Na svého bohémského partnera nevzpomíná moc v dobrém anonymní čtenářka, která se rozhodla podělit o svou zkušenost. Po sedmi promarněných letech si našla chlapa docela jiného typu a je šťastná!

Život s bohémem je jedna velká párty. Ale tak nějak vám utíká mezi rty a vlastně ani nemáte zpětně pocit, že to má smysl.


Dobrý den všem.

Téma chlapi = nekonečno. V mém životě hráli důležitou roli zatím pouze dva chlapi. Měla jsem i malinké a bezvýznamné epizodky, ale tam o výběru partnera nelze ani mluvit. Můj první, vůbec první kluk si mne našel, když mě bylo 24. Láska to byla velká hořící. První rok jsem žila jako ve snu. Jelikož jsem neměla předtím žádné valné zkušenosti, byla jsem to já, co se podřizuje, jen proto, aby můj drahý byl spokojený a já měla pocit, že dělám pro náš vztah to nejlepší. Byla jsem naivní a hlavně tak hluboce zamilovaná. Můj drahý byl skoro třicátník, vtipný, ve společnosti oblíbený, byl to prostě bavič. A protože to byl muzikant, byl také velký bohém, což mě imponovalo. V noci žil a přes den spal. Rád se bavil a bohužel rád pil, ne každý den a nikdy ne doma. Jen když jsme šli s někým někam do hospůdky, vzal to z prudka a téměř vždy náš večer skončil hádkou. Společnou domácnost jsme nevedli, drahý žil s maminkou, která mu poskytovala takový ten domácí all-inclusive. Už teď si musíte říkat, jak hloupá jsem byla. A máte pravdu. Byla jsem ještě hloupější. Vzhledově se mi samozřejmě líbil, byl vysoký, sportovní postavy. Jediné, co by některé ženy mohlo od jeho vzhledu odradit byla jeho plešatá hlava. Náš intimní život byl dokonalý a možná to bylo později to jediné, co nás drželo spolu. Bravurně hrál na hudební nástroj, ale opravit, vyrobit, vyměnit, zatlouct, vyřídit - to neuměl a hlavně nemusel, vše zařídila maminka a někdy já. Nikdy jsme spolu nebyli na žádné dovolené. Pozornost také nebyla jeho silnou stránkou. Kytku jsem od něho dostala možná tak 2x a dárky jen když byly svátky, vánoce a výročí. Sám od sebe s ničím nepřišel. A já ho přese všechno stále milovala. Konec našeho vztahu byl smutný a bolestivý. Moje velká láska a zároveň velké trápení trvalo bezmála 7 let.

Za to teď již rok a půl žiji s přítelem, který přesný opak mého drahého. Vážím si všeho, co pro mě a pro mého syna udělá. Má svoje mouchy, tak jako já mám svoje, ale bere náš vztah vážně a zodpovědně. Snažíme si zařídit pěkné bydlení, jezdíme na výlety, kupujeme si dárky. A vůbec konečně mám pocit, že můj život dává smysl, že to není jen prohýřená noc, ale že s každým dnem se náš vztah upevňuje a nabývá jasného tvaru. Jsem neskonale vděčná, že se nemotám v bludném kruhu se stejným typem chlapa a že to nemám kdesi zakódované, ale naopak, že jsem se z předešlého vztahu poučila a že vím, co v životě je důležité a co není.

Krásný den,
Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

  • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

Reklama