Objevte až šestinásobně větší objem s novou řasenkou Big & Daring. Díky unikátnímu krémovo-gelovému složení a speciálnímu kartáčku budou vaše řasy nepřekonatelně husté a výrazné.

tana1

rasenkaJemné krémovo-gelové složení se lépe přizpůsobí tvaru vašich řas. Navíc obsahuje kolagen a keratin, důležité proteiny pro zvětšení objemu a pružnosti řas. Výsledkem jsou tak hedvábné, pružné řasy s oslnivou délkou.

„Pokud hledáte dokonalost, naleznete jí ve spojení perfektního kartáčku a ideálního složení řasenky. Právě nová Big &Daring tyto dvě vlastnosti splňuje.
Zkuste váš pohled dokonale a trendy zvýraznit koncem kartáčku, kterým maximálně pozvednete vnější řasy a vytvoříte tak kočičí pohled.
Nová řasenka Big &Daring je skvělou volbu pro dokonale nalíčené řasy,“ říká oficiální vizážistka společnosti AVON Markéta Feigel.

Zcela revoluční je také kartáček pro vytvoření dokonalého objemu. Jeho zakřivení kopíruje přirozený tvar řas, zatímco jednotlivé štětiny zachytí, oddělí a přesně nalíčí každou řasu.

„Profesionální líčení už není devizou jen filmových maskérů. S řasenkou Big and Daring mohu rovnou vyrazit na červený koberec“, říká Táňa Pauhofová, která si zamilovala řasenku Big and Daring v odstínu Black.

Více na www.avon.cz

Reklama