Dubaj je magnetempro nejznámější osobnosti světa. Okázalost a luxus, který nabízí, totiž nenajdete nikde jinde na světě. Ať navštívíte město v kterémkoliv ročním období, je pravděpodobné, že potkáte alespoň jednu známou tvář - herce, hudební hvězdy, supermodelky nebo i špičkové sportovce.

Podívejte se na pět celebritami nejvyhledávanějších dubajských hotelů, které si rádi dopřejí i movití turisté.

1. Armani Hotel

armani

Armani Hotel často hostí světové celebrity a záběry z něj už se objevily v několika filmech. Naposledy to bylo v Mission Impossible: Ghost Protocol v hlavní roli s Tomem Cruisem. Hotel se nachází v nejvyšší věži na světě, Burj Khalifa, a může se pochlubit 160 pokoji, 54 nóbl apartmány, extravagantními lázněmi a osmi elegantními restauracemi.

2. Jumeirah Emirates Towers

jumeriah

Jeden z nejikoničtějších hotelů v panoramatu Dubaje. Jumeirah Emirates Towers nabízí 400 pokojů s úžasným výhledem na celé město. Není proto divu, že se tunedávno ubytovaly hvězdy filmu „Star Trek Beyond“, které v Dubaji točily poslední záběry do tohoto celosvětově populárního sci-fi filmu.

3. Burj Al Arab

burj

Hotel, který se často pyšní prvním místem v žebříčcích nejluxusnějších hotelů na světě. Burj Al Arab představuje přepych v každém slova smyslu. Nabízí 202 dokonalých apartmá a díky svým sedmi hvězdičkám láká celebrity z celého světa. Třeba během Mezinárodního filmového festivalu v Dubaji tu potkáte celou řadu herců, kteří sem míří za luxusem.  Čestnými hosty tu jsou třebaWayne a Coleen Ronney, ale takéSelena Gomez, Claudia Schiffer a Lewis Hamilton.

4. One&Only Royal Mirage

one&only

Hotel One&Only Royal Mirage je silně ovlivněn arabskou architekturou a designem. Je považován za jeden z nejstylovějších dubajských plážových letovisek. Nachází se uprostřed pětašedesátiakrové zahrady a a může se pochlubit více jako kilometrem soukromé pláže. Jeho bezkonkurenční orientální styl a charakter přitahuje takové celebrity, jako je David Beckham a dříve i Michael Jackson.

5. Jumeirah Zabeel Saray

jumeirah

Inspirován paláci Osmanské říše je plážový hotel Jumeirah Zabeel Saray s vynikající polohou na západní části dubajského Palm Jumeirah. Celebrity z celého světa se tu ubytovávají pro jeho opulentnost a šarm, který se odráží v každém aspektu hotelového prostoru. Od jedinečné vstupní haly až po oslnivé apartmány. Při každé cestě do Dubaje bývá jasnou jedničkou pro hvězdy jako  Ne-Yo, Nicole Scherzinger, Lionel Richie nebo třeba i pro anglickou fotbalovou hvězdu jménem Rio Ferdinand.

Reklama