Bulvár

50 Cent obviněn ze žhářství

Rapper 50 Cent (32) byl bývalou přítelkyní obviněn z toho, že se pokusil zabít ji i jejich syna tím, že podpálil dům. „Chtěl mě i své dítě zabít. Vím, že je za tím 50 Cent. Vím, že to udělal,“ řekla reportérům Tompkinsová.

Shaniqua Tompkinsová, matka rapperova desetiletého syna Marquise, tvrdí, že jejich dům v Dix Hills, v ceně 38 milionů korun, byl podpálen Molotovovým koktejlem. Stalo se to v době, kdy se uvnitř nacházela nejen ona, ale i dítě a čtyři další osoby. Jak uvádí FemaleFirst, všichni byli převezeni do nemocnice s lehkými poraněními.

Požár vypuknul jen pár dní poté, co se zpěvák, vlastním jménem Curtis Jackson, pokusil svou bývalou přítelkyni z domu po hádce vystěhovat. Sám 50 Cent byl v době, kdy požár začal, v Louisianě a obvinění odmítá.

„Jakékoliv představy, že pan Jackson měl snad cokoliv společného s požárem domu, jsou naprosto pobuřující a urážlivé,“ říká jeho právní zástupce Brett Kimmel. Místní hasiči však dospěli k názoru, že požár byl podezřelý, a zahájili vyšetřování.

Zdroj: Korzo

   
03.06.2008 - Společnost - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] shb [*]

  hm jejich problém, ale viděla jsem na eurosongu 75 centa- to je teprv frajer

  superkarma: 0 03.06.2008, 15:12:06
 2. avatar
  [1] wich [*]

  Co si ty zhrzené milenky dokáží navymýšlet

  superkarma: 0 03.06.2008, 12:06:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme