Čtenářka Řinka by si ráda četla o erotických ozdobách. A poslala nám svou úvahu na téma zdobení mužů. Asi s ní budete souhlasit, že nic se nemá přehánět. Děkuji Řinko za příspěvek.

A co takhle erotické ozdoby,tohle by mohlo být také téma,třeba by se ta okurková sezona trochu vyplnila více příspěvky.No nechám to na úvaze redakce.:-D 

Spousta hlavně mužů odsuzuje,že se muži zdobí.Mě takové malé výstřelky nevadí,některým mužům hlavně té mladší generace i sluší.Ono něco jiného je když dědoušek pomalu nad hrobem má náušnice,číro nebo tričko popsané nevkusným nápisem myslí si kdoví jak není in. 

Nebo když mladík rebeluje,má náušnice po celém těle,vyčesaného kohouta,to také není nic moc,ale chápu,že se ten mladík potřebuje nějak vymezit,většinou je to stejně přejde.Narozdíl od toho dědulky. 

V každém případě muži na sebe ozdoby dávali a dávají a předpokládám,že dávat budou.

Nevidím na tom nic nepřirozeného.

Nevím,proč by muž nemohl mít na krku řetízek,na ruce prstýnek.

Přibarvovat vlasy?Holt někdo neunese,že má krásnou stříbrnou kštici,nebo nádhernou pleš,která mu dokonce moc sluší.I náš první pan prezident si vlasy barvil.

V každém případě nic se nemá přehánět,ať je to u muže nebo u ženy.Vždycky se ale najdou jedinci,kteří se budou chtít za každou cenu zviditelnit.Nakonec jsou toho plné časopisy a média tím také nešetří,tak že se ani není celkem čemu divit.Naštěstí je zatím většina mužů přirozená a to je dobře. 

Řinka.


Líbí se vám, když se zdobí muži?

  • Dělá to ten váš? Jak?
  • Líbí se vám na mužích prstýnky, medailonky, řetízky, náušnice, nebo něco jiného?
  • Co vás vyloženě na ozdobených mužích štve?
  • Nebo naopak zcela přitahuje?
  • Maluje se a pečuje o svou pokožku?
  • Dělá si někdo koho znáte extravagantní sestřihy vousů, nebo vlasů.
  • Používá příčesek, nebo si vlasy barví

Další otázky si položte samy :)

Těším se na vaše příspěvky k tomuto tématu, jak textové, tak obrazové na redakčním e-mailu.

redakce@zena-in.cz

A jedné z vás, která mi dnes napíše, pošlu něco, co ozdobí ji. Krásnou květinu…

Reklama