.

8 nových linek přidává společnost Ryanair dosvého pražského zimního letového řádu 2017

Novinky

8 nových linek přidává společnost Ryanair dosvého pražského zimního letového řádu 2017

Ryanair, evropský letecký dopravce č. 1, zveřejnil svůj pražský letový řád pro zimní sezónu 2017, v rámci kterého nabídne z Prahy 8 nových leteckých spojení - do Barcelony, Boloně, Budapešti, Edinburku, Eindhovenu, Krakowa, Madridu a Malagy i novou zimní sezónní linku do Liverpoolu. Díky novým linkám do/z Prahy ročně přepraví 1,1 miliónu cestujících a pomůže vytvořit 825* pracovních míst na Letišti Praha poté, co více než zdvojnásobí svůj pražský provoz.

Pražský zimní letový řád 2017 společnosti Ryanair přinese následující:

 • 8 nových linek: Barcelona (denně), Boloňa (3x týdně), Budapešť (5x týdně), Edinburk (3x týdně),
 • Eindhoven (denně), Krakow (2x týdně), Madrid (4x týdně) & Malaga (2x týdně)
 • 1 novou zimní sezónní linku do Liverpoolu (4x týdně)
 • Nové frekvence do Londýna na letiště Stansted (2x denně)
 • 14 linek celkem
 • 83 lety týdně
 • 1,1 mil. cestujících ročně  
 • Ročně 825* pracovních míst na letišti

ryanair

Foto: Shutterstock.com

Ryanair bude i nadále Prahu spojovat s velkými obchodními i volnočasovými centry, a to s vysokou četností a při zachování nízkých tarifů. Mezi destinacemi dopravce zůstávají Dublin (denně), Brusel (denně) a Londýn (2x denně), s lepšími časy letů a s nižšími sazbami. Tím se Ryanair stane ideální volbou pro české obchodní i volnočasové cestující.

Pražský letový řád společnosti Ryanair pro léto 2017 si klade za cíl zajistit rekordní prodeje díky větší četnosti letů do slunných destinací vhodných pro rodinné letní dovolené, nízkým tarifům i díky tomu, že Ryanair svým zákazníkům umožňuje profitovat z nízkých cen pohonných hmot a nabídne jim ještě lepší zákaznickou zkušenost díky dalším krokům v rámci kampaně společnosti „Always Getting Better“ [Neustále se zlepšujeme].

Kenny Jacobs, ředitel prodeje a marketingu společnosti Ryanair, k tomu v Praze řekl:

Těší nás, že můžeme zveřejnit svůj pražský letový řád pro zimní sezónu 2017, který je v naší historii zatím nejobsáhlejší a sestává z 8 nových linek do Barcelony, Boloně, Budapešti, Edinburku, Eindhovenu, Krakowa, Madridu a Malagy a nové zimní linky do Liverpolu. Díky nim do/z Prahy ročně přepravíme 1,1 miliónu cestujících a pomůžeme na Letišti Praha vytvořit 825* pracovních míst. Prodej letenek na nové spoje zahájíme během února. Zdvojnásobíme tak svůj pražský provoz a budeme i nadále podporovat růst cestovního ruchu a počtu pracovních míst, čímž dostojíme svým závazkům vůči Česku.

Dále nás těší, že můžeme potvrdit rekordní úroveň obsazenosti našich letů nabízených v rámci pražského letního letového řádu 2017. Čeští zákazníci se mohou těšit na ještě nižší tarify. Nyní je ideální čas pro rezervace levných letenek se společností Ryanair. Důrazně všem, kteří si chtějí zarezervovat lety na letní dovolené, radíme, aby to udělali hned na webu společnosti Ryanair: Ryanair.com nebo prostřednictvím mobilní aplikace, kde mohou využít těch nejnižších cen letenek do/z Prahy.

Zveřejnění pražského zimního letového řádu pro rok 2017oslavíme prodejem míst na lety napříč naší evropskou sítí za ceny od pouhých 539,- Kč. Lety za tyto ceny si cestující mohou rezervovat do čtvrteční půlnoci (16. února). Místa se určitě rychle vyprodají, proto by se zájemci měli rychle zalogovat na www.ryanair.com a předejít tomu, že se na ně nedostane.“

** Průzkum společnosti ACI potvrdil, že každý milión přepravených cestujících pomůže na mezinárodním letišti vytvořit až 750 pracovních míst.

   
16.02.2017 - Redakční novinky - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [4] peetrax [*]

  Gloria — #2 zatím jsem s nima letěla šestkrát a žádný problém, kupodivu i do letadla jsem se vždy dostala, i bez ostrých loktů. Sml80 Nečekám od nízkonákladovky nereálné věci.

  superkarma: 0 16.02.2017, 19:51:29
 2. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  Sml80Sml80Sml80

  superkarma: 0 16.02.2017, 17:13:52
 3. avatar
  [2] Gloria [*]

  Ryanair patri mezi nejlacinejsi letecke spolecnosti, ale je take dulezite vedet ze patri mezi 2 nejhorsi letecke spolecnosti, kazdy by si pred zakoupenim letenky mel overit co ho ceka! Neexistuje rezervce na sedadla a ten rachod pri nastupu do letadla, to je neco! Kdo nema spravne lokty tak se snad do letadla ani nedostane! Ja osobne bych radeji letela s jinou spolecnosti a nebo radeji vlakem!

  1. na komentář reaguje peetrax — #4
  superkarma: 0 16.02.2017, 16:54:29
 4. [1] ZapletalovaJita [*]

  Tohle je revoluce v létání z Česka. Krakow je dneska dosažitelný snad jedině autobusem za 7 hodin. Přitom je to kousek za hranicemi.

  Nicméně dovolená po Španělsku s Ryanairem dostává reálných rozměrů! Sml59

  superkarma: 0 16.02.2017, 15:56:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme