se zvládne nejen ve čtyřce(taky tu hraje prestiž, že paní Nováková jich udělala víc než paní Sobotková:)))Ale s tou zamilovaností je to pak větší oříšek, to pak Sobotková za měsíc může odcházet s kuframa!

  superkarma: 0 05.10.2006, 00:00:52
 3. [1] 1Mona [*]

  jo jo, výměna partnerů je fajn, hlavně se ale ti dva protilehlí nesmí do sebe zamilovat, pak je problém!

  superkarma: 0 04.10.2006, 23:44:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme