Přinášíme pár tipů tzv. dárků nad zlato, které zaručeně budou bavit i po Vánocích!
 
Pro malé rozumbrady
 
A Proč?
Také chtějí být vaše děti chytré jako liška? Zahrajte si s nimi Lišácké učení. S novou řadou edukativních her se děti zabaví a hravou formou se naučí všechno co je třeba.
 

Edukativní řada her Lišácké učení
Každý titul v sobě skrývá 2 samostatné zábavné hry s lehkým zařazením jednoduché angličtiny k danému tématu. Hry jsou zábavné a učí hravou formou základním znalostem. Lišácké učení je nejlepší hrát s rodičem či starším sourozencem. Hry se dají hrát v jednom, ale také ve skupině. Lišácké učení zatím představuje tato oblíbená témata: Dopravní výchovu, protiklady a emoce pro předškoláky a učení hodin a angličtiny pro mladší školáky.
Všechny 4 tituly z této edice byly tvořeny ve spolupráci s předními českými ilustrátory a každý z nich zaštítil jeden z nich. Úžasné a vtipné grafické provedení motivuje děti ke hře dvojnásob. Vše vyvíjeno i vyrobeno v České republice. Celá edice nese certifikát Bezpečná a kvalitní hračka.  
 
Pro takovou normální rodinku
 
Co si dneska zahrajeme?  
I vy řešíte doma s rodinou, o víkendu nebo na večer, jakou hru rozbalíte na stůl? Zkuste jednu z úžasných rodinných her, které sklidí zaručeně úspěch. Všechny jsou o obchodování, strategii i riskování. Adrenalin vám bude proudit v žilách ať už sáhnete po jakékoliv z nich.  
 
Kamionem po Evropě

Možná si ji pamatujete z vašeho mládí, možná pro vás bude novinkou, ale jedno víme jistě, že si hru Kamionem po Evropě určitě užijete s celou rodinou.
Cílem hry je získat ve volné soutěži dopravců co nejvíce zakázek, dobře si naplánovat dopravní trasy a dovézt náklad na určené místo co nejrychleji. Při tom je zapotřebí nejen dobře plánovat cesty, ale také zajistit co nejefektivnější dopravu. Karty náhody se postarají o nejedno překvapení na cestách a zpestření celé hry. Hra procvičí kombinační schopnosti, logické uvažování, obchodování i dobré plánování.
 
Dostihy a sázky

Kdo by neznal legendu mezi hrami Dostihy a sázky, které vymyslel zakladatel společnosti Dino Toys, Ladislav Mareš, již v roce 1984. V bývalém režimu to byla opravdu jedinečná hra, která se stala velmi rychle nedostatkovou a velmi oblíbenou a popularita této fenomenální hry trvá až dodnes.  
Je tomu již 33 let, kdy malí i velcí kupují své nejoblíbenější koně, tvoří stáje, sázejí na dostihy a riskují tak svou existenci na poli dostihových koní.  Hra plná adrenalinu a napětí kombinuje schopnost taktického uvažování stejně jako obchodních dovedností, což se v praktickém životě vždy hodí. Dostihy a sázky jsou určeny pro starší děti a dospělé. Pravidla jsou velice jednoduchá a kopírují opravdové dostihové klání.
 
Cestujeme po hradech a zámcích

Třetím tipem na oblíbenou rodinnou hru, která sklidí pod stromečkem zaručený úspěch je  hra Cestujeme po hradech a zámcích. Hra je určena dětem již od sedmi let a je to první větší strategická hra, která však netrvá tak dlouho, a proto u ní vydrží i menší děti. Ve hře hospodaříte s penězi, učíte se poznávat české hrady a zámky a zároveň musíte vymýšlet jednoduchou strategii, abyste navštívili co nejvíce památek, vydělali peníze a vybrali co nejlepší dopravní prostředek, kterým se budete pohybovat po herním plánu. Hra prohlubuje místopisné znalosti a zároveň učí taktizovat i hospodařit.
 
Pro chvíle relaxace
 
Že také hledáte rádi skrytá tajemství?
Pusťte se do skládání. Že jste už dávno zapomněli na ten pocit štěstí, když se vám podaří dosadit další správný dílek? Je to relax i adrenalin zároveň, každý dílek vás motivuje k hledání dalšího...
 
Puzzle 1000 dílků SECRET
Opravdovou lahůdkou pro milovníky puzzle je nová edice Secret puzzle od Dina s okouzlujícími ilustracemi divokých koní, pestrobarevného podmořského světa či exotických zvířat. Celá řada je zajímavá tím, že ukrývá tajemné symboly, které objevíte až po složení celého obrázku. Puzzle jsou po složení navíc nádhernou dekorací do bytu a tím nabírá tento vánoční dárek úplně jiný rozměr.
 
I ostatní puzzle mnoha motivů a velikostí jsou netradičním avšak nádherným dárkem pro všechny věkové kategorie. V této „hře“ se snoubí zábava, relaxace i společné chvíle při skládání… Puzzle nám dávají více, než byste očekávali a mnoho z nás se k ním v budoucnu rádo vrací. 
 
Pro dobrodruhy
Chybí vám velké prožitky a chtěli byste zažít něco výjimečného? Dostaňte se za hranice všedních dní…
 
EXIT úniková hra
Pro milovníky adrenalinu a únikových her je skvělým dárkem jedna ze tří únikovek na doma EXIT. Zažijete jedinečné dobrodružství při úniku z pomyslné zavřené místnosti, kde jste se ocitli v nebezpečí života. Napínavý příběh vás vtáhne do hry až vás mrazí, ale vy musíte zachovat klidnou hlavu, hledat nejrůznější indicie, řešit rébusy, kombinovat kódy, abyste se vždy posunuli o krok dopředu a včas unikli před jistou smrtí. Hra vám připraví opravdu neopakovatelný zážitek a věřte, že vás každý ze tří příběhů pohltí. Vybírat můžete z témat Opuštěná chata, Tajná laboratoř a Faraonova Hrobka.

 
Nejen pro křížovkáře

Také si rádi potrápíte hlavu nad kvízy a rébusy? Trochu promažete mozkové závity, aby byl mozek v kondici? Rádi se stavíte před osobní výzvy a s každým řešením si o stupínek zvedáte své sebevědomí? Máme pro vás dokonalý dárek, který bude výzvou pro puberťáka, tréninkem pro babičku i zábavou pro tatínka.
 
Edice Dinovky

Procvičte si mozkové závity se 4 hrami z edice Dinovky. Dinovky jsou úžasné cestovní, především rébusové hry pro jednoho i více hráčů v krásném retro designovém balení, které procvičí logické myšlení, motoriku i prostorovou orientaci. V edici Dinovky najdete tituly jako Zápalky (50 zápalkových rébusů), Rébusy (56 hádanek a hlavolamů z nejrůznějších oblastí), Uzly ( 50 návodů, jak uvázat známé i méně známé uzly) a Gummy Twist (podrobné návody na skákání včetně skákací gumy a mnoho inspirace pro skupinové říkačky tleskačky a další hry). Stačí jen vybrat.
 
Pro velké závodníky

Brrrm, brrrm, brrrm… že by první slabiky a slůvka zněly jako motor náklaďáku a místo měkkých plyšáků z postýlky každý den vytahujete vozový park? Tak u vás jdeme na jistotu. Oranžová legendární Tatra T148 bude tím pravým dárkem pro vašeho velkého závodníka.

Tatra T148
Legendární Tatrovka se sklápěcí korbou, nostností 100 kg a velmi kvalitním provedením rozzáří úsměv každého malého kluka. Je vhodná pro děti už od jednoho roku. Tatra je ideální k ježdění, nakládání, převážení dětí i nákladu, Tatra je prostě jedinečná, originální, nostalgická i fenomenální. A jestli už ji máte doma? Rozšiřte vaší Tatra rodinu o jeden z krásných 30 cm modelů tohoto roku – žlutý bagr s mechanickým ramenem nebo třeba modrý valník se sklápěcí korbou.
 
Pro malé záchranářky

…tak prosím, vyplázněte jazyk, zhluboka dýchejte, musíme změřit teplotu, dáme obklad… Také se u vás často cítíte jako u lékaře? A diagnóza není vždycky přívětivá? Máme radu, buďte trpěliví nebo zabodujte pod vánočním stromečkem a na chvíli vás zaručeně vystřídá jiný pacient.
 
Nancy záchranářka
Krásná panenka s dlouhými vlasy v zimním oblečku a plnou výbavičkou zachraňuje společně se svým psím kamarádem štěňátko uvíznuté ve sněhu. K dispozici má plně vybavenou lékařskou laboratoř se stolkem, rentgenem a všemi potřebnými pomůckami k záchraně života.

Mnohem více her objevíte na stránkách českého výrobce www.dinotoys.cz, kde se můžete inspirovat dalšími dárky nejen pod vánoční stromeček.

Reklama