Možná byste se divily, ale nosí je vlastně celoročně. V létě kvůli slunci, posílá nám fotku svého oblíbeného kloboučku, a v zimě aby nenastydla. Ale jinak má k pokrývkám hlavy kladný vztah a myslí si, že jí dokonce sluší. Ale to koneckonců, můžete posoudit samy.

Ahoj, ženy!  Už je venku zima, je na čase se poohlédnout po doplňcích zateplujících. Mám ráda své vlasy, jsou husté a dlouhé, pod čepicí  nesplihnou. Minulý týden jsem musela vytáhnout čepici, šla jsem do parku, je tam velká vodní plocha a šla od ní zima, ovšem ve vlněné pokrývce jsem si procházku užila bez studených uší a namrzlých dutin. Na podzim, při sychravém počasí, kterého letos naštěstí moc nebylo, jsem nosila „bekovku“. Riflovou.

 Z předchozích vět plyne, že mi pokrývky nevadí, myslím, že mi i sluší. Musím vybrat letos novou, abych ladila k bundě!

 V létě nosím šátek, či kšiltovku, podceňovat se nesmí nejen mráz, ale i slunce žhnoucí.  Občas vidím nějaké video z vyšších kruhů společnosti a nestačím zírat, čemu všemu se dá říci „klobouk“. Velkou přehlídkou byla letos královská svatba v Anglii. Musím ale uznat, že královna je kočka v každém věku a její výstřední „klobouky“ se mi vážně líbí:)

Klobouk jsem měla jen jeden, letní, z papírových vláken pletený. Už jsem ho vyhodila, byl poničený. Líbil by se vám?

klobouk

 Krásný den, ze smogového kraje přeje Ifulinkaa

Milá Ifulinkoo, ten pletený letní klobouček vám moc sluší, a je škoda, že už jste ho vyhodila. Určitě si něco podoného příští rok zase pořiďte.

Co vy na to, milé ženy-in?

Reklama